Літня школа студії глобальних екологій

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Літня школа "Студія глобальних екологій" - це комбінований студійний та науковий курс, що пропонується студентам, які шукають можливість вивчити свою студійну мистецьку практику, одночасно вивчаючи різні концепції екології та систем Землі. Цей курс, який базується в Буррені Західної Ірландії, забезпечує унікальне місце для досліджень та спостереження для вивчення взаємозв’язків між ландшафтом та соціальною сферою.

Ми дослідимо, поєднавши науку та практику образотворчого мистецтва, як наша соціальна та земна екологія співіснують та взаємопов’язані. Ми дослідимо, як антропогенні впливи формують широкомасштабну взаємодію клімату, океанів та біосфери для визначення нашого спільного середовища. Класні засідання включатимуть семінари з наукового дискурсу навколо екологічної думки, а також обговорення практики сучасного образотворчого мистецтва викладачами та відвідуючими ірландськими художниками та місцевими експертами The Burren. Багаторазові екскурсії та екскурсії місцевим ландшафтом та культурним оточенням будуть важливою складовою курсу. Екологічна та соціальна справедливість, екологічна думка та активність будуть центральними темами.

Студенти можуть заробити до шести кредитів після успішного закінчення літньої школи (3 студії, 3 наукових) рівня 200/300.

Оцінка здійснюватиметься за такими критеріями:

  • Якість участі та активного залучення.
  • Якість первинних та вторинних досліджень, включаючи ведення журналів, етюдники, творчий внесок, планування та вирішення проектів.

Студенти, які беруть участь, матимуть виділений студійний простір, щоб дослідити власну творчу практику у відповідь на концепції, представлені в класі. Студенти повинні будуть читати сучасну екологічну теорію, писати, досліджувати та формулювати свої висновки та ідеї перед класом. Участь студентів залучатимуть різноманітні мистецькі та дизайнерські установи, пов'язані з консорціумом PALS, програмою Асоціації незалежних коледжів мистецтва та дизайну (AICAD). Студенти можуть передбачити захоплюючий, стимулюючий та інтелектуально збагачуючий досвід, який сприяє критичному діалогу та міжнародній взаємозв'язку, переслідуючи власне мистецьке зростання.

Курс будуть викладати Х'ю Покок та Емілі Бозанке.

Ireland’s Cliffs of Moher

Х'ю Покок

Праця Х'ю Покока, який народився в Новій Зеландії та виріс у США, прагне інтегрувати динаміку природних та культурних явищ. Робота Покока населяє простір, де «природне» та «технологічне» нероздільні. Органічні матеріали, такі як вода, повітря, сіль, дерево та земля, а також процеси праці та промисловості - це платформи, на яких будується робота Покока. Історія та метафора людського відношення до природних ресурсів, часу та енергії є одними з питань, які Покок досліджує у своїх скульптурах, інсталяціях, виставах та відео. За останні два десятиліття він демонстрував свої роботи в Лос-Анджелесі, Сан-Франциско, Нью-Йорку, Санта-Фе та Балтиморі, а також на міжнародному рівні в колишньому Радянському Союзі, Німеччині та Китаї. Його роботи виставлялися в галереях та музеях, включаючи Музей Портікуса у Франкфурті, Німеччина, Музей Векснера, Музей мистецтв Санта-Моніки та Музей мистецтв Балтимора. Робота Покока також побудована для "не-мистецьких сайтів", таких як приватні будинки, кінотеатри та ферми. Він отримав ступінь бакалавра в Інституті мистецтв Сан-Франциско, а потім закінчив магістратуру в UCLA в нових жанрах.

Х'ю Покок є штатним викладачем у Коледжі мистецтв Мерілендського інституту і є співдиректором нової основної програми MICA "Екосистеми, стійкість і справедливість".

Він є співробітником MICA PALS з 2010 року.

Емілі Бозанке

Емілі Бозанке - викладач науки, яка цікавиться міждисциплінарними практиками як способом вивчення зв’язків між природними явищами, соціальною та культурною динамікою та політичними, правовими та економічними інститутами, які організовують наше життя. Бозанке викладає в Тихоокеанському північно-західному коледжі мистецтв (PNCA), де вона публікувала та представляла методики мистецтва та науки. Вона також викладає середні науки в різних спільнотах в секторі державної школи.

