Курс англійської для академічних цілей (EAP)

Загальні відомості

Опис програми

Програма англійської мови для академічних цілей (EAP) розроблена для студентів англійської мови як другої мови (ESL) усіх рівнів, які: планують вступити до американського коледжу чи університету на бакалаврському рівні; потрібно підготуватися до TOEFL та IELTS; хочуть досягти успіху в університетському класі з носіями англійської мови.

Основні моменти програми

Відмова від TOEFL

Студенти, які подають заявки на бакалаврські та аспірантські програми SDSU та коледжі місцевих громад, можуть отримати право на відмову від TOEFL після проходження просунутих рівнів.

Умовний вступ до SDSU

Студенти, які планують отримати ступінь бакалавра в SDSU, мають можливість подати заявку на умовний прийом до бакалаврату.

Побудова академічної майстерності

Програма EAP допомагає іноземним студентам в галузі ESL розвивати навички, необхідні для успіху в університетах США.

Університетські консультації

ALI пропонує поради щодо академічних питань та вибору університету. Радники допомагають студентам із заявами про вступ до San Diego State University та інших шкіл.

Взаємодія з носіями мови

Студенти EAP мають можливість відпрацьовувати свої навички англійської мови та слухання та вдосконалювати свої знання про американську культуру, спілкуючись із носіями мови. Офіс студентського життя ALI також може допомогти студентам налагодити контакт з носіями мови поза класом.

Запишіться на класи SDSU

Студенти для просунутих курсів EAP можуть записатись до двох звичайних класів SDSU (шість одиниць) * з американськими студентами протягом осіннього або весняного семестру. Офіційні оцінки, кредити та стенограми SDSU присуджуються і можуть бути передані в інші університети. Для отримання додаткової інформації див. Нижче EAP Plus.

* За це стягується додаткова плата.

Тестування та розміщення

Програма EAP пропонує викладання англійської мови на всіх рівнях від початкового до просунутого. Студенти складають тести на розміщення, щоб визначити рівень володіння англійською мовою. Вони перевіряються в різних областях навичок (аудіювання, розмова, читання та письмо) та розміщуються відповідно до їх різноманітних потреб та можливостей. Студенти нижчого рівня відвідують інтегровані класи навичок. Наприкінці кожного терміну студенти мають можливість повторно тестувати, щоб виміряти свій прогрес.

Англійська для академічних цілей

 • Кількість тижнів: 12 влітку, 17 навесні або восени.
 • Години навчання: 23+ на тиждень.
 • Вимоги: Бажана попередня інструкція англійською мовою.
 • Також включено: Усі студенти мають доступ до академічних консультацій, студентських консультацій, факультативів, клінік вимови, груп розмов, мовної та комп’ютерної лабораторій, бібліотеки SDSU та спортивних споруд.

Студенти, які прибувають після дати початку EAP, можуть відвідувати програму Intensive English for Communication (IEC) до початку наступного сеансу EAP.

Навчальний план

Тести розміщення

Після складання іспиту на розміщення EAP студенти потрапляють на свої курси відповідно до рівня їхніх мовних навичок у кожній області змісту курсу, що означає, що студенти можуть бути на різних рівнях для прослуховування, читання, письма тощо. Студенти нижчого рівня дотримуються інтегрованого навчальна програма.

Навички англійської мови

Значний навчальний час приділяється розвитку академічних навичок читання, письма, граматики, аудіювання, говоріння та словникового запасу, а також стратегій, необхідних для успіху в курсовій роботі в коледжі та університеті.

Інші курсові роботи

Залежно від рівня та доступності, студенти можуть вибрати курси для підготовки до іспитів TOEFL та IELTS, необхідних для студентських університетських програм. Деякі студенти можуть брати участь у тематичних курсах, таких як The English of Math, English for Engineering, American Marketing.

Діяльності

Студенти стикаються з американською університетською культурою та можуть регулярно брати участь у заходах кампусу SDSU за програмою EAP.

Програма вибору

Кожен семестр пропонуються курси за вибором для подальшої підтримки навичок здачі тестів, підвищення рівня володіння мовою та підвищення знань про культуру США. Курси залежать від рівня сеансу та розміщення.

Популярні факультативи включають:

 • Підготовка до TOEFL в Інтернеті
 • Підготовка до IELTS
 • Англійська через танець
 • Американська вимова
 • Англійські зразки речень
 • Розвиток плавності за допомогою дієслів
 • Підготовка до академічного читання
 • Англійська через популярну музику
 • Англійська через спорт

Клініка вимови

На додаток до щоденних мовленнєвих занять та факультативів вимови, ALI пропонує студентам безкоштовну персоналізовану артикуляцію та модифікацію акцентів за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, індивідуальних лабораторних заходів та створених викладачами матеріалів.

EAP Plus

Студенти просунутого курсу можуть записатись до двох регулярних занять SDSU з американськими студентами. Офіційні оцінки, кредити та стенограми SDSU присуджуються і можуть бути передані в інші університети.

 • Відкритий для просунутих студентів, які тестують вище рівня EAP 106.
 • Студенти тісно співпрацюють зі своїми радниками ALI для вибору класів SDSU в окремих відділах.
 • Студенти отримують кредит SDSU на курсах з американськими студентами.
 • Офіційні стенограми SDSU та переказний кредит присуджуються.
 • Додаткові збори застосовуються для кожного класу.

Збори

 • 6 січня – 7 травня: 6 350 доларів
 • 19 травня - 5 серпня: 4235 доларів
 • 18 серпня – грудень 17: 6 350 доларів
Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

San Diego State University (SDSU), a truly global learning community, is an ideal place to begin your international education. Part of the 23-campus California State University (CSU) system, SDSU is t ... Детальніше

San Diego State University (SDSU), a truly global learning community, is an ideal place to begin your international education. Part of the 23-campus California State University (CSU) system, SDSU is the third-largest university in the state with an enrollment of more than 35,000 students. We offer 97 bachelor's, 84 masters, and 21 doctoral degree programs. Згорнути