Однорічний сертифікат міжнародної дипломатії

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Наш однорічний сертифікат міжнародної дипломатії - це найповніша, поглиблена та практична програма професійної підготовки з дипломатичної торгівлі, яка пропонується поза офіційними державними каналами. Він готує стажистів до кар'єри в галузі дипломатії та міжнародних справ, включаючи роботу в урядових міністерствах, посольствах та консульствах, міжнародних організаціях та глобальних НДО. Він включає чотири курси та стажування у Вашингтоні протягом кожного з двох семестрів.

Програму викладають посли кар'єри та інші професійні дипломати, які проходили службу в десятках країн протягом декількох десятиліть. Курси створюють оптимальні умови для інтерактивного та досвідченого навчання, коли слухачі беруть участь у реальних ситуаційних дослідженнях, симуляціях, рольових і інших вправах, отриманих із власного досвіду викладачів. Матеріал надає ознайомлення з розробкою та реалізацією політики, дипломатичним протоколом, функціями та управлінням посольств та консульств, дипломатичною звітністю та письмом, переговорами та посередництвом, політичною та економічною торгівлею, публічною дипломатією та міжкультурними комунікаціями та іншими навичками та компетенціями. Стажувачі, які успішно завершили програму, отримують сертифікат про професійну підготовку з міжнародної дипломатії. WIDA не присвоює наукових ступенів.

Усі студенти повинні пройти усі чотири курси за семестр, перелічені нижче. Інструкція в кожному курсі - 3 години на тиждень. Участь у стажуванні необов’язкова.

Курси осіннього семестру

Національний

Цей курс зосереджений на системах, які окремі країни та міжнародні організації використовують для проведення своїх дипломатичних відносин. Вона включає дипломатичну історію та доктрину, а також дипломатичний протокол та імунітети. Він наголошує на специфічних навичках як двосторонньої, так і багатосторонньої дипломатії. Вона вивчає зв'язки дипломатії з оборонними та розвідувальними частинами набору інструментів національної безпеки. У ньому представлені приклади американських, європейських, російських та китайських дипломатичних успіхів і невдач.

За лаштунками дипломатичної місії

Цей курс зосереджений на структурах та функціях посольств, консульств та інших дипломатичних представництв та збільшує масштаби повсякденного життя дипломатів. У ній вивчається роль та повноваження глави місії, взаємозв'язок штабу та місця, а також відносини з урядом країни перебування та суспільством. Він також охоплює консульські справи, управління кризовими ситуаціями за кордоном та етичні проблеми керівництва. Він надає практичні дослідження дипломатичної служби в Європі, Африці, на Близькому Сході, в Азії та Америці.

Політичні

Цей курс викладає основні навички, які визначають роботу дипломата щодо щоденного управління політичними та економічними відносинами із зарубіжними країнами. Після вивчення міжвідомчого зовнішньополітичного процесу курс зосереджується на ролі та функціях політичних та економічних секцій посольства. Далі воно навчає головним навичкам політичних та економічних службовців - від підготовки до приходу на посаду до завдань нового офіцера до щоденних обов'язків та обов'язків. Ці навички включають дипломатичне звітування та письмове повідомлення, дипломатичне спілкування, дипломатичну пропаганду, двосторонні та багатосторонні переговори. Курс також охоплює комерційну дипломатію, екологічну, наукову та медичну дипломатію та кібер-дипломатію.

Громадська дипломатія

Цей курс розбиває місію та функції публічної дипломатії та викладає навички як у відносинах зі ЗМІ, так і у справах культури. До них відносяться надання інтерв'ю для ЗМІ та участь у прес-конференціях, кризове спілкування та розробка стратегій залучення соціальних медіа. Курс також зосереджений на організації великих заходів та VIP-відвідувань, а також на тонкощах та впливах міжкультурної комунікації.

Стажування (необов'язково)

15-20 годин / тиждень

Курси весняного семестру

Дипломатична та закордонна робота

Це передовий курс, який навчає студентів докладно детально писати як звітні, так і аналітичні дипломатичні документи, а також інші форми дипломатичного спілкування, включаючи дипломатичні записки, помічники спогадів та непісьменні документи. Студенти також дізнаються, як доставити дипломатичний демарш, написати доповідні записки та інструктажі та підготувати статті під редакцією.

Дипломатичні переговори та посередництво

Цей вищий курс допомагає студентам вдосконалити свої навички ведення переговорів та посередництва в дипломатичному контексті. Він надає ключові концепції, стратегії та тактику, а також практичні компетенції, такі як формування та коригування аргументів, перевірка та дотримання угоди. Основна увага зосереджується на різних видах переговорів, включаючи політичні, торгові та вирішення конфліктів.

Аналіз зовнішньої політики та розробка політики

Цей курс готує студентів до ролей аналітиків та зовнішньополітичних радників. Він пропонує широкий та всебічний погляд на структури та механізми національної безпеки та надає навички, необхідні для їх керування, впливу та керівництва процесом політики. Він включає приклади з питань міжнародної безпеки та контролю над озброєнням, демократії та прав людини, міграції та біженців, розвитку та зовнішньої допомоги, боротьби з тероризмом та правоохоронними органами.

