ФК готує студентів, зацікавлених у вивченні дипломної програми в галузі сільського господарства, інформатики, економіки, інженерії, математики, медицини, природничих наук, фармації та фізики. Зміст курсів враховує іспит на вступ до медицини та тести на оцінку, які студенти повинні прийняти для того, щоб отримати доступ до дипломної програми.

Курси ділиться наступним чином:

- Базова математична мова, моделювання та обгрунтування 12 Кб кр
- Фізика 9 крб
- хімія 6 крб
- біологія 6 крб
- Принципи економіки та управління 3 Кр

Решта 24 кредиту складаються з курсів італійської мови та культури загальною сумою 60 кредитів.

Який основний курс?

Курс фундації - це навчальна програма, яка складається з двох галузей: гуманітарних наук (фундаційний курс гуманітарних наук - FCH) та наук (курс фундації Science-FCS), викладається англійською мовою та спрямований переважно на кандидатів, які не мають мінімальних вимог до навчання наведені в чинному законодавстві для зарахування до італійських університетів.

Відвідування Курсу фундації є обов'язковим, і студенти повинні накопичувати всі кредити, надані курсом, щоб отримати остаточну кваліфікацію.

Модулі, доступні на курсі фундації, викладаються англійською мовою, а сертифікат про знання англійської мови на рівні B2 вимагається.

Структура основного курсу

Навчальний рік складається з двох термінів, для яких відвідування є обов'язковим.
Кожен термін триває 12 тижнів і відповідає вже існуючим академічним семестрам.

Умови організовані таким чином:

  • 1 тиждень орієнтації (що трапляється, коли студенти приїжджають)
  • 9 тижнів заняття
  • 1 тиждень підготовки іспиту (зимовий перерва)
  • 1 тиждень для іспитів

Зверніть увагу, що для активації FCH та FCS на 2018/2019 навчальний рік принаймні 4 студенти повинні бути зареєстровані в кожному з них.

Після того, як студент закінчить програму ФК, він / вона отримає сертифікат, який дозволить студенту просити вступити до бакалаврської або довготривалої програми циклу в університеті Пізи.

Після того, як студент отримав сертифікат ФК, якщо студент повинен бути зацікавлений в програмі дипломної роботи в іншому університеті Італії, студенту буде зобов'язана звертатися до цікавого університету, щоб запитати інформацію про порядок та терміни проведення попереднього навчання, оцінка та можливість зарахування. Відповідно до міністерського указу н. 7696 від 23 березня 2016 року італійська правова система передбачає, що кожен університет має повну автономію стосовно критеріїв прийому, запрошений від студентів, зацікавлених у навчанні у своєму університеті.

Вимоги до прийому

Кандидати, зацікавлені в переслідуванні ФК, повинні відповідати наступним вимогам:

  • Сертифіковані знання англійської мови на рівні B2
  • Отримана кваліфікація середньої школи за кордоном.

FAQ

- Які ще варіанти для цієї програми?

10 років навчання, рідні італійці, модулі вільного вибору

- Чи можу я платити за цю програму в розстрочку?

Так, 20% плати за навчання повинні сплачуватися не пізніше 15 липня 2020 року (для громадян, які не є членами ЄС, які проживають за кордоном) або 31 липня 2020 року (для громадян ЄС та громадян, які не є членами ЄС, які проживають в Італії), а решта 80 % до 16 жовтня 2020 року

- Яким є процес вступу до цієї програми?

Крок 1: не пізніше 30 червня 2020 року (для громадян, які не є членами ЄС, які проживають за кордоном) або 15 липня 2019 року (для громадян ЄС та громадян, які не є членами ЄС, які проживають в Італії), будь ласка, надішліть усі документи, необхідні для подання заявки, на студію за кордоном @ unipi .it

Крок 2: у разі позитивної оцінки вам доведеться підписати договір про відповідальність, і вам доведеться сплатити 20% від вартості навчання не пізніше 15 липня 2020 року (для громадян, які не є членами ЄС, які проживають за кордоном) або до 31 липня 2020 року ( для громадян ЄС та громадян, які не є членами ЄС, які проживають в Італії)

Крок 3: протягом одного тижня після оплати та підписання Угоди про відповідальність ви отримаєте умовний лист про прийняття до Фонду. Якщо ви не є громадянином ЄС, які проживають за кордоном, ви будете використовувати лист про прийняття заявки на отримання візи типу D для навчання в посольстві / консульстві Італії у вашій країні проживання.

Крок 4: не пізніше 16 жовтня 2020 року вам доведеться сплатити 80% від вартості навчання, і вам доведеться подати решту документів, необхідних для зарахування.

Платежі та / або документи, подані після зазначених вище термінів (і в будь-якому випадку не пізніше 31 грудня 2020 року), призведуть до штрафу в розмірі 500 євро.

- Які документи потрібно подати до цієї програми?

1) Форма заявки (наведена нижче)

2) Стенограма записів минулого року середньої школи

3) Сертифікат англійської мови (щонайменше, рівень B2) або доказ принаймні одного року середньої школи з англійської мови.

Оригінальна версія вашого диплома про середню школу / середню школу, що виходить з кваліфікації

4) Офіційний переклад на італійську мову диплома / середньої школи, що закінчує кваліфікацію, легалізований (або з "апостилем") і затверджений італійськими дипломатичними властями в їхній країні з Декларацією цінності (DV) (Dichiarazione di Valore) - виданою італійськими дипломатичними властями у своїй країні і перевіркою того, що принаймні 10 або 11 років навчання вже були присутні. Крім того, сертифікат ENIC-NARIC приймається (італійською або англійською мовою)

5) Дійсний ідентифікаційний документ (для громадян, які не є громадянами ЄС: копія паспорта)

6) Одна паспортна картина

Додаткові документи: італійський податковий кодекс; Сертифікат італійської мови

Кандидат, який не одержав кваліфікацію середньої школи / диплом середньої школи на момент подання заявки, повинен подати, як тимчасову заміну, посвідчення, видане школою, яке засвідчує статус студента, а також приблизну дату, коли студент отримає диплом.

Надішліть нам електронний лист, щоб дізнатися більше

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • італійський
University of Pisa Summer & Winter Schools

Переглянути 27 інших курсів в University of Pisa Summer & Winter Schools »

Останнє оновлення Жовтень 8, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
1 Рік
Денне навчання
Price
5,000 EUR
Deadline
Червень 30, 2020
30.06.2020 (for non-EU citizens residing abroad) - 15.07.2020 for EU candidates or non EU candidates residing in Italy
За розташуванням
За датою
End Date
Липень 31, 2020
Кінець терміну надання заяв
Червень 30, 2020
30.06.2020 (for non-EU citizens residing abroad) - 15.07.2020 for EU candidates or non EU candidates residing in Italy
Location
Кінець терміну надання заяв
Червень 30, 2020
30.06.2020 (for non-EU citizens residing abroad) - 15.07.2020 for EU candidates or non EU candidates residing in Italy
End Date
Липень 31, 2020