Курс фундації гуманітарних наук (FCH) - 60 крб

Модулі поділяються наступним чином:

- італійська література: вступ 12 крб
- сучасна європейська історія 9 крб
- грецька та римська археологія 6 крб
- Історія мистецтва: вступ 6 Кб кр
- Вступ до філософської думки 3 Кр

Решта 24 кредиту складаються з курсів італійської мови та культури загальною сумою 60 кредитів.

Який основний курс?

Курс фундації - це навчальна програма, яка складається з двох галузей: гуманітарних наук (фундаційний курс гуманітарних наук - FCH) та наук (курс фундації Science-FCS), викладається англійською мовою та спрямований переважно на кандидатів, які не мають мінімальних вимог до навчання наведені в чинному законодавстві для зарахування до італійських університетів.

Відвідування Курсу фундації є обов'язковим, і студенти повинні накопичувати всі кредити, надані курсом, щоб отримати остаточну кваліфікацію.

Модулі, доступні на курсі фундації, викладаються англійською мовою, а сертифікат про знання англійської мови на рівні B2 вимагається.

Підходящі кандидати на курс фундації

Основний курс спрямований на кандидатів, які:

  • володіти середньою школою, яка закінчується за кордоном після 10 або 11 років навчання;
  • володіє американською кваліфікацією середньої школи, яка не включає будь-яких розширених місць розташування, необхідних для зарахування відповідно до чинного законодавства.

Кандидати можуть також подати заявку на курс фундації, навіть якщо вони володіють 12-річним навчанням, необхідним для зарахування, для заповнення будь-яких освітніх або лінгвістичних прогалин, вибравши окремі модулі в межах списку модулів, що пропонуються курсом "Фонд".

Спеціальні процедури прийому для курсу фундації для італійських громадян, які мають середню освіту

Італійські громадяни, які мають середню освіту, які мають кваліфікацію, можуть бути допущені до Фонду, якщо вони мають:

  • досягнув позитивних результатів принаймні на 2 роки відвідування іноземної освітньої системи, яка не містила необхідних передових місць для вступу до італійського університету, як зазначено в чинному законодавстві. Такі кандидати зобов'язані замінити 24 кредити на фундаційні курси (FC cr) в модулі, пов'язані з італійською мовою та культурою, з кредитами рівної вартості з модульного списку, запропонованого курсом фундації;
  • досягнув позитивних результатів через один рік відвідування іноземної освітньої системи та володіє необхідними передовими місцями для вступу до італійського університету. Такі кандидати зобов'язані замінити 24 крб. Кр на модулі, пов'язані з італійською мовою та культурою, з FC cr рівної вартості з модульного списку, що пропонуються Foundation Course.

FAQ

- Які ще варіанти для цієї програми?

10 років навчання, рідні італійці, модулі вільного вибору

- Чи можу я платити за цю програму в розстрочку?

Так, 20% плати за навчання повинні сплачуватися не пізніше 15 липня 2020 року (для громадян, які не є членами ЄС, які проживають за кордоном) або 31 липня 2020 року (для громадян ЄС та громадян, які не є членами ЄС, які проживають в Італії), а решта 80 % до 16 жовтня 2020 року

- Яким є процес вступу до цієї програми?

Крок 1: не пізніше 30 червня 2020 року (для громадян, які не є членами ЄС, які проживають за кордоном) або 15 липня 2020 року (для громадян ЄС та громадян, які не є членами ЄС, які проживають в Італії), будь ласка, надішліть усі документи, необхідні для подання заявки, на студію за кордоном @ unipi .it

Крок 2: у разі позитивної оцінки вам доведеться підписати договір про відповідальність, і вам доведеться сплатити 20% від вартості навчання не пізніше 15 липня 2020 року (для громадян, які не є членами ЄС, які проживають за кордоном) або до 31 липня 2020 року ( для громадян ЄС та громадян, які не є членами ЄС, які проживають в Італії)

Крок 3: протягом одного тижня після оплати та підписання Угоди про відповідальність ви отримаєте умовний лист про прийняття до Фонду. Якщо ви не є громадянином ЄС, які проживають за кордоном, ви будете використовувати лист про прийняття заявки на отримання візи типу D для навчання в посольстві / консульстві Італії у вашій країні проживання.

Крок 4: не пізніше 16 жовтня 2020 року вам доведеться сплатити 80% від вартості навчання, і вам доведеться подати решту документів, необхідних для зарахування.

Платежі та / або документи, подані після зазначених вище термінів (і в будь-якому випадку не пізніше 31 грудня 2020 року), призведуть до штрафу в розмірі 500 євро.

- Які документи потрібно подати до цієї програми?

1) Форма заявки (наведена нижче)

2) Стенограма записів минулого року середньої школи

3) Сертифікат англійської мови (щонайменше, рівень B2) або доказ принаймні одного року середньої школи з англійської мови.

Оригінальна версія вашого диплома про середню школу / середню школу, що виходить з кваліфікації

4) Офіційний переклад на італійську мову диплома / середньої школи, що закінчує кваліфікацію, легалізований (або з "апостилем") і затверджений італійськими дипломатичними властями в їхній країні з Декларацією цінності (DV) (Dichiarazione di Valore) - виданою італійськими дипломатичними властями у своїй країні і перевіркою того, що принаймні 10 або 11 років навчання вже були присутні. Крім того, сертифікат ENIC-NARIC приймається (італійською або англійською мовою)

5) Дійсний ідентифікаційний документ (для громадян, які не є громадянами ЄС: копія паспорта)

6) Одна паспортна картина

Додаткові документи: італійський податковий кодекс; Сертифікат італійської мови

Кандидат, який не одержав кваліфікацію середньої школи / диплом середньої школи на момент подання заявки, повинен подати, як тимчасову заміну, посвідчення, видане школою, яке засвідчує статус студента, а також приблизну дату, коли студент отримає диплом.

Надішліть нам електронний лист, щоб дізнатися більше

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • італійський
University of Pisa Summer & Winter Schools

Переглянути 27 інших курсів в University of Pisa Summer & Winter Schools »

Останнє оновлення Жовтень 8, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
1 Рік
Денне навчання
Price
5,000 EUR
Deadline
Червень 30, 2020
30.06.2020 (for non-EU citizens residing abroad) -15.07.2020 for EU candidates or non EU candidates residing in Italy
За розташуванням
За датою
End Date
Липень 2020
Кінець терміну надання заяв
Червень 30, 2020
30.06.2020 (for non-EU citizens residing abroad) -15.07.2020 for EU candidates or non EU candidates residing in Italy
End Date
Липень 2020
Кінець терміну надання заяв
Червень 30, 2020
30.06.2020 (for non-EU citizens residing abroad) -15.07.2020 for EU candidates or non EU candidates residing in Italy
Location
Кінець терміну надання заяв
Червень 30, 2020
30.06.2020 (for non-EU citizens residing abroad) -15.07.2020 for EU candidates or non EU candidates residing in Italy
End Date
Липень 2020
Location
Кінець терміну надання заяв
Червень 30, 2020
30.06.2020 (for non-EU citizens residing abroad) -15.07.2020 for EU candidates or non EU candidates residing in Italy
End Date
Липень 2020