Літній практикум драматичної терапії в Ізраїлі

Загальні відомості

Опис програми

Літній практикум драматичної терапії надає учасникам 120 годин професійного нагляду за драматичною терапією, включаючи фактичний контакт з клієнтами, а також підвищення кваліфікації з міжнародними викладачами. Окрім проблеми роботи в іншій культурі, практикум пропонує можливість зустрітися з досвідченими драматерапевтами, які працюють в Ізраїлі.

Огляд практикумів

Практикум починається з 2-денного орієнтування та підвищення кваліфікації в Тель-Авіві. Учасникам приписується польовий практикум під керівництвом досвідченого драматерапевта, в якому вони будуть працювати в невеликих групах з населенням (діти, літні, інваліди). Практикум відбуватиметься протягом 3 тижнів, 3 дні на тиждень, загалом 5 годин на сеанс. Польові роботи включають підготовку, фактичний контакт із клієнтами у групах та нагляд на місці. Польові розміщення здійснюватимуться в різних місцях країни. Подальший нагляд та підвищення кваліфікації проводяться один раз на тиждень у Тель-Авіві. Кульмінація програми відбулася дводенним інтенсивним підвищенням кваліфікації в Галілеї

Прийнятність

Літній практикум драматичної терапії відкритий для студентів драматерапії та / або професіоналів, які бажають набути польового досвіду та підвищення кваліфікації з драматерапії. Практикум надасть можливість застосовувати знання та вміння в унікальних культурних ситуаціях та підвищить та розвине професійну компетентність. Кандидати повинні представити докази підготовки до драматерапії та надати два рекомендаційні листи акредитованих фахівців. Процес подання заявки розпочнеться в грудні 2019 року і може включати особисте інтерв'ю через відеодзвінок.

Інструкції по застосуванню

Щоб подати заявку, будь ласка, заповніть анкету. Плата за оплату не стягується, поки вас не приймають до цеху.

Оплата

Плата за практикум 1750 доларів США
Реєстраційний внесок (не повертається) 100 доларів США
Life On Strings pixpoetry / Unsplash

Політика скасування

Стандартний варіант: «Скасування участі за місяць до першого дня семінару - 100% повернення коштів (за вирахуванням комісійних банківських переказів / плати за кредитну карту та реєстраційних платежів).

Скасування участі за два тижні до першого дня семінару - 70% відшкодування (за вирахуванням комісій за банківський переказ / оплату кредитної картки та заявки)

Скасування участі менше ніж за два тижні до першого дня семінару - не повертається ».

Зверніть увагу, що повідомлення про скасування повинно бути подано в письмовій формі на dtsummerpracticum@telhai.ac.il та затверджене електронною поштою командою практикуму.

Реєстрація та оплата - відповідне посилання буде надіслано заявникам електронною поштою.

Для отримання додаткової інформації та питань, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Останнє оновлення Січ 2020

Про навчальний заклад

Tel-Hai College offers academic undergraduate and graduate degree programs that are on par with the leading universities in the country, and attracts talented students and researchers to the northern ... Детальніше

Tel-Hai College offers academic undergraduate and graduate degree programs that are on par with the leading universities in the country, and attracts talented students and researchers to the northern periphery. Згорнути