Охорона здоров'я та соціальна допомога, університет 1-го та 2-го курсів (рівень 4 і 5)

Загальні відомості

Опис програми

Бакалаврський рівень 4/5 охорони здоров’я та соціальної допомоги - це 240 кредитних курсів, призначений для швидкого відстеження студентів до останнього курсу відповідного ступеня бакалавра в секторі охорони здоров’я та соціального обслуговування. Університет Великобританії у кампусі або за допомогою дистанційного навчання.

Модулі та завдання 4 курсу цього курсу еквівалентні першому курсу університетського ступеня, а модулі та завдання 5 рівня еквівалентні другому курсу університетського ступеня .

Цей курс складається з шести модулів та завдань 4 рівня (120 кредитів) та 5 модулів та завдань 5 рівня (120 кредитів). Якщо студент вирішить навчатись лише на рівні 4, він отримає 120 кредитів і може подати заявку на звільнення від перший рік університетського курсу.

Кожен модуль складається з приблизно 40 навчальних навчальних годин матеріалу з додатковими 30-50 годин факультативного навчального матеріалу. Ці матеріали містять рекомендовані вправи, рекомендовані читання та інтернет-ресурси.

Вартість курсу

Плата за вступ на курси 4 та 5 рівня разом становить 8500 фунтів стерлінгів за онлайн-навчання та. £ 12000 за навчання в університеті. Крім того, студенти можуть записатись на один рівень (рівень 4 або 5) за 5400 фунтів стерлінгів кожен для онлайн-навчання або 9000 фунтів стерлінгів для навчання в університеті .

Студенти можуть здійснити платіж за допомогою одного з наступних методів:

 • Кредитна чи дебетова картка
 • банківський трансфер
 • Щомісячні безвідсоткові внески
 • Paypal
 • Вестерн юніон

Що входить у вартість мого курсу?

 • Весь навчальний матеріал, включаючи онлайн-модулі та письмові завдання
 • Підтримка особистого репетитора з 1-2-1 сесій Skype
 • Виділена підтримка студентів
 • Доступ до онлайн-форуму соціального навчання
 • Маркування та зворотній зв'язок
 • БЕЗКОШТОВНА Додаткова карта на суму 19,90 фунтів стерлінгів
 • БЕЗКОШТОВНО ноутбук
 • Безкоштовна довідка з написання резюме після завершення курсу

Поповнення університету

Якщо ви вирішили поповнити повний ступінь бакалавра через акредитований університет Великобританії, витрати вказані нижче. Зверніть увагу, що наведені нижче витрати стосуються лише дистанційного навчання / Інтернету. У вас є можливість закінчити навчання в університеті; Витрати залежать від того, який університет ви вибрали для закінчення останнього курсу.

Університет Англії Раскіна

 • Менеджмент та лідерство в галузі охорони здоров'я та соціального обслуговування (поповнення) бакалавр (з відзнакою)

Університет Дербі

 • Інтегративне медичне та соціальне обслуговування (поповнення) бакалавр (з відзнакою)

Чи можу я взяти участь у цій програмі?

Щоб записатися на курс 4 рівня, ви повинні мати принаймні 18 років та мати повну середню освіту. Перш ніж записатися на курс 5 рівня, ви повинні досягти рівня 4 або його еквівалента.

Модуль 4 рівня

Навикові навички навчання

Метою цього модуля є надання змоги учням сформувати необхідні навички та розуміння для ефективного навчання в рамках вищої освіти. Це дозволить учням набути необхідних навичок рефлексивного та критичного мислення, необхідних для досягнення індивідуального навчального потенціалу.

Спілкування в галузі охорони здоров’я та соціальної допомоги

 • Метою цього модуля є розвиток обізнаності учнів про різні форми спілкування, що використовуються в медичних та соціальних закладах, та його значення для ефективного надання послуг.

Вступ до політики охорони здоров’я

Метою цього модуля є розвиток обізнаності учнів про різні впливи на охорону здоров'я та їх вплив на розробку політики. Оцінка політики в галузі охорони здоров'я дозволить учням вивчити, які ключові сучасні проблеми є для тих, хто формує політику, постачальників послуг та тих, хто отримує підтримку.

Відбивна практика

Цей модуль призначений для ознайомлення учня з рефлексивною практикою у всіх її формах. Роздуми про практику та на практиці є важливими поняттями в галузі охорони здоров’я та соціальної допомоги та вкладаються в ідею саморозвитку, що пов’язує теорію з практикою.

