Магістратура Pathway в області бізнесу і менеджменту

Загальні відомості

Опис програми

Магістратура Pathway в області бізнесу і менеджменту

Аспірант Pathway для студентів , які не відповідають традиційним вимогам для етапу 1 (ступінь магістра) або хто виграє від додаткової академічної підготовки. Студенти можуть розпочати аспірантський Pathway в ICP і закінчити університет Портсмута з кваліфікацією світового класу.

Pathways в університеті Портсмута

112651_ScreenShot2019-03-24at11.35.42PM.png

Етап 1: Попередній майстер

Місцезнаходження

ICP в університеті Портсмута.

Модулі

 • Інтерактивні навички навчання та спілкування для аспірантури
 • Міні-дисертація
 • Методи дослідження для аспірантури
 • Принципи ведення бізнесу та управління

Етап 2: Ступінь магістра бізнесу

Місцезнаходження

Портсмутська бізнес-школа, Університет Портсмута.

Нагороди від університету Портсмута

Прийом у вересні:

 • Магістр міжнародного бізнесу та менеджменту
 • Управління проектами

Споживання січня та червня:

 • Магістр бізнесу та менеджменту
 • MSc управління людськими ресурсами
 • MSC міжнародного управління людськими ресурсами
 • Магістр інноваційного менеджменту та підприємництва
 • Магістр маркетингу
 • Магістр управління проектами
 • Магістр управління ризиками, кризою та стійкістю
 • Магістр спортивного менеджменту

Вступ січня, червня та вересня:

 • Global MBA
 • Магістр управління проектами

Магістр бізнесу та менеджменту

Магістр Бізнес і управління Pathway була розроблена в рамках загальної галузі управління бізнесом аспірантури. Вона спрямована на підготовку випускників будь-якої дисципліни до кар'єри в бізнесі та управлінні в державному або приватному секторі і є ідеальним кроком на початку кар'єри, щоб підготувати вас до широкого кола управлінських функцій. Ступінь буде особливо підходить студентам , які хочуть проводити на широкій основі післядипломна управління Pathway , а не більше дипломований фахівець по управлінню, або ті , хто прагне до кар'єри управління , але які ще не набули достатнього досвіду кар'єри провести майстер ділового адміністрування (MBA).

Магістр маркетингу

У 1995 році у Портсмутській бізнес-школі було створено високо оцінений магістр маркетингу, який постійно залучав заявників зі всього світу. Курс спрямований на підвищення ваших перспектив кар'єри та підготовки до ролей у маркетингу та пов'язаних з ним функціях. Маркетинговий маркетинг будуватиметься на ваших знаннях і покращить ваше розуміння принципів і теорій, що лежать в основі ефективної маркетингової практики, а також надають вам передові навички маркетингу.

Чартерний маркетинговий інститут (CIM) є провідним професійним органом для маркетологів у всьому світі і існує для розвитку маркетингової професії, підтримки професійних стандартів та підвищення кваліфікації спеціалістів з маркетингу.

Університет Портсмута об'єднав зусилля з CIM, щоб дати студентам можливість отримати професійну кваліфікацію через CIM Graduate Gateway. Випускники з оцінкою 50% або більше будуть звільнені від модуля Стратегічного маркетингу в CIM 6-го рівня професійного диплома з маркетингу протягом трьох років після закінчення навчання. Кваліфікація CIM є високо затребуваною роботодавцями, і карта поряд з нашими власними ступенями, що гарантує Вам найкращі можливості для успішної маркетингової кар'єри.

Магістр управління проектами

Управління проектами MSc має на меті надати студентам широке розуміння управління проектами, включаючи його поточні інструменти та методи, а також здатність сприяти ефективності проекту та бізнесу. Ступінь забезпечує обґрунтування принципів і практики управління проектами і призначений для підготовки студентів до управління проектами в широкому діапазоні секторів і середовищ.

Магістр управління ризиками, кризою та стійкістю

Управління ризиками, кризами і стійкістю MSc - це ідеальний шлях до широкого кола ролей управління ризиками. Цей ступінь допоможе студентам отримати більш широке розуміння управління ризиками, включаючи поточні інструменти та методи, щоб зрозуміти процес впровадження ризиків та управління кризою, а також дати змогу зробити внесок у управління ризиками та ефективністю бізнесу.

Магістр інноваційного менеджменту та підприємництва

Магістр інноваційного менеджменту та підприємництва спрямований на розвиток розуміння підприємництва та ключових питань, пов'язаних з управлінням інноваціями. Вона особливо розглядає ці питання з точки зору фірм, але й інших відповідних позицій, таких як уряд і наукові кола.

 • Невеликі, персоналізовані класи.
 • Етап 1 (Pre-Master) - це один семестр.
 • Введіть 1-й етап (Pre-Master) у червні, щоб перейти на 2-й етап (ступінь магістра) у вересні.
 • Сильно підтримується та зосереджена навчальна середовище.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 2009, ICP is an Associate College of the University of Portsmouth, offering students a modern and dynamic educational experience. The College provides educational pathways to a broad range ... Детальніше

Founded in 2009, ICP is an Associate College of the University of Portsmouth, offering students a modern and dynamic educational experience. The College provides educational pathways to a broad range of University of Portsmouth degrees in an environment that encourages you to achieve excellence in your studies. Згорнути