Лондонське пряме зарахування - Queen Mary, Лондонський університет

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

53156_westminster-717846__340.jpg

Чому Лондон?

У Лондоні є щось непереборне. Можливо, такі визначні пам'ятки, як Біг Бен або Міст Тауера, вже відчувають себе знайомі. Або міжнародний характер, який проявляється в кожному районі, де люди різних культурних, етнічних та соціально-економічних переживань живуть і працюють разом. Незалежно від того, що тягнуло вас до Лондона, не оглядайся зараз - Лондон чекає!

Що ти вивчиш

Королева Мері, Лондонський університет (QMUL) пропонує вам найкраще з двох світів: шумне місто Лондона та автономний, процвітаючий кампус. Розташований у різноманітному Іст-Енді, QMUL підтримує свою власну ідентичність та спільноту, і тим не менш, його студенти ніколи не є лише зручною поїздкою Tube до центру Лондона.

Як велика установа (понад 25 000 студентів), QMUL пропонує широкий спектр складних академічних варіантів. Крім того, коледж має давню історію інтернаціоналізму: майже 30% студентського корпусу та персоналу приїжджають з-за меж Великобританії, в міжнародному студентському населенні представлено понад 160 країн.

Повсякденне життя

IES Abroad Лондон прагне до покращення досвіду навчання за кордоном з вищими студентами та можливостями повного перебування в Лондоні. Наш персонал в Лондоні допоможе вам максимально використати ваш досвід за кордоном.

Лондон буде вашою класною кімнатою. Залучення до участі в місцевій громаді або студентському клубі збагачує ваш навчальний досвід і надає прекрасні можливості для культурної інтеграції.

Ми хочемо, щоб ви відчували себе вдома в Англії, тому ми робимо все можливе, щоб допомогти вам інтегруватися в життя в Лондоні. Наші житлові варіанти надають вам можливість познайомитися та спілкуватися, а наші культурні заходи ознайомлюють вас із містом Лондон.

Академіки

Місія IES Abroad проста: забезпечити вам найкращу програму навчання за кордоном, яка включає в себе найвищий академічний і культурний досвід. Ось чому ми співпрацюємо з королевою Марії, Лондонський університет.

Курси

Академічне життя в QMUL передбачає цілий ряд навчальних стилів (лекції, семінари, навчальні посібники), а також методи оцінювання (іспити, есе, проекти). Коледж широко визнаний за досконалість як у галузі наукових досліджень, так і викладання, і, як очікується, ви зробите свій внесок у жваве навчальне середовище.

Ви записуєтесь на чотири 4-кредитні курси на семестр, хоча певні класи можуть мати передумови. В QMUL є вражаючий спектр академічних можливостей, але особливо відмінні кафедри включають:

 • Бізнес
 • Англійська
 • Плівка
 • Історія
 • Література
 • Сучасні європейські мови
 • Природничі науки
 • Політичні науки

Ви можете записатись на заняття в будь-який навчальний відділ, хоча певні класи можуть мати передумови.

Поточні списки курсів доступні в довіднику модулів університету.

Коли ви фільтруєте курси курсу в Каталозі модулів, зверніться до наступних вказівок. Додаткову інформацію можна знайти також за посиланням «Настанови» на головній сторінці.

 • Крок 1 - Мене цікавить ... - виберіть модулі асоційованих студентів
 • Крок 2 - Фільтр за:
  • Школа - Виберіть відповідну школу для своїх курсів, які вас цікавлять
  • Семестр - Виберіть семестр 1 для осені або семестр 2 для весни
   • Рівень - виберіть 4, 5 або 6
   • 4 відповідають курсам 100 рівня США, 5 - курсам 200 - 200 та 6 - 300 - курсам

Для великих кредитів рекомендується студентам записатись на курси 6 рівня

Партнерська організація (и)

Королева Марія, Лондонський університет

Факти університету

 • Офіційно утворений в 1785 р., Допущений до Лондонського університету в 1915 році
 • Коріння в чотирьох коледжах: Коледж Королеви Мері, Вестфілдський коледж, лікарня Св. Варфоломея
 • Коледж та медичний коледж Лондонської лікарні

Місцезнаходження

Східніше центрального Лондона, кампус QMUL розташований у Майл Енді, одному з найбільш етнічно та соціально найрізноманітніших кварталів Лондона. Кампус є самостійним, але студенти повністю користуються багатьма можливостями, щоб випробувати неймовірне різноманіття місцевих культурних пропозицій.

