Норвезька мова та суспільство для іноземних студентів - однорічна програма

Загальні відомості

Опис програми

Ви хочете вчитися в прекрасному арктичному оточенні на півночі Норвегії?

Знання норвезької мови - абсолютна вимога для навчання в Норвегії.

Ця однорічна програма з норвезької мови та суспільства - ідеальний старт, якщо ви маєте кваліфікацію та хочете продовжити навчання в одній з трирічних бакалаврських наук у галузі машинобудування або дворічній магістерській програмі з інтегрованих будівельних технологій на факультеті Інженерна наука і техніка в Нарвіку.

(Зверніть увагу, що лекції за цією програмою проводяться норвезькою мовою. Ви повинні скласти всі іспити, щоб мати право претендувати на вступ до бакалаврських та магістерських програм, які викладають норвезька мова.)

Опис програми

  • Тривалість: 1 рік
  • Кредити (ECTS): 60
  • Вимоги до вступу: заявник повинен виконати загальні вимоги до вступу до університету. Це включає рівень володіння англійською мовою, який відповідає основному курсу. Немає вимог до попереднього знання норвезької мови. Щоб бути прийнятим, ви повинні претендувати на одну з інженерних програм факультету IVT. Також можуть подати заявки кандидати, які мають кваліфікацію та хочуть продовжити магістерську програму з інтегрованих будівельних технологій.
  • Код програми: 9010

Навчання призначене для студентів денної форми навчання і вимагає відданості та напруженої роботи через дуже швидке прогресування. Постійно зосереджуючись на вивченні мови, студенти також знайомляться з норвезькою цивілізацією, історією та літературою. Робота в групах з проектом у другому семестрі є важливою частиною навчання і дає студентам цінний досвід роботи з цим методом роботи.

* Програма навчання рекламується з умовою достатньої кількості претендентів та схвалення.

Результати навчання

Дослідження відповідає такому плану викладання: Læreplan i norsk og samfunnskunnskap for voksne innvandrere. План регулюється підзаконними актами, що стосуються процесу введення іноземців. (https://lovdata.no/dokument/SF/forskrift/2012-04-19-358)

План базується на визначенні рівня в Загальноєвропейській системі мовних посилань (CEFR). Структура визначає три основні рівні компетентності в мові:

A - базовий користувач, B - незалежний користувач і C - досвідчений користувач

Ці три рівні поділяються далі на рівні: А1, А2, В1 та В2. План дослідження описує мовну компетентність на рівнях: А1, А2, В1 та В2.

Відповідно до національної навчальної програми норвезької мови для іноземців результати навчання такі:

Знання

Студент має базові знання норвезької мови рівня В2. Студент знає мовні питання в Норвегії та знає основні характеристики норвезької культури та суспільства. Студент має знання про те, як скласти текст норвезькою мовою.

Навички

Студент може спілкуватися норвезькою мовою та добре розуміти усну та письмову норвезьку мову. Студент вміє читати та розуміти сучасні тексти, тобто академічну літературу та технічну літературу. Студент може розуміти лекції норвезькою мовою та писати із задовільним рівнем морфології, синтаксису та словникового запасу. Студент може розмірковувати про особливості норвезького суспільства.

Загальна компетенція

Студент має достатні передумови для того, щоб мати змогу закінчити навчання там, де навчальний матеріал та матеріали для читання навчаються норвезькою мовою. Студент може стежити за сучасними подіями в Норвегії та решті світу через норвезькі ЗМІ.

Вимоги до прийому

Кандидат повинен виконати загальні вимоги до вступу до університету. Це включає рівень володіння англійською мовою, який відповідає основному курсу. Немає вимог до попереднього знання норвезької мови.

Щоб бути прийнятим, ви повинні претендувати на одну з інженерних програм факультету IVT. Кандидати, які мають кваліфікацію та хочуть продовжити навчання в нашій магістерській програмі з інтегрованих будівельних технологій, також можуть подати заявку (на програму норвезької мови).

Важливо! Для правильної обробки вашої заявки, будь ласка, вкажіть у полі примітки, яку інженерну програму ви хочете вивчати після мовного року ».

Викладання та оцінка

Дослідження складається з чотирьох частин: основної мови, фонетики, цивілізації та літератури. В обох семестрах проводиться 16 тижневих сесій. Після кожного щоденного заняття студенти повинні брати участь у дискусійних групах з іншими іноземними студентами та набувати досвіду керівництва групами та складання звітів.

Студенти зобов'язані відвідувати всі лекції. Студенти, які відсутній понад 20%, не мають права на випускний іспит.

Викладання чергуватиметься між лекціями, груповою роботою, виконанням вправ та домашніми завданнями. Тести будуть проводитись через рівні проміжки часу. Усі "роботи, що подаються" є обов’язковими.

У другому семестрі студенти працюватимуть над проектом на задану тему протягом три тижні. Студенти можуть вибирати власну тему, але підручник та практичні вказівки надаватимуться незалежно. Письмовий результат цієї роботи повинен бути схвалений для того, щоб претендувати на випускний іспит.

Портфельні оцінки складають 40% підсумкової оцінки. Студенти повинні скласти оцінку портфоліо, щоб претендувати на іспит, тобто досягти оцінки Е або вище за двома тестами, що складають портфоліо. Тести розраховують на 20% кожен.

Іспит проходить у травні і складається з іспиту, який становить 60% підсумкової оцінки. Тривалість іспиту становить 6 годин і оцінюється за шкалою оцінок A - F. Письмова частина іспиту піддається зовнішній цензурі. Ті, хто склав письмовий іспит, мають право на усний іспит. Усний іспит може коригувати та підтверджувати остаточну оцінку. Екзамен також піддається зовнішній цензурі. Тривалість цього обстеження становить 30 хвилин.

Вимоги до вступу на іспит: затверджений запис відвідуваності, затверджений проект та затверджений портфель.

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

UiT The Arctic University of Norway is a medium-sized research university that contributes to knowledge-based development at the regional, national, and international levels.

UiT The Arctic University of Norway is a medium-sized research university that contributes to knowledge-based development at the regional, national, and international levels. Згорнути
18 , Тромсе , Hjemmeluft , Kirkenes , Hammerfest , Harstad , Нарвік , Bardufoss , Бодо , Mo i Rana , Longyearbyen + 10 Більше Менше