Переосмислення Церкви в змінній культурі

Загальні відомості

Опис програми

Про різке скорочення членства та відвідуваності Церкви було написано багато як свідчення "смерті християнської Британії" з 1960-х років по сьогоднішній день, що викликало питання про майбутнє інституціональної церкви зокрема та "організованої релігії".

Цей модуль має на меті вийти за межі таких "заголовків", щоб забезпечити студентів розуміння та критики моделей занепаду та зростання, характерних для церкви у 21 столітті, використовуючи як теологічні, так і соціологічні інструменти.

Церкву у Великобританії будуть «читати» у ширшому контексті соціальних, релігійних та культурних змін та ситуації в Європі, Америці та країнах, що розвиваються. Будуть критично розглянуті як виклики, з якими стикається сучасна церква, так і відповіді на них, з особливим посиланням на моделі громади, місії та служіння.

Цей модуль дозволить студентам придбати необхідні інструменти для розуміння Церкви в місії в сучасній культурі. Це дасть можливість оцінити нові способи існування Церкви та оцінити різні типи зростання Церкви, як минулого, так і сучасного. Студентам буде запропоновано дізнатись про різні культури та дослідити різні теології, що стосуються місії, наприклад, теології визволення, чорні теології, зелені теології та сучасна місіонерська розмова.

Ті, хто не є учасником програми магістратури, запрошуються замовити цей модуль як аудитор.

Останнє оновлення Січ 2021

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Sarum College is an ecumenical centre for Christian study and research where our passion is learning that nourishes the human spirit. Welcoming people of all faiths and none, we offer space and time f ... Детальніше

Sarum College is an ecumenical centre for Christian study and research where our passion is learning that nourishes the human spirit. Welcoming people of all faiths and none, we offer space and time for enquiring minds to grow in wisdom and courage. Згорнути