Консультування

У прямому навчальному закладі ви навчаєтеся як денна студентка в одному з наших міжнародних партнерських установ. Незважаючи на те, що вашим місцевим установою хостів є місце, де ви будете приймати ваші заняття, ми все ще тут, щоб повністю підтримати вас.

Консультування

Вибір і безпосереднє відвідування курсів за кордоном може бути заплутаним та переважним - ми пропонуємо вам попереднє відправлення, яке відповідає вашим потребам. Наша мета - забезпечити підтримку та керівництво всією програмою та процесом зарахування.

Співробітники на місцях

Як студент IES Abroad який безпосередньо навчається в місцевому британському університеті, ви маєте доступ до Лондонського центру IES Abroad та співробітників, які спеціально присвячені вашим потребам. Наш персонал на місці працює з вами та вашою місцевою установою, щоб відповісти на будь-які запитання щодо академічних вимог, житла чи благополуччя та безпеки.

Підтримка

Наші служби підтримки студентів з прямим зарахуванням спеціально розроблені для того, щоб допомогти вам досягти цілей навчання за кордоном. Ми знаємо, що навчання за кордоном - це пригода, і часом вам може знадобитися допомога або просто хтось із ким поговорити - саме тому наш персонал є для вас.

Польові екскурсії

Незважаючи на те, що ваша пригода розпочинається в Лондоні, наші польові поїздки та поїздки, пов’язані з перевезеннями, доставлять вас за межі міста, щоб відкрити культуру та традиції країни перебування. Ці поїздки частково субсидуються IES Abroad . Ось кілька можливих напрямків.

Стоунхендж

2 дні | Падіння

Відвідайте таємничий Стоунхендж та старовинні римські бани у Баті. Подивіться колекції кутюр світового класу в Музеї моди та досліджуйте Центр Джейн Остін.

Брайтон

1 день | Падіння

Дослідіть історичний лабіринт скручених алей та насолоджуйтесь відвідуванням Королівського павільйону, одного з найекзотичніших королівських палаців Європи.

Кембридж

1 день | Падіння

Відвідайте це історичне університетське містечко, з його мальовничими коледжами та катанням (у гондолі) на річці.

Ліверпуль

1 день | Падіння

Проведіть суботу, переживаючи "Ліверпуль". Насолоджуйтесь екскурсією по місту, включаючи відвідування музею Бітлз.

Стратфорд-апон-Ейвон

1 день | Падіння

Відвідайте будинок Шекспіра, який був місцем його народження, та церкву Святої Трійці, де він похований.

Ця програма також включає одну поїздку, пов’язану з курсом за семестр, яка дозволяє краще зрозуміти проблеми, пов'язані з охороною здоров'я громади в економіці, що розвивається. Потрібні подорожі, пов'язані з курсом, невід'ємні академічні компоненти цієї програми. Вартість поїздок, пов'язаних з курсом, включена в плату IES Abroad програму IES Abroad .

Повсякденне життя

Частина, щоб ви відчували себе як вдома в Лондоні, робимо все можливе, щоб допомогти вам відчути себе в безпеці та турботі. Будь то програма орієнтації, яка змушує вас почувати себе підготовленими, житло, яке розташоване і зручне, або поїздки по місцях, які відводять вас від прокладеного шляху - ми все про службу студентів.

Орієнтація

Орієнтація IES Abroad

Після приїзду до Лондона ви берете участь у вступній орієнтації зі співробітниками IES Abroad London. Розроблена спеціально для студентів з прямим зарахуванням, наша орієнтаційна програма знайомить вас із вашою програмою прямого зарахування, вашими однокурсниками та Лондоном.

Орієнтація університету

Ви також відвідуєте орієнтацію королеви Марії, яка знайомить вас з логістикою студентського життя.

Житло

Ми хочемо переконатися, що ваша найбільша проблема полягає в тому, щоб вирішити, які визначні пам'ятки можна побачити спочатку або відкрити найкраще кафе, - не знайшовши місця для проживання, де ви почуваєте себе комфортно. Ми робимо все можливе, щоб знайти житло, яке відображає, як проживають місцеві студенти. Наша мета полягає в тому, що коли ви вийдете з Лондона, вона почуватиметься як вдома.

