Міжнародний рік 2 в галузі лідерства та менеджменту

Загальні відомості

Опис програми

Подайте заявку на стипендію тут!

106210_hawaiiviet.jpg

British School of Marketing International - прогрес до 3-го року в декількох університетах.

BSMI забезпечує найпопулярніший курс університетського доступу, який дозволить студентам перейти на останній рік в університеті. У BSMI ми пропонуємо найвидатніший і швидкий курс університетського доступу, NVQ Level 5 в Leadership and Management для міжнародних студентів.

Тривалість = 6 місяців

Ціна: Запит інформації

Огляд програми

Цей курс забезпечує доступ до останнього року бакалаврської програми в галузі бізнесу. Студенти навчаються на 5-му ступені протягом 6 місяців до того, як вони пройдуть в останній рік у ряді університетів Великобританії та Європи. У рамках нашої відданості нашим студентам BSMI надаватиме студентам подальшу академічну допомогу, допомагаючи їм отримати свої навички здобути ступінь бакалавра на загальну суму 18 місяців.

Що особливо важливо про цей курс?

Курс призначений для того, щоб забезпечити вас остаточним вступом до ряду університетів Великобританії та Європи. Це чудова нагода для студентів, які хотіли б закінчити свої студенти в університеті за 18 місяців.

Навчаючись в BSMI, ви також отримаєте вигоду;

 • Прямий вступ до фіналу ступеня бакалавра в кінці 6 місяців в BSMI
 • 3 академічних надходження в рік, що є січнем / лютим травнем / червнем / вереснем / жовтнем.
 • Індивідуальний особистий та академічний догляд
 • Часті підручники
 • Гарантований вступ до Великобританії або європейських університетів після успішного завершення 5-го рівня в BSMI

Вимоги щодо вступу

Диплом 5-го рівня "Лідерство та менеджмент" призначений для заявників, які мають відповідний диплом 4-го рівня. Альтернативні маршрути до курсу включають від двох до трьох англійських еквівалентів рівня A у відповідній дисципліні. Ми також є відкритими для студентів, які мають відповідний досвід роботи, однак кожна заявка буде розглядатися в кожному окремому випадку. Студенти з цього курсу повинні продемонструвати рівень англійського еквівалента IELTS 5.0 для вступу. Мовна підтримка буде надана протягом курсу.

Огляд курсу для 5-го рівня в галузі лідерства та менеджменту

Курс призначений для надання глибоких знань та розуміння ключових принципів лідерства та менеджменту та принципів підвищення ефективної ефективності на практичному рівні. Студенти отримають критичне розуміння природи робочих організацій, їх структури, лідерства та управління з різних теоретичних поглядів. Студенти вивчатимуть 4 обов'язкових модуля, а потім шість фахівців.

Чотири Обов'язкові одиниці:

 • Сприяння розробці стратегічного плану
 • Дизайн бізнес-процесів
 • Управління стратегічними змінами
 • Забезпечити керівництво та управління

Спеціалізовані підрозділи:

 • Управління стратегічними маркетинговими діями
 • Розробити пропозиції щодо продажу
 • Управління розробкою продукту або послуги
 • Розробити та впровадити операційний план
 • Управління бізнес-ризиком
 • Провести розробку стратегії постійного залучення

Оцінка

Оцінка дипломного рівня 5 рівня NVQ в галузі лідерства та менеджменту базується на курсових роботах, презентаціях та завданнях. Курс також включатиме навчання в академічній мові, щотижневі оцінки, тестування змісту курсу, регулярні підручники для оцінки вашого прогресу та можливості обговорення прогресу студентів.

Останнє оновлення Гру 2018

Про навчальний заклад

BSMI provides professional and academic courses in business and marketing that are tailored to ensuring that young people and existing professionals are prepared for university study and careers in th ... Детальніше

BSMI provides professional and academic courses in business and marketing that are tailored to ensuring that young people and existing professionals are prepared for university study and careers in the evolving global digital economy. Згорнути