Париж - студія мистецтва, танцю та музики

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Заробіть кредити США практично цього літа

Просуватися вперед! Заробіть додатковий кредит завдяки всесвітньо визнаній освітянській програмі США цього літа на нашій програмі Virtual World DiscoverIES .

Просто уявіть: одного дня ви вивчаєте ділову етику з професором у Лондоні, а наступного - японську поп-культуру з Токіо, навчаєтесь разом з однокласниками з найвищого рейтингу коледжів та університетів США. Це те, що хочеться пройти курс або два (на ваш вибір!) З найпопулярніших центрів світу IES Abroad цього літа.

Дізнайтеся більше про те, як ви можете пізнати світ за допомогою IES Abroad .

59217_arc-2874511_640.jpg

Чому Париж?

Називати Париж столицею образотворчого та виконавського мистецтва - це велике заниження. Моне, Ренуар, Дега, Матісс ... Список художників, які працювали в Парижі, майже нескінченний. Потім є музиканти, які назвали будинки Парижа, такі як Едіт Піаф, Джанго Рейнхардт, Сідней Беше та багато інших.

Музеї? Як щодо Лувра, Центру Помпіду, Музею d'Orsay та десятків інших. Париж - це справді велике місто для виявлення, оцінки та вивчення майже будь-яких мистецьких занять.

Програма "Студія мистецтва, танцю та музики" пропонує вам раз у житті можливість зосередитись і просунути свої навички в мистецтві - живописі, малюванні, музиці - в одному з найбільших світових мистецьких центрів.

Що ти вивчиш

Серйозні музиканти можуть складати, тренуватись та виступати в Паризькій школі Нормале де Мусіка де Париж / Альфред Корто, яка готує вас до суворості життя як професійного музиканта. У той час як танцюристи можуть розвивати танцювальні навички в Паризькій школі танців Marais під високоповажними професіоналами. Студенти мистецтва студії можуть розвивати свої навички живопису та малювання у Віллі Бастилії.

Повсякденне життя

Париж також стане вашою аудиторією. Уявіть, що ви розвиваєте свої навички живопису в місті, де почався імпресіонізм. Місто вогнів надихне вас так само, як і тисячі інших художників усіх стилів і жанрів протягом усіх епох.

Ми організовуємо багато культурних заходів по Парижу, щоб допомогти вам ознайомитись з містом та його культурою. Насолоджуйтесь відвідуваннями музеїв, виставками в Opéra Garnier, концертами класичної музики в Salle Cortot та інших місцевих театрах.

Ми хочемо, щоб ви почувалися вдома в Парижі, тому ми робимо все можливе, щоб допомогти вам інтегруватися в життя в місті. З житла до культурних заходів наша робота - переконатись, що у вас є найбільш автентичне навчання за кордоном.

Академіки

Наша місія проста: надати вам найкращу можливу програму навчання за кордоном - яка включає найвищу якість академічного та культурного досвіду. Ось чому ми співпрацюємо з чотирма чудовими школами образотворчих та виконавських мистецтв у Парижі.

Ви берете 15-19 кредитів на семестр. Всі курси викладаються французькою мовою, але підтримка англійською мовою доступна в наших партнерських установах. Ви проходите мовний курс в IES Abroad Center. Ваші курси живопису, малювання, танцю та / або музики проходитимуть у місцевих установах.

Створіть свій власний академічний досвід, вибравши з наступних обов'язкових та необов'язкових компонентів:

 • IES Abroad курс французької мови (потрібно, 4 бали)
 • Курси мистецтв, що викладаються французькою мовою, в місцевих установах (необхідні, кредити різні)
  • Еколь Нормале де Мусіка де Париж / Альфред Корто
  • Школа танцю в Парижі Marais
  • La Villa Bastille
 • IES Abroad курси вивчення французької мови (необов'язково, 3 бали; потрібно не менше 4 семестру французького рівня коледжу)

Курси

Це список запланованих пропозицій курсу. Після того, як ви приймете, ви побачите список остаточних пропозицій курсу у вашому обліковому записі MyIEabroad.

 • Французька мова в контексті: Незалежні за кордоном I
 • Французька мова в контексті: Незалежне за кордоном III
 • Французька мова в контексті: незалежна за кордоном III
 • Французька мова в контексті: Компетентність, що розвивається за кордоном I
 • Французька мова в контексті: компетентний за кордоном I

Партнерська організація (и)

Еколь Нормале де Мусіка де Париж / Альфред Корто

Студенти класичної музики, які хочуть скористатись високою якісною вимогливістю навчання, можуть прослухати престижну школу Normale de Musique / Альфреда Корто (ENM). Заснована в 1919 році відомим піаністом Альфредом Кортотом, Еколе Нормале - приватна школа, еквівалентна Національній консерваторії.

