Програма Фонду

Почніть подорож у вищу освіту за програмою Фонду Condé Nast College! Це вступний курс, який підготує студентів до подальшого навчання у вищій школі. Фонд є трирівневим (120 кредитів) доуніверситетським курсом, який підходить для студентів у Великобританії, ЄС та міжнародних університетів, які зацікавлені в вивченні предметів моди, що знаходяться на ступенях, на більш пізньому етапі. Студенти будуть ознайомлені з ключовими аспектами творчої індустрії з акцентом на моді та медіа. Програма буде зосереджена на розробці інтерактивних навичок у наукових дослідженнях, академічній практиці та візуальному спілкуванні.


Фонд підходить для випускників шкіл, зацікавлених у модних курсах, які поки що не впевнені, в якій області вони хотіли б спеціалізуватися на рівні ступеня. Він також підходить для тих, хто не відповідає вимогам для вступу до нашої магістерської комунікації або аналогічних курсів підвищення кваліфікації в інших установах. Навчальні та дослідницькі навички вбудовуються в усі модулі, щоб забезпечити ефективну підготовку студентів до переходу на вищу освіту та підтримку ступенями прикладних програм. Успішні і зацікавлені студенти, які заповнюють Фонд, будуть розглянуті для спілкування з моделлю BA (Hons), якщо вони хочуть приєднатися до цього курсу.

Навчаючись у наших нагородах у центрі Центрального Лондона, студенти матимуть унікальний доступ до неймовірного списку рефералів промисловості на додаток до своїх досліджень. Серед попередніх ораторів були британський редактор журналу Vogue Edward Enninful, Торі Берч, Наталі Массене, Томмі Хільгіфер, Вікторія Бекхем та багато інших. Студенти також отримають користь від нашого унікального персоналу до студентського раціону, який гарантує спеціальний досвід навчання від нашої видатної академічної команди.


Структура програми


Дати курсу

7 жовтня 2019 року - 5 червня 2020 року


Вартість курсу

£ 15 480, включаючи ПДВ

Вимоги до вступу

Для учнів Великобританії
5 GCSEs на рівні C / 4 або вище (повинні включати англійську мову та математику) та один рівень A або еквівалент

Для іноземних студентів
Довідка про середню школу з вашої країни проживання та академічний протокол
(з позначками на 11 та 12 років)

англійська мова
Непідготовлені англійські спікери повинні мати середній рівень IELTS 6,5 або вище. Прийняті заявники із середнім рівнем IELTS менш ніж 6,5, але більше ніж 5,0 потрібно буде взяти модуль англійської мови до початку курсу.
Ми не можемо прийняти заявників із середнім рівнем IELTS нижче 5.0


Як застосовувати

Кандидати повинні заповнити триетапну процедуру подання заявки, яка включає в себе онлайн-заявку, College Challenge та інтерв'ю.
Зараз ми приймаємо заявки на цей курс через портал наших додатків.
Немає термінів подання заявки; ми продовжимо приймати заявки, поки курс не буде заповнений. Будь ласка, подайте заявку щонайменше за три місяці до дати початку курсу, щоб уникнути розчарування.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 7 інших курсів в Conde Nast College »

Останнє оновлення Березень 17, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
3 Семестри
Денне навчання
Price
15,480 GBP
£ 15 480, включаючи ПДВ
За розташуванням
За датою
End Date
Червень 5, 2020
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Червень 5, 2020