Нагорода про Фонд у богослов'ї, міністерстві та місії

Загальні відомості

Опис програми

Цей новий однорічний семестровий курс спеціально розроблений для тих, хто раніше не навчався на рівні університету. Він підтверджено Університетом Дарема в рамках загальної схеми нагород, і є вступним рівнем 4 ступеня бакалаврату з богослов'я, служіння та місії.

Ми знаємо, що багато потенційних студентів мають мало академічного досвіду або не мають жодної освіти та шукають курс, який є доступним і цікавим. У цій премії ми гарантуємо, що ключові слова та концепції пояснюються, і не передбачається попереднє богословське навчання.

Весь навчальний матеріал надається в Інтернеті, тому необхідний навик інформаційних технологій. Ви будете працювати з вашим призначеним особистим репетитором та мати можливість спілкуватися з іншими студентами через Інтернет, тому це можна зробити в будь-якому місці світу в той час і в темпі, що вам підходить. Також, залежно від кількості курсів, ми будемо пропонувати деякі навчальні заняття як у вечірній час, так і у вихідні дні для тих, хто може відвідуватись - це не вимога, а можливість покращити своє навчання.

Після закінчення навчання студенти можуть прийняти рішення про перехід до Сертифікату HE або Диплом його та, зрештою, BA (Hons). Премія ідеально підходить для тих, хто хоче почати вивчати християнське богослов'я як навчальний предмет, безпосередньо впроваджений до життя.

Якщо ви хочете обговорити зміст або придатність цього курсу, звертайтесь, будь ласка, до Revd Dr. John Tomlinson, Директора з досліджень.

Модулі премії фонду

Для Фонду премії Ви вивчите три модулі. Основні модулі біблійних досліджень, а також Міністерство та Місія в контексті є основними введеннями в основні християнські вірування та практики. Ви будете ознайомлені з науковою біблійною інтерпретацією та досвідом, як тексти стосуються сучасного життя. Ви будете досліджувати громаду або громаду та подумати про досвід і практику місії в контексті. Потім ви можете вибрати модуль з християнської доктрини або людського розвитку, навчившись критично поєднувати сучасні поняття з християнською традицією.

Оцінювання варіюється залежно від модуля та включає присвоєння, створення ресурсів, роздуми та портфелі. Ваш особистий репетитор допоможе вам підготуватися до них та запропонувати поради щодо розвитку вашого навчання. Кожен модуль буде позначено і внести свій внесок у загальну оцінку нагороди.

Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо вам потрібна додаткова інформація про модулі або оцінку.

Як застосовувати

Заявки на вступ до цього курсу приймаються в будь-який час, але ми зараховуємо нових студентів до осені кожного року. Попередня необхідна кваліфікація включає в себе 1 рівень A або еквівалентний або відповідний життєвий досвід. Після того, як ваша заявка буде прийнята, вам буде призначений викладач, який буде керувати вашими навчаннями. Також ви матимете доступ до нашого онлайн-сайту Moodle із навчальними матеріалами, форумами, формулами зворотного зв'язку та деталями про оцінку для кожного модуля. Просто заповніть форму заявки та поверніть її електронною поштою на адресу registry@stjohns-nottm.ac.uk.

У рамках процесу подання заявок студентам, які навчаються за кордоном, доведеться надати докази того, що будь-яке попереднє вивчення / навчання за кордоном можна порівняти з кваліфікацією Великобританії. Це можна зробити через NARIC href = "https://www.naric.org.uk/naric/Individuals/Default.aspx

NARIC також може надати докази оцінки англійської мови, яка є вимогою університету Дарем для тих, хто не володіє англійською мовою. Вимоги до бакалаврських та післядипломних програм href = "https://www.dur.ac.uk/learningandteaching.handbook/1/3/3/1/

Тарифи 2018/19

Ми зберігаємо нашу платоспроможність, оскільки ми хочемо, щоб багато людей мали доступ до всіх наших курсів. У 2018/19 році щорічна плата за нагороду Фонду становить 1860 фунтів стерлінгів. Це охоплює дистанційного репетитора, будь-яких класів або груп, Інтернет-матеріалів та університетської перевірки.

Ми пропонуємо 5% знижку всім, хто подає заявку та сплачує річну плату до 31 серпня. Це зменшує річну плату з £ 1860 до £ 1767.

Для тих, хто має більш жорсткий бюджет, ми пропонуємо оплату в розстрочку. Для премії Фонду ви платите 620 фунтів стерлінгів до 31 серпня, 620 фунтів стерлінгів на 31 грудня і 620 фунтів стерлінгів до 31 березня.

На жаль, ми не можемо запропонувати відшкодування, якщо ви закінчите курс протягом року. Проте, за особливих обставин ви можете відпочити від навчання, за умови відстрочки 80 фунтів стерлінгів та повернутися до курсу наступного року.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Our vision here at St John’s is to equip Christians for mission in a world of change. For more than 150 years we’ve pioneered innovation in ministerial training, and we continue to form disciples for ... Детальніше

Our vision here at St John’s is to equip Christians for mission in a world of change. For more than 150 years we’ve pioneered innovation in ministerial training, and we continue to form disciples for front-line leadership through programmes that are context-based, integrated and relevant. Згорнути