Екола Нормале розташований у величному особняку (призначеному історичною пам’яткою) у 17-му окрузі, приблизно 40 хвилин Метро від IES Abroad Center.

École Normale попросив зацікавлених студентів з будь-якими питаннями звернутися до свого радника з IES Abroad . Будь ласка, не зв'яжіться безпосередньо з École Normale. Музичне навчання в Парижі через IES Abroad обмежується Еколе Нормал; IES Abroad не може налаштувати навчання музики в інших закладах Парижа.

Студенти, які здобули кваліфікацію, можуть пройти до чотирьох 3-кредитних курсів у Нормале Еколе, на додаток до французької мови та інших курсів у Паризькому центрі IES Abroad . Інструменталісти можуть вивчати викладання чи виконання, тоді як вокалісти зосереджуються лише на виконанні. Пропозиція курсів у весняному семестрі обмежена, а деякі спеціальності, наприклад, ударні, не викладаються в Нормальній школі. Рішення про прийом приймає Еколь Нормале де Мусік.

Інструменти, викладені в École Normale, включають:

 • Альто скрипка
 • Фагот
 • Віолончель
 • Кларнет
 • Контрабас
 • Флейта
 • Гітара
 • Арфа
 • Гобоя
 • Фортепіано
 • Пікколо
 • Скрипка
 • Голос

Після вступу до програми французьких студій вам запропонують надіслати посилання на прослуховування та музичне резюме. Якщо це буде прийнято, ви також проходите прослуховування одного разу на місці, щоб перейти на правильний рівень. Усі рішення про прийняття приймає Нормальна школа.

Місце розташування та час перебування на рейсі

École Normale розташований у 17 окрузі або приблизно в 40 хвилинах від Métro від IES Abroad Center.

Школа танцю в Парижі Marais

Паризька танцювальна школа Marais - це частина танцю Marais Center, створена в 1970 році. Цей приватний заклад пропонує початкові заняття, орієнтовані на студентів, і досвідчених танцюристів.

Паризька школа танцю в місті Marais розташована в колишньому приміщенні готелю, яке датується 1600 роками в стильному 4-й таталон. Заклад може похвалитися трьома нещодавно відремонтованими танцювальними студіями, усі названі відомими композиторами, які досі прикрашені оригінальними стелями з дерева.

Курси

Студенти, які навчаються на повний курс та семестр, можуть проходити заняття в школі танцю Парижа Мара. Заняття проводяться раз на тиждень, і студенти IES Abroad мають право відвідувати певні семінари та інші позакласні заходи в школі.

Школа танців у Парижі Marais пропонує інструкції в наступних стилях:

Класичний балет

 • Класична балетна техніка
 • Партнерська робота класична та неокласична
 • Робота Пуанта
 • Зміцнення

Сучасний танець

 • Підлога-бар
 • Імпровізація
 • Марта Грем Техніка
 • Техніка потік, випуск, контакт

Танцювальна школа вітає учнів будь-якого класу, починаючи від початкового до вищого рівня. Опинившись на місці, ваш радник IES Abroad Парижі заробить зустріч для вас, щоб зустрітись із викладачами школи, які потім поставлять вас у належні класи для вашого рівня.

Місце розташування та час перебування на рейсі

Паризька танцювальна школа Marais розташована в самому центрі історичного району Marais в колишньому палаці Беліз, побудованому в 17 столітті. Школа розташована приблизно за 15 хвилин від Метро від центру французьких студій IES і оточена культурними установами, історичними місцями, магазинами, кафе та іншим!

Реєстрація та консультування

Курси пропонують від семестру до семестру. Точний доступ до курсу визначається незадовго до початку кожного семестру.

З цієї причини вам не вдасться офіційно зареєструватися до вашого приїзду в Париж. Незабаром після сеансів орієнтації на місці ви зустрінетесь окремо з академічним радником, щоб ретельно відбирати курси на основі форми попередньої реєстрації, графіків курсів, академічних потреб та інтересів та відповідності.

La Villa Bastille

La Villa Bastille - школа мистецтв (малювання та живопис), де студенти мають можливість вільно та самостійно працювати, користуючись інструкціями досвідченого художника. У Ла-Віллі Бастілія студенти можуть втілити в життя принципи, необхідні для змалювання живих моделей, або навчитися різних технік малювання (акварель, олійний живопис, акриловий живопис). Невеликі групи забезпечують індивідуальне керівництво інструктором.

Пропоновані курси включають:

 • Живопис (вільний предмет та техніка)
 • Малювання (живі моделі)

Заняття тривають близько 2-2,5 годин.

