Літній курс - Дублінська бізнес-академія

Загальні відомості

Опис програми

126746_2545-20191126-101010-_DSC1412.jpg

Дублінська бізнес-академія: вивчайте мистецтво цифрового маркетингу від кращих у світі

Домогтися успіху в сьогоднішньому конкурентному глобальному бізнесі без цифрової присутності неможливо. Але класична бізнес-освіта часто підходить до цифрового маркетингу як теоретичної концепції і пропонує дуже обмежене практичне розуміння. Дублінська бізнес-академія зміщує фокус бізнес-освіти від традиційного навчання книгам до практичного досвіду в реальному діловому світі. З чіткою метою надати прагне підприємцям, таким як ви, найпотужніший маркетинговий інструмент, доступний сьогодні: творчість у всюдисущому цифровому світі.

Дублінська бізнес-академія для починаючих підприємців

Дублін - одна з найбільших столиць цифрового бізнесу, яку також називають Кремнієвою долиною Європи. З такими компаніями, як Google, Facebook, PayPal, eBay, LinkedIn, Twitter, Yahoo та Airbnb тут є свої європейські штаб-квартири, Дублін пропонує безліч можливостей вчитися найкращим у цифровому маркетингу.

Бізнес-освіта для 21 століття

Дублінська бізнес-школа академії ABC поєднує бізнес-освіту з практичним досвідом реального ділового світу. Ви навчатиметесь від запрошених доповідачів та експертів у галузі цифрового маркетингу, які працювали в / з провідними компаніями. Ви відвідаєте деякі найуспішніші світові компанії, щоб дізнатися, як вони поступаються з швидко мінливими сучасними ринками. І ви вирішите проблему, з якою стикається кожен підприємець, щоб розробити свій бізнес - розробити життєздатну стратегію цифрового маркетингу, використовуючи всі найефективніші сучасні канали та цифрові бізнес-моделі.

Ваше майбутнє починається з літньої школи в Дубліні

Стратегію, яку ви створюєте за допомогою наших експертів-наставників, можна використовувати у власному (майбутньому) підприємстві або допомогти зробити ваш наступний успішний крок у існуючий бізнес-світ. Курс також включає в себе події в мережі, щоб ви могли зв'язатись з однокурсниками та іншими учасниками - і почати будувати своє майбутнє бізнесу прямо в самому центрі європейської столиці цифрового бізнесу.

126744_2545-20191126-101030-_DSC4769.jpg

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful ... Детальніше

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful entrepreneurs. Our world-class educators & mentors are entrepreneurs, founders, business owners and investors who teach the skills, mindsets, and frameworks necessary in today’s competitive environment. Згорнути
Торонто , Мюнхен , Сан-Хосе , Дублін + 3 Більше Менше