Управління людьми у сфері охорони здоров'я та соціальної допомоги

Мета цього модуля - надати можливість учням зрозуміти процеси, пов'язані з набором, управлінням та розвитком людей на робочому місці в галузі охорони здоров'я та соціальної допомоги. У цьому модулі студенти вивчатимуть процеси, пов’язані з управлінням особами на робочому місці в галузі охорони здоров’я та соціальних служб, та способи сприяння змінам в організації.

Соціологія: концепції в галузі охорони здоров’я та поганого здоров’я

Метою цього модуля є вивчення соціологічними поняттями здоров'я та поганого самопочуття учнів та їх застосування до практики догляду в галузі охорони здоров'я та соціальної допомоги. Це дасть змогу учням зрозуміти природу сучасного суспільства та його вплив на сприйняття здоров’я та поганого здоров’я. Учні вивчать структуру суспільства з точки зору віку, статі, етнічної приналежності, соціального класу, сім’ї та домогосподарств та його вплив на здоров’я та добробут.

Модуль 5 рівня

Принципи, що лежать в основі охорони здоров'я та соціальної допомоги

Усі медичні та соціальні працівники мають професійні кодекси поведінки. Метою цього модуля є розвинути розуміння цінностей, теорій та політик, що лежать в основі практики охорони здоров'я та соціального обслуговування, та механізмів, що існують для просування належної практики в секторі.

Управління якістю у сфері охорони здоров'я та соціальної допомоги

Якість є важливою складовою медичних та соціальних послуг та концепція, що має багато різних тлумачень та перспектив. Мета цього модуля полягає в тому, щоб учні могли зрозуміти різні точки зору на якість послуг у галузі охорони здоров'я та соціального обслуговування та як вона оцінюється з метою розширення можливостей та залучення користувачів послуг.

Дослідницький проект

Цей модуль спрямований на розвиток у студентів навичок незалежного опитування та критичного аналізу шляхом проведення невеликого пілотного дослідження, яке безпосередньо стосується їхньої програми вищої освіти або професійного розвитку.

Партнерство в галузі охорони здоров’я та соціальної допомоги

Метою цього модуля є дати можливість учням зрозуміти важливість позитивної роботи у партнерстві з іншими в галузі охорони здоров’я та соціальної допомоги. Учні вивчатимуть характер партнерства на трьох рівнях. По-перше, вони вивчатимуть партнерські стосунки з користувачами послуг, які дозволяють людям приймати обґрунтовані рішення та заохочують незалежність. По-друге, вони розглядатимуть питання партнерства між різними професіоналами в галузі охорони здоров’я та соціальної допомоги та досліджуватимуть міжвідомчу роботу. Нарешті, учні вивчають організаційні партнерські стосунки та вивчають різні способи спільної роботи.

Робота з користувачами послуг зі складними потребами

Метою цього підрозділу є допомогти учням зрозуміти питання здоров'я, інвалідності та хвороб, а також те, як медичні працівники можуть розширити можливості тих, хто має складні фізичні та психічні потреби, визначати власну допомогу.

Кар'єра

Успішне проходження повного курсу рівня 4/5 в галузі охорони здоров’я та соціальної допомоги та завершальний рік акредитованої програми ступеня бакалаврату буде служити трампліном до професійної кар’єри в галузі охорони здоров’я та соціальних служб. Курс поєднує теорію та практику для тих, хто бажає працювати з людьми в турботливих умовах. Він підходить як основа для тих, хто бажає перейти до однієї з багатьох професій охорони здоров’я чи соціальної сфери, або тих, хто хоче залишати свої варіанти відкритими.

Як багато часу це займе?

Учні можуть вчитися в темпі, який їм підходить. З KIC немає обмежень за часом та термінів. Учні можуть вивчати модулі в будь-якому порядку в будь-який час.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Affordable study programmes with exclusive online modules fast-tracking learners to a University qualification. Whether you are looking to enhance your skills, improve your team or pursue a profession ... Детальніше

Affordable study programmes with exclusive online modules fast-tracking learners to a University qualification. Whether you are looking to enhance your skills, improve your team or pursue a professional education, the Kingsgate International College’s learning pathways can provide you with all you need. The Kingsgate International College delivers on Campus or online university pathway programmes with full Undergraduate and Postgraduate Diploma Awards to learners from all corners of the world. Learners can fast track their way through to a UK University Qualification on campus or by distance learning. Згорнути