Як частина наших послуг прямого зарахування, ми пропонуємо добре розташоване, комфортне житло для всіх студентів, оскільки незалежне забезпечення житла може бути складним завданням. Параметри житлового будівництва IES Abroad відповідають нашим стандартам безпеки та безпеки.

Queen Mary Student Village - відвідуючи QMUL, ви залишаєтесь у сучасних, відзначених нагородами залах Queen Mary Student Village. Ви та п’ять інших студентів (міжнародні та британські студенти) поділяєтесь безпечною, самодостатньою квартирою змішаної статі. У вас є власна мебльована одномісна кімната та ванна кімната. Кухня та їдальня обладнані серед шести учнів. У вас є можливість приготувати їжу або пообідати.

Позакласні заняття

Скористайтеся культурними заходами, які ми організовуємо в Лондоні, такими як:

 • Відвідайте місцеві спортивні змагання, такі як англійська прем'єр-ліга
 • Виїзд на екскурсії на різноманітні ринки Лондона
 • Перехід до виставок світового рівня на багатьох розважальних закладах Лондона

Університетські клуби

Залучення до місцевої громади збагачує ваш досвід навчання та створює чудові можливості для культурної інтеграції.

Студентський союз QMUL також приймає понад 100 клубів та спонсорує широкий спектр соціальних та спортивних заходів.

У готелі передбачено місця для збору (їдальні, кілька пабів та нічний клуб); фітнес-ресурси (тренажерний зал, сауни та майданчики для сквош); магазин зручності; та обчислювальні, прив'язні та фотокопіювальні послуги. Ви також маєте доступ до студентського союзу Лондонського університету, Student Central.

Вартість

Розглянемо ці ціни як вихідний пункт. Ми рекомендуємо вам зв'язатися з офісом навчання за кордоном, щоб визначити фактичні витрати для вас при факторізації фінансової допомоги, стипендій, політики домашньої школи та інших факторів.

Весна 2020

Термін Навчання Житло Страхування Всього
Весна 2020 року 14 210 доларів США 6,520 дол 230 доларів $ 20 960

Стипендії

Стипендії для конкретних програм

Доктор Вільям Луїс отримує стипендію з історії чи міжнародних відносин

До 1875 доларів; присуджується 4-6 студентам щороку.

Ця стипендія названа на честь доктора Вільяма Луїса Гейнса, президента IES Abroad 1974-1992 років. Д-р Гейнс був присвячений зміцненню академічної бази IES Abroad , розширенню сфери діяльності IES Abroad та забезпеченню фінансової основи організації.

Відкрито для студентів зі спеціальностей «Історія та міжнародні відносини».

Едвард Моватт отримав стипендію

До 2000 доларів кожен; присуджується 4-6 студентам щороку.

Ці стипендії призначені студентам за програмами IES Abroad Лондоні та семестрах.

Навчання за кордоном стипендії майбутніх інженерів

До $ 10 000; присуджується 6 студентам щороку.

Стипендія на навчання за кордоном майбутніх інженерів була створена анонімним донором, щоб заохотити більше студентів-інженерів мати збагачуючий, життєвий досвід навчання за кордоном.

Наш Центр

Лондонський центр IES Abroad , розташований у центральному лондонському районі Блумсбері, знаходиться в двох хвилинах ходьби від Британського музею.

Особливості включають:

 • Грузинська будівля 18 століття
 • Класні кімнати
 • Бібліотечні ресурси
 • Бездротовий Інтернет
 • Поліграфічні засоби
 • Відкритий внутрішній дворик
 • Кабінети персоналу
 • Студентський зал
 • Гендерно нейтральні ванні кімнати

Лондонський центр IES Abroad визнається Агенцією із забезпечення якості вищої освіти (QAA) за задоволення або перевищення очікувань Великобританії як якісного вищої освіти.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Детальніше

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Згорнути
Чикаго , Амстердам , Арль , Окленд , Барселона , Пекін , Берлін , Буенос-Айрес , Кейптаун , Крайстчерч , Дублін , Фрайбург , Гранада , Лондон , Мадрид , Мілан , Нагоя , Нант , Нью-Йорк , Приємно , Париж , Оксфорд , Кіто , Рабат , Рим , Саламанка , Сантьяго , Шанхай , Сієна , Сідней , Токіо , Пуерто-Айора , Відень , Гонконг , Пуерто Бакерізо Морено , Кембридж + 35 Більше Менше