Як ви перетворите це літо?

Відповідь - це програма, в якій учасникам поставлено завдання досягти свого повного потенціалу. У стимулюючій обстановці, що сприяє творчості та інноваціям, літня школа UÉvora - це унікальна можливість набути нових навичок, відкриваючи кампус UÉvora та місто Евора. Зв'яжіться з колегами з Португалії та по всьому світу. Скористайтеся можливістю ознайомитися з унікальними заходами, доступними в університетському містечку та в культурно багатому місті Евора. Літня школа UÉvora є натхненною пропозицією сформувати своє майбутнє.

Рецепт великого досвіду в університеті Евора

  • Курси для всіх: студентів і аспірантів з португальських та міжнародних вищих навчальних закладів, португальських студентів, фахівців у різних галузях, дослідників та громадськості в цілому.
  • "Спеціальні програми", де кожен учасник може записатися на один або кілька курсів відповідно до своїх цілей і сфер інтересів.
  • Унікальна соціокультурна програма, що включає в себе розмови з ученими, художниками, випускниками Університету Евора і різноманітними культурними заходами в університеті і в місті.
Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Portugal)
Останнє оновлення Червень 6, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date