Польові екскурсії та події

Незважаючи на те, що ваша пригода починається в Парижі, наші польові поїздки доставлять вас за місто, щоб відкрити культуру та традиції країни перебування. Орієнтовна поїздка та поїздки на місця включаються у вартість програми. Ось кілька можливих напрямків:

Живерні

1 день | Осінь і весна

Завітайте додому Моне в прекрасному селі Гіверні та пройдіться по захоплюючим садам, які дали йому стільки натхнення. Тут були намальовані картини водяної лілії Моне та багато інших.

Реймс

1 день | Осінь і весна

Огляньте екскурсію по Катедрале Нотр-Дам і відвідайте виробника шампанського для екскурсії та дегустації шампанського.

Фонтенбло і Во-ле-Вікомат

1 день | Осінь і весна

Проведіть день у двох найбільших і найкрасивіших палацах Франції. Відомий своєю історією та садами, а також житловими царями, імператорами та папами, обидва замка були названі об’єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Повсякденне життя

Частина, щоб ви почували себе як вдома в Парижі, робимо все можливе, щоб допомогти вам відчути себе в безпеці та турботі. Будь то програма орієнтування, яка готує вас до того, що попереду, ваше добре розташоване житло або зручні поїздки, які привозять вас до місць, по яких не пройдений шлях - ми все про наші студентські послуги.

Орієнтація

Наша Орієнтація знайомить вас зі співробітниками IES Abroad Paris French Studies, вашими однокурсниками та містом Парижем. Продовжується подорож на ніч до пункту призначення, такого як Долина Луари або Нормандія.

Наш всеосяжний досвід орієнтування та повторного вступу (CORE ™) починається відразу, коли ви приїжджаєте, і продовжується через семестр. Діяльність зосереджена на академічній та культурній корекції. Детальна інформація про житло, громадський транспорт, культуру, охорону здоров'я та інші важливі теми також висвітлюється.

Житло

Ми хочемо переконатися, що ваша найбільша проблема полягає в тому, щоб вирішити, які визначні пам'ятки можна побачити спочатку або відкрити найкраще кафе, - не знайшовши місця для проживання, де ви почуваєте себе комфортно. Ми робимо все можливе, щоб знайти житло, яке відображає, як проживають місцеві студенти. Наша мета полягає в тому, що коли ви вийдете з Парижу, це буде відчувати себе як вдома.

Дома проживання - Перебування у французькому будинку в Парижі або в навколишніх його залах (передмісті). Ви їсте сніданок щодня та три вечірні страви на тиждень разом із господарями; інше харчування можна придбати в університетських кафетеріях та недорогих ресторанах.

Квартири - За додаткову плату доступна обмежена кількість спільних квартир. В апартаментах є кухня та спільні ванні кімнати. Помічник постійної допомоги IES Abroad живе на місці чи поблизу. Харчування не включається.

Позакласні заходи та культурні заходи

Скористайтеся культурними заходами, які ми організовуємо в Парижі, такими як:

 • Прослуховування запрошених доповідачів, включаючи місцевих кінематографістів та журналістів
 • Участь у клубі Weekly Conversation
 • Відвідування музеїв, таких як Лувр, музей Пікассо, центр Жоржа Помпіду та музей Орсе

Вартість

Розглянемо ці ціни як вихідний пункт. Ми рекомендуємо вам зв'язатися з офісом навчання за кордоном, щоб визначити фактичні витрати для вас при факторізації фінансової допомоги, стипендій, політики домашньої школи та інших факторів.

Весна 2020

Термін Навчання Житло Страхування Всього
Весна 2020 року 15 140 доларів 3600 доларів 230 доларів 18 970 доларів

Навчальний рік

Термін Навчання Житло Страхування Всього
Навчальний рік 26 705 доларів 750 доларів США $ 455 34 210 доларів США

Наш Центр

Паризький французький науково-дослідний центр IES Abroad розташований на бурхливій ринковій вулиці неподалік від Cimetière du Montparnasse. Процвітаючий діловий район, територія наповнена ресторанами, магазинами харчування, бутиками та кафе.

Особливості включають:

 • Швидкісний доступ до Інтернету, Wi-Fi та принтера
 • Класні кімнати
 • Студентське фойє
 • Бібліотека
 • Садовий
Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Детальніше

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Згорнути
Чикаго , Амстердам , Арль , Окленд , Барселона , Пекін , Берлін , Буенос-Айрес , Кейптаун , Крайстчерч , Дублін , Фрайбург , Гранада , Лондон , Мадрид , Мілан , Нагоя , Нант , Нью-Йорк , Приємно , Париж , Оксфорд , Кіто , Рабат , Рим , Саламанка , Сантьяго , Шанхай , Сієна , Сідней , Токіо , Пуерто-Айора , Відень , Гонконг , Пуерто Бакерізо Морено , Кембридж + 35 Більше Менше