Переконання, вплив та енергетичне проектування

Цей просунутий курс починається з принципів та прийомів ефективного переконання та вивчає, як це може призвести до значного впливу у дипломатії, державному апараті та міжнародних відносинах. Це руйнує вплив на одного представника іноземних країн, групу людей в іноземній країні та групу країн міжнародної організації. Він також зосереджується на етичних викликах здійснення впливу, а також на інструментах жорсткої та м'якої сили та на прогнозуванні влади в Європі, Азії, Африці, на Близькому Сході та в Америці.

Стажування (необов'язково)

15-20 годин / тиждень

Про стажування

Академія організовує стажування в уряді, в закордонних посольствах, міжнародних аналітичних центрах або неурядових організаціях у Вашингтоні, округ Колумбія, для тих, хто бажає брати участь. Стажування не є обов’язковим. Як тільки ви приймете та зареєструєтесь у програмі, ми надамо доступні варіанти. Точні години будуть узгоджені з приймаючими організаціями, але, як правило, інтерни працюватимуть 15-20 годин на тиждень. Стажування не оплачується, якщо не вказано інше.

Хто повинен подати заявку?

Професіонали та недавні випускники, які здобули ступінь бакалавра (або вище), мають право подати заявку на однорічну сертифікатну програму міжнародної дипломатії. Попередні курсові роботи з політології, міжнародних відносин або суміжних галузей є дуже бажаними, але не обов'язковими. Можуть претендувати як громадяни США, так і іноземні. Вільне володіння англійською мовою потрібно.

Хоча це програма для аспірантів, Академія працює з кількома університетами, щоб визначити видатних студентів та аспірантів, які висунуть виняткових кандидатів. Вони можуть змагатися за стажування в Академії протягом одного семестру в рамках свого університетського навчання (подібно до проведення семестру за кордоном). Будь ласка, зверніться до свого університету або зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації

Процес подання заявки та відбору

Ви можете подати заявку або на повну двосеместрову програму, або лише на осінній семестр. Однак пріоритет буде надаватися кандидатам на обидва семестри. Кандидати на весняний семестр повинні були закінчити осінній семестр раніше або бути дипломатами мінімум три роки.

Крок 1: Форма заявки, резюме / резюме, супровідний лист та плата за заявку

Будь ласка, заповніть анкету, яка вимагає, щоб ви завантажили резюме або резюме, а також супровідний лист або особисту заяву, пояснюючи, як Академія допоможе вам досягти кар'єрних цілей (до 500 слів). Кінцевий термін подання заявки на достроковий вступ - 31 січня 2020 року. Кінцевий термін подачі заявок на регулярний вступ - 31 березня 2020 року.

Вартість заявки становить 95 доларів. Щойно ми отримаємо вашу заявку, ми надішлемо вам електронний рахунок-фактуру, який ви можете оплатити дебетовою або кредитною карткою. Плата за подання заявки повинна бути сплачена до розгляду вашої заявки комітетом з відбору. Якщо вас прийняли та зареєстрували в програмі, повна плата буде відрахована з вашої вартості навчання.

Крок 2: Листи-рекомендації

Якщо ви пройдете перший раунд відбору, ми попросимо два рекомендаційні листи надіслати нам безпосередньо їх авторами.

Крок 3: Інтерв'ю по телефону / скайпу

Якщо ви пройдете другий раунд відбору, вас запросять на телефонне або скайп-інтерв'ю з одним або декількома членами відбіркової комісії, які приймуть остаточне рішення.

Вартість навчання

Нижче вказані збори включають вартість навчання на всі курси, а також навчальні матеріали (крім рекомендованих книг).

  • Навчання в обох семестрах: 25 000 доларів
  • Навчання лише на один семестр: 15 000 доларів

Наразі Академія не в змозі надати фінансову допомогу. Однак заявників рекомендується шукати поза джерелами фінансування, наприклад, програмою Єразмус Європейського Союзу.

Параметри житла

Як індивідуальне, так і спільне житло доступне через місцеві університети та інші провайдери у Вашингтоні, округ Колумбія, починаючи з 1000 доларів на місяць. Стажувачі, допущені до програми, отримають актуальну інформацію перед зарахуванням. Стажувачі можуть самостійно влаштувати житло.

Останнє оновлення Листопад 2019

Про навчальний заклад

The Washington International Diplomatic Academy (WIDA) is an independent educational institution dedicated to strengthening global diplomacy by providing the highest-quality training, executive educat ... Детальніше

The Washington International Diplomatic Academy (WIDA) is an independent educational institution dedicated to strengthening global diplomacy by providing the highest-quality training, executive education and professional development in diplomatic practice to government officials, NGO and business leaders from around the world. Згорнути