Курс фундацій гуманітарних наук (FCH)

Загальні відомості

Опис програми

Фондний курс з гуманітарних наук (FCH) - 60 кредитів на фундаментальний курс

Модулі поділяються наступним чином:

 • Італійська література: вступ 12 Кредитні курси фонду
 • Сучасна європейська історія 9 Зарахування курсу на курс
 • Грецька та римська археологія 6 Залік курсу
 • Історія мистецтва: вступ 6 Кредитні курси фонду
 • Вступ до філософської думки 3 Залік курсу курсу

Решта 24 кредиту складаються з курсів італійської мови та культури загальною сумою 60 кредитів.

Який основний курс?

Курс Фонду - це навчальна програма, що складається з двох напрямків навчання: гуманітарних наук (фундаментальний курс з гуманітарних наук-FCH) та наук (Foundation Course in Science-FCS), викладається англійською мовою і в першу чергу спрямована на кандидатів, які не мають мінімальних вимог до навчання в школі викладені в чинному законодавстві для вступу до італійських університетів.

Відвідування Курсу фундації є обов'язковим, і студенти повинні накопичувати всі кредити, надані курсом, щоб отримати остаточну кваліфікацію.

Модулі, доступні на курсі фундації, викладаються англійською мовою, а сертифікат про знання англійської мови на рівні B2 вимагається.

Підходящі кандидати на курс фундації

Основний курс спрямований на кандидатів, які:

 • володіти середньою школою, яка закінчується за кордоном після 10 або 11 років навчання;
 • володіє американською кваліфікацією середньої школи, яка не включає будь-яких розширених місць розташування, необхідних для зарахування відповідно до чинного законодавства.

Кандидати можуть також подати заявку на курс фундації, навіть якщо вони володіють 12-річним навчанням, необхідним для зарахування, для заповнення будь-яких освітніх або лінгвістичних прогалин, вибравши окремі модулі в межах списку модулів, що пропонуються курсом "Фонд".

Спеціальні процедури прийому для курсу фундації для італійських громадян, які мають середню освіту

Італійські громадяни, які мають середню освіту, які мають кваліфікацію, можуть бути допущені до Фонду, якщо вони мають:

 • досягнув позитивних результатів принаймні на 2 роки відвідування іноземної освітньої системи, яка не містила необхідних передових місць для вступу до італійського університету, як зазначено в чинному законодавстві. Такі кандидати зобов'язані замінити 24 кредити на фундаційні курси (FC cr) в модулі, пов'язані з італійською мовою та культурою, з кредитами рівної вартості з модульного списку, запропонованого курсом фундації;
 • досягнув позитивних результатів через один рік відвідування іноземної освітньої системи та володіє необхідними передовими місцями для вступу до італійського університету. Такі кандидати зобов'язані замінити 24 крб. Кр на модулі, пов'язані з італійською мовою та культурою, з FC cr рівної вартості з модульного списку, що пропонуються Foundation Course.

FAQ

- Які ще варіанти для цієї програми?

10 років навчання, модулі італійців, модулі вільного вибору.

- Чи можу я платити за цю програму в розстрочку?

Так, 20% плати за навчання повинні сплачуватися не пізніше 15 липня 2020 року (для громадян, які не є членами ЄС, які проживають за кордоном) або 31 липня 2020 року (для громадян ЄС та громадян, які не є членами ЄС, які проживають в Італії), а решта 80 % до 16 жовтня 2020 року.

- Яким є процес вступу до цієї програми?

Крок 1. Не пізніше 30 червня 2020 року (для громадян, які не є членами ЄС, які проживають за кордоном) або 15 липня 2020 року (для громадян ЄС та громадян, які не є членами ЄС, які проживають в Італії), будь ласка, надішліть усі документи, необхідні для подання заявки, на студію за кордоном @ unipi .it

Крок 2: У разі позитивної оцінки вам доведеться підписати Угоду про відповідальність, і вам доведеться сплатити 20% від вартості навчання не пізніше 15 липня 2020 року (для громадян, які не є членами ЄС, які проживають за кордоном) або до 31 липня 2020 року ( для громадян ЄС та громадян, які не є членами ЄС, які проживають в Італії).

Крок 3: Протягом тижня після сплати та підписання Угоди про відповідальність ви отримаєте умовний лист про прийняття курсу на Фонд. Якщо ви є громадянином, який не є членом ЄС, який проживає за кордоном, ви будете використовувати лист-прийняття, щоб подати заявку на отримання візи типу D для навчання в посольстві / консульстві Італії у вашій країні проживання.

Крок 4: Не пізніше 16 жовтня 2020 року вам доведеться сплатити 80% від вартості навчання, і вам доведеться подати решту документів, необхідних для зарахування.

Платежі та / або документи, подані після зазначених вище термінів (і в будь-якому випадку не пізніше 31 грудня 2020 року), призведуть до штрафу в розмірі 500 євро.

- Які документи потрібно подати до цієї програми?
 1. Заява;
 2. Стенограма записів останнього курсу середньої школи;
 3. Сертифікат з англійської мови (принаймні рівень B2) або підтвердження відвідування принаймні одного року середньої школи з англійської мови;
 4. Оригінальна версія вашого диплома про середню школу / середня школа, яка закінчує кваліфікацію;
 5. Офіційний переклад диплома / середньої школи, що закінчує кваліфікацію, легалізований (або з "апостилем") та затверджений італійськими дипломатичними органами в їхній країні з Декларацією про вартість (DV) (Dichiarazione di Valore) - виданою Італійські дипломатичні органи у своїй країні та підтвердили, що школу вже відвідували принаймні 10 чи 11 років. Крім того, приймається сертифікат ENIC-NARIC (італійською або англійською мовами);
 6. Дійсний ідентифікаційний документ (для громадян, які не є членами ЄС: копія паспорта);
 7. Одне зображення типу паспорта.

Необов’язкові документи: італійський податковий кодекс; Сертифікат з італійської мови.

Кандидат, який не одержав кваліфікацію середньої школи / диплом середньої школи на момент подання заявки, повинен подати, як тимчасову заміну, посвідчення, видане школою, яке засвідчує статус студента, а також приблизну дату, коли студент отримає диплом.

Надішліть нам електронний лист, щоб дізнатися більше

Останнє оновлення Лис 2019

Про навчальний заклад

The University of Pisa is a public institution boasting twenty departments, with high level research centres in the sectors of agriculture, astrophysics, computer science, engineering, medicine and ve ... Детальніше

The University of Pisa is a public institution boasting twenty departments, with high level research centres in the sectors of agriculture, astrophysics, computer science, engineering, medicine and veterinary medicine. Згорнути
Батавія , Ліворно , Помпей , Лукка , Лече Ней Марсі , Сілліко , Турін , Масса , Альтопасіо , Піза + 9 Більше Менше