Чому Вас цікавить Літня школа?

Тут, у Fundesem Business School , ми розробили інноваційну тритижневу програму для студентів і випускників університетів, яка дозволяє студентам набути знань про бізнес і вдосконалити свої особисті навички за дуже короткий час.

Заняття проводяться тими ж вчителями, як і ті, які знаходяться на програмах МБА FBS, та йдуть за тією самою методикою. Заняття проводяться англійською мовою через велику кількість іноземних студентів, яких приваблює школа. Тематичні дослідження, які обговорюються та аналізуються, розробляються кращими бізнес-школами світу, такими як Гарвард, MIT, IE, Stanford, IESE, Kellogg та ін.

Навіщо вибирати FBS?

FBS - це школа з більш ніж 50-річним досвідом, який має визнаний престиж, як на національному, так і на міжнародному рівні.

Школа має першокласні засоби з класовими кабінетами, великими дошками та мультимедійними технологіями, необхідними для задоволення потреб студентів, які бажають навчатися у вищій бізнес-школі.

Крім того, FBS знаходиться в Аліканте, одному з міст з найкращим у світі способом життя. Аліканте має чудовий клімат і вважається Майамі Європи. Місто пропонує великі пляжі і унікальне середовище, що робить його заздрістю для інших міст Середземномор'я.

Студенти, які відвідують Літню школу, можуть насолоджуватися космополітичним містом, унікальним в Іспанії та Європі. Аліканте є четвертим містом Іспанії за рівнем ВВП.

Програма літньої школи включає в себе як академічні, так і активізаційні теми, такі як поліпшення та вивчення особистих навичок, а також планування та оцінювання кар'єри для того, щоб запропонувати цю першу роботу.

Що таке дати літньої школи?

Літня школа починається 8 липня і закінчується 26 липня церемонією презентації диплома.

Скільки коштує літня школа?

€ 2.000

У тому числі: заняття з теорії, семінари та зовнішня діяльність. Знижка на раннє звернення за птахами: знижка 500 € застосовується, якщо повна оплата програми здійснена до 31 травня 2019 року.

Чи є умови для проживання студентів?

Так, FBS може допомогти студентам з їх розміщенням (у квартирах, які знаходяться поблизу школи) через угоди з агентами з нерухомості.

Студенти, які відвідують Літню школу, можуть насолоджуватися космополітичним містом, унікальним в Іспанії та Європі.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Останнє оновлення Травень 15, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
4 Тижнів
Денне навчання
Price
2,000 EUR
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date