Однотижневий курс культури вуличного одягу та бренду

Загальні відомості

Опис програми

Цей тижневий інтенсивний курс пропонує захоплюючу можливість отримати уявлення та знання про те, як вуличний одяг здобув своє важливе місце в індустрії роздрібної моди.

За останні роки ринок швидко розширився, і вуличний одяг також перемістився в розкішний простір. Нещодавно Bain & Company оцінили, що до 2025 р. Ринок у світовому масштабі становитиме 425 мільярдів доларів, тому на цьому ринку є можливості для отримання; але як ви дістаєтесь до цих можливостей? І як тільки ви їх отримуєте, що ви робите? Зрозумійте, як визначити свого клієнта, як він здійснює покупки та як створити колекцію, яка створить ажіотаж та отримає довіру.

Програма включає лекції, семінари, практикуми з вирішення проблем та тематичні дослідження, що охоплюють наступні теми:

 • Огляд історії вуличного одягу;
 • Еволюція вуличного одягу на ринок розкоші;
 • Стайлінг для вуличного одягу;
 • Вступ до творчого бізнес-планування;
 • Поведінка споживачів та замовник вуличного одягу;
 • Брендинг та розробка бренду для вуличного одягу;
 • Створення видатної колекції вуличного одягу;
 • Використання соціальних медіа для запуску та створення бренду;
 • Співпраця з брендом та культура падіння.

Завдяки сесіям, які проводять професіонали галузі, запрошені доповідачі та наукові експерти

Незалежно від того, чи прагнете ви створити власний бренд, хочете працювати на бренд, чи зацікавлені у стилях чи дизайні, чи просто величезний любитель вуличного одягу, цей курс для вас.

З одного погляду

 • Тривалість: 1 тиждень
 • Розташування: Сохо, Лондон
 • Загальна вартість курсу: 894 фунтів стерлінгів (з ПДВ)
 • Дати курсу: 14 - 18 вересня 2020 року

After a day of flying drones and exploring outside of the city, my friends told me about this awesome bridge that I’ve never been to. Tunnels are one of my favorite locations to shoot in so we headed there immediately. My friend Sanjeev told me that he used to do parkour back in the day so I knew that I had to incorporate some movement into this scene.

Додаткова інформація

На кожному курсі є 24 місця, і кожне місце розподіляється за принципом «перший прихід, перший сервіс». Зауважте, що ваше місце не підтверджено, поки ми не отримаємо повну плату за навчання заздалегідь.

Перш ніж забронювати, переконайтесь, що ви прочитали наші Загальні положення та умови, включаючи нашу політику щодо скасування та повернення коштів.

Студенти можуть очікувати відвідування заняття з понеділка по п’ятницю, з 10 ранку до 17 вечора.

Ваш кампус

Condé Nast College розташований у найсучаснішій будівлі в самому центрі Сохо, лондонського творчого та культурного центру. У цьому районі є багато кінофільмів, будинків моди та медіа, які надають неперевершені можливості для професійних мереж та культурного досвіду. Коледж знаходиться в 10 хвилинах ходьби від штаб-квартири Condé Nast International, а також від Vogue House, який відвідують наші студенти в рамках експозиції до професійного світу.

Хто викладає в коледжі моди та дизайну Condé Nast?

Під час Вашого курсу ви будете викладати низку академічних співробітників, а також гостей галузі та відвідувачів.

Ведуча курсу - Ліза Манн

Ліза - нагорода академік з 14-річним досвідом викладання на курсах мод BA та MA в ряді британських університетів. Має першокласну ступінь бакалавра зі сприяння моді та магістратуру з креативної практики. Спеціалізовані теми Lisa включають модний бізнес, менеджмент / маркетинг, брендинг, інновації в роздрібній торгівлі, підприємництво та креативне підприємство.

Ліза є засновником Re: Отже, першого в історії постійного студентського роздрібного підприємства, яке відкрилося у Великобританії. Її було присвоєно британську премію вищих навчальних закладів у галузі освіти та премію фіолетового піску BCSC за спільну співпрацю, і вона досі відкрита та торгує.

В даний час Ліза досліджує ступінь доктора наук про досвід дизайнерів, що з'являються в модній індустрії.

Критерії прийому та вступу

Вимоги щодо вступу

Офіційних вимог до вступу немає, але до початку курсу кандидати повинні мати старше 18 років та володіти належним рівнем англійської мови.

Англійська мова вимоги

Офіційних вимог до англійської мови для цього курсу немає. Однак якщо ви студент, який не є Великобританією, і англійська мова не є вашою першою мовою, рекомендуємо мати академічний бал IELTS 5,5 або мати змогу використовувати англійську мову на цьому рівні перед початком навчання. Ви несете відповідальність за те, щоб мати можливість повноцінно брати участь у кваліфікації, отриманій та оціненій англійською мовою.

Як застосовувати

Ви можете подати заявку через форму заявки на нашому веб-сайті.

Кінцевих термінів подання заявок немає, однак місця відводяться за принципом «перший прихід, перший сервіс».


Якщо ви приймете курс, вам потрібно буде сплатити повний внесок заздалегідь, щоб забезпечити своє місце.

Кар'єра в моді

Працездатність та підготовка до галузі є основою всіх наших курсів. Наша мета - ефективно підготувати наших випускників до успішної кар'єри в галузі моди, засобів масової інформації та широкої творчої галузі.

Коледж моди та дизайну Condé Nast пропонує неперевершені галузеві зв’язки та партнерства з брендом, щоб студентам було можливо активно співпрацювати з професійним світом до їх закінчення. Навчальний досвід та стажування пропонуються нашим студентам на конкурсній основі.

Коледж надає широку кар’єрну підтримку та вносить відповідні знайомства та рекомендації для наших студентів на зустрічах один на один та через нашу серію ораторів - минулі доповідачі включали Вікторію Бекхем та Едварда Еннінфула.

Наша команда кар’єри може консультувати студентів щодо подальшого навчання, можливостей працевлаштування, стажування, працевлаштування та відповідних проектів, пропонуючи професійну послугу з урахуванням індивідуальних талантів, навичок, прагнень та потреб.

Наші консультанти з питань кар'єри проводять семінари з написання резюме, презентації портфоліо, навичок пошуку роботи та методів інтерв'ю, і ми підтримуємо своїх випускників далеко після закінчення навчання.

Зауважте, що для наших літніх, тижневих або вихідних курсів не пропонується профорієнтація та підтримка випускників, проте ми пропонуємо семінари з кар’єри та загальні поради.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... Детальніше

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. Згорнути