Бозанке працював геологом та вченим-екологом в Австралії, Південно-Східній Азії та США. Вона навчалася в Единбурзькому університеті, Шотландія, і отримала диплом в Каліфорнійському університеті, Санта-Барбара та коледжі Льюїса і Кларка, Портленд, штат Орегон. Бозанке є директором-засновником Ініціативи Art + Science у PNCA та представником Партнерства з академічного лідерства у галузі сталого розвитку. В даний час вона обіймає посаду директора проекту на 2020 рік стипендії ACIAD / NOAA Fisheries Art & Science у партнерстві з Незалежними коледжами мистецтва та дизайну та NOAA Fisheries.


Літня школа Burren College of Art пропонує концентрований індивідуальний курс цілеспрямованого та цілеспрямованого навчання. Розміщена в історично багатому та екологічно унікальному контексті Буррену на заході Ірландії, ця програма призначена допомогти студентам розвинути згуртований візуальний твір. Програма відкрита для митців та студентів мистецтв, але також може зацікавити людей, які мають знання в галузі історії, археології, антропології, екології чи природознавства. Художня практика та її творчі методології будуть використані як засіб для дослідження міждисциплінарних зв’язків між певними об’єктами та історичними, культурними, соціальними та екологічними переказами, що їх обрамляють. Студійні проекти наголошуватимуть на взаємодії із визначеними темами, із спеціальною технічною допомогою, яка відповідає кожному рівню та концентрації студентів.

Мистецтво + наука: навіщо обидва?

Що справді унікальне та збагачувальне у проходженні курсу природничих наук у поєднанні зі студійною практикою - це можливість, яку ви маєте зробити та відповісти на науковий зміст; трансформуючи, перекладаючи та розміщуючи науку в культурній сфері, дозволяючи тим самим різні види доступу, допиту та реагування. Розглядаючи соціальні та екологічні проблеми, з якими ми стикаємось як суспільство - втрата біорізноманіття, дефіцит води, зміна клімату, екологічна та соціальна справедливість - ми можемо включати наукові дослідження поряд із творчими дослідженнями, розробкою та співпрацею з науковцями та громадами для сприяння новим критичним шляхам. залучити та осмислити проблеми.

Глобальна студія екологій буде розробляти та інформувати про вашу мистецьку практику, підтримуючи вас, коли ви станете незалежним критичним мислителем та творцем в оточенні колегії міжнародних митців, та з’єднуючи вас із регіональними професіоналами, коли ви знайомитесь із сучасним екологічним дискурсом. Ви матимете доступ до викладачів із великим досвідом викладання в мистецьких коледжах та з сильними професійними практиками, і поринете в захоплюючу культурну історію та надихаючу та мальовничу красу ландшафту Буррена.

Прийом

У відповідь на мінливу ситуацію, пов’язану з пандемією коронавірусу, ми перенесли цьогорічну Літню школу Глобальної екологічної студії на літо 2021 року і в даний час приймаємо заявки на постійній основі до 29 січня 2021 року. з поїздки в Ірландію до початку програми, ми можемо розширити нашу політику відшкодування, щоб мати можливість повністю повернути кошти за два тижні до початку літньої школи.

Заявки запрошуються студентами мистецтв, а також аспірантами, незалежними художниками або зацікавленими дослідниками із суміжних галузей гуманітарних та природничих наук.

Для того, щоб зрозуміти, ким ви є художник, та способами письмового висловлення ідей та концепцій, як частину процесу подання заявки ми просимо подати на розгляд наступне:

  • 3-10 зображень останніх робіт
  • Зразок письма з недавнього бакалаврського класу. Це може бути довга або коротка форма, письмовий матеріал, який може бути дослідницьким або більш особистим оповіданням.
  • Заява про наміри (короткий виклад приблизно з 500 слів, де викладається те, чого ви сподіваєтесь досягти за час, проведений у Burren College of Art ).
  • Транскрипт
  • Один лист Рекомендації

Усі матеріали заявки можна подавати в Інтернеті через портал AICAD SlideRoom.

Оплата за навчання

Плата за 4-тижневу програму складає 4620 євро , що включає навчання, студію та житло за умови проживання двохмісних номерів у помешканнях з власною кухнею.

Відмова від політики

Усі плати за навчання та збори сплачуються щонайменше за 4 тижні до початку програми. Burren College of Art Беррена не приймає на себе зобов’язання повернути будь-яку плату або її частину після цієї дати.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

To be a hothouse for artists, led by artists – reflective and challenging; remote and connected; at the confluence of cultures.

To be a hothouse for artists, led by artists – reflective and challenging; remote and connected; at the confluence of cultures. Згорнути