Міжнародна програма "Бакалаврат соціальних наук"

Загальні відомості

Опис програми

Міжнародна програма фундації (соціальні науки) - кредит

Програма Міжнародного Фонду Кенту (IFP) в основному призначена для іноземних студентів, що дозволяє їм розвивати свої академічні знання та навички, а також, якщо вони вимагають їхньої англійської мови, для вступу до бакалаврату в університеті.

Соціальні науки IFP пропонує конкретні Pathways в галузі бізнесу та економіки, права, психології, а також загальне вивчення соціальних наук.

Огляд

Програма, що пропонується в Кентському університеті більше 25 років, проходить у кампусі Кентербері, а студенти - повноправними членами університету, що мають доступ до університетського розміщення та всіх академічних, благодійних, соціальних та спортивних закладів у кампусі. З модулями академічних предметних модулів та академічних навичок, що викладаються висококваліфікованими викладачами університету Кента, IFP веде курс ступені до соціальних наук, включаючи Pathways до антропології, бізнесу, журналістики, права, психології та політики.

Соціальні науки IFP має два початкові дати; один у вересні та один - у січні.

Навчальна програма підвищення кваліфікації

Грунтуючись на наявних доказах, група TEF визнала, що Університет Кента надає послідовно видатне вчення, навчання та результати для своїх студентів. Він має найвищу якість у Великобританії.

Структура курсу

Міжнародна програма фундації - це модульний курс, який навчається протягом трьох термінів, починаючи з вересня. Всі студенти одержують один основний модуль у галузі розвитку академічних навичок або завершують модуль проекту Foundation або приймають модуль на англійській мові для академічного вивчення.

Заняття з розвитку академічних навичок допомагають вам розвивати всі необхідні навички, щоб повністю насолоджуватися своїм академічним досвідом у Великій Британії, наприклад, навички спілкування на семінарі та групах, розвиток як самостійного студента, вдосконалення навичок аналізу, критики, управління часом, та управління проектами. Потім ви будете приймати модулі, які мають відношення до обраної вами програми ступінь магістра.

Ця структура курсів свідчить про модулі, доступні для цієї програми. Модулі засновані на поточному навчальному плані і можуть змінюватися з року в рік у відповідь на нові розробки навчальних програм та інновації.

Рік створення

Модулі можуть включати кредити

 • LZ035 - Фондовий проект, 15
 • LZ036 - Розвиток академічних навичок, 15
 • LZ037 - англійська для академічних досліджень, 15 років
 • LZ040 - Психологія для університетського навчання, 30
 • LZ003 - Соціологія для університетського навчання, 30
 • LZ012 - Філософія для університетського навчання, 30
 • LZ013 - Математика та статистика для університетського навчання, 30
 • LZ019 - Закон для університетського навчання, 30

Кар'єра

Студенти переходять на навчання за ступенем у таких галузях, як бухгалтерський облік та фінанси, бухгалтерський облік та менеджмент, антропологія, прикладна психологія, бізнес та менеджмент, класичні та археологічні дослідження, кримінологія, економіка, європейський та міжнародний бізнес. Фінансова економіка, право, право та кримінологія, право та економіка, маркетинг, філософія, політика, психологія та соціальна психологія.

Вимоги до вступу

Головна / Студенти ЄС

Щоб отримати доступ до програми IFP, вам потрібно:

 • хороший академічний сертифікат про закінчення школи зі спеціальними сильними сторонами у предметів, які мають відношення до вашої передбачуваної сфери навчання.
 • GCSE класу A / B / C математики або еквівалент для деяких програм ступеня. Якщо у вас немає такого рівня кваліфікації, вам потрібно буде взяти МФУ
 • 5,0 IELTS з не менш як 5,0 в кожній смузі або еквівалент.

Кваліфікація та типова пропозиція / мінімальна вимога

Доступ до диплом магістра

Не застосовується

Розширений диплом BTEC 3 рівня (колишній національний диплом BTEC)

Не застосовується

Міжнародні студенти

Університет приймає запрошення іноземних студентів. Наша міжнародна група з набору персоналу може допомогти вам у прийнятті вимог щодо в'їзду. Дивіться наш веб-сайт Міжнародного студента для отримання додаткової інформації про вимоги до в'їзду до вашої країни.

Якщо вам потрібно підвищити рівень кваліфікації, готовий до бакалаврату, ми пропонуємо ряд міжнародних програм Фонду.

Знайомтесь з нашими співробітниками у вашій країні

Щоб дізнатися більше про звернення до Кента, ви можете познайомитися з нашими співробітниками на різних міжнародних заходах.

Англійська мова вимоги

Абітурієнти повинні пройти IELTS в цілому по 5,0, з 5,0 в усіх чотирьох категоріях. Зверніть увагу, що тест IELTS повинен бути прийнятий у затвердженому тестовому центрі UKVI, а звіт про випробування повинен містити номер UKVI.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Kent is a leading university with an international outlook and excellent reputation for teaching and research. Our International Foundation Programmes offers international students ... Детальніше

The University of Kent is a leading university with an international outlook and excellent reputation for teaching and research. Our International Foundation Programmes offers international students the opportunity to prepare for the academic and personal challenges of an undergraduate education in the UK. The Times Higher Education 2018, ranked Kent in the top 10% of the world’s universities for international outlook. Kent was awarded GOLD, the highest rating, in the UK government’s Teaching Excellence Framework. We are a global institution. Forty per cent of our academic staff come from outside the UK and our students represent 157 different nationalities, creating a vibrant, multicultural place to study. We have one of the best graduate employment rates in the UK. More than 95% of our 2017 graduates were employed or in further study within six months of graduation Згорнути