Літня школа в Парижі

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Про Париж

Париж - місто, яке не потребує вступу - Місто вогнів . Безперечна світова столиця, місце для підписання найамбітніших міжнародних угод про стримування зміни клімату, Паризьких угод 2016 року та проведення Олімпіади 2024 року, вона була домом для найбільших творчих талантів та критичних мислителів у всій сучасній історії . Яке краще місце провести 2 тижні, щоб ознайомитись з руйнівними технологіями та їх впливом на компанії та менеджерів, які ними користуються?

eiffel tower, paris, france

Наша програма

Наша літня програма в кампусі Kedge Business School Kedge в Парижі пропонує студентам-міжнародникам шанс розвинути свої знання та розуміння проблемних технологій та їхнього впливу на сучасне управління в самому центрі Парижа.

Протягом 2-тижневої літньої школи ми пропонуємо:

 • 2 курси, кожен з яких по 5 ECTS
 • Кожен курс є інтенсивним, тижневим модулем
 • Діловий візит до паризьких компаній, що використовують технології штучного інтелекту та блокчейн.
 • Екскурсія по Парижу по річці Сена
 • 1 сніданок, 1 обід і 1 вечеря
 • Офіційні стенограми та сертифікат

Придатні учасники: високомотивовані та відкриті студенти бакалавра чи магістра, які мають хороший академічний рівень та мають достатній рівень англійської мови.

Програми

Пакет 1: руйнівні технології та сучасне управління

 • Курс 1: Руйнівні технології
  Формат курсу: 6 годин на день протягом 1 тижня; з 29 червня - 3 липня 2020 року
 • Курс 2: Створення цінності клієнтів за допомогою інноваційних технологій
  Формат курсу: 6 годин на день протягом 1 тижня; з 6 по 10 липня

132967_pexels-photo-1595385.jpeg

Навіщо вибрати цю програму?

2 Інтенсивні курси

Ви можете взяти лише один курс за тиждень, залишивши 5 балів за ECTS або обидва курси в пакеті (10 ECTS). А якщо ви хочете змішатись та співставитись з іншими програмами літньої школи Kedge, з 8 червня по 17 липня ви можете пройти цілих 6 класів. "Hop-On" - взяти заняття на 2 тижні - потім "Hop-Off" і подорожувати Європою на два тижні, потім повернутися і взяти ще один клас. Існує безліч можливостей для налаштування програми відповідно до ваших потреб, інтересів, термінів та бюджету!

Всі курси, що надаються англійською мовою

різноманітним міжнародним пулом викладачів вищої якості

Соціальні та корпоративні візити

Щотижня ми включаємо відвідування компанії або соціальну діяльність (включена у вартість навчання). У нашій програмі в Парижі відбудеться відвідування паризької компанії з використанням AI та управління великими даними, а також екскурсія по Парижу вздовж річки Сени!

Налаштуйте вашу літню програму відповідно до ваших інтересів

Наш гнучкий формат дозволяє вам слідкувати за нашим програмним пакетом в Парижі або вибирати курси в наших кампусах Бордо і Марсель, які вас найбільше цікавлять, щоб створити свій власний "гібридний" варіант

Заробляйте трансферні кредити ECTS

Кожен курс літньої школи Kedge включає 30 контактних годин, він офіційно оцінюється, містить 5 передаваних балів за ECTS та призводить до отримання як сертифіката про закінчення, так і офіційних стенограм. Якщо 5 кредитів ECTS є проблемою для переведення на еквівалентний курс у вашому домашньому закладі, зв’яжіться з нами, щоб побачити, які можливості можна розробити.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bas ... Детальніше

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). Згорнути
Бордо , Марсель , Париж , Тулон , Шанхай , Дакар + 5 Більше Менше