Курс: Програма управління проектами

Загальні відомості

Опис програми

ПРОГРАМА УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТОМ

Наука про управління проектами стає все більш складною. Підприємства сьогодні все більше покладаються на професійних керівників проектів або програм, щоб керувати складними проектами, що мають вирішальне значення для фінансового стану та успіху компанії. Було зазначено, що ефективне управління проектами передбачає створення та управління командами, контроль за витратами, розробка термінів, управління ризиками, виконання термінів та вирішення проблем, пов'язаних з проектами вчасно та бюджетно. Ця програма навчить учасників, надаючи їм перевірені методики від провідних компаній, які надають важливі ідеї та практичні інструменти для управління проектами, портфелями та складними системами. Учасники зможуть зрозуміти різноманітність проектів, отримати доступ до набору професійних інструментів управління проектами та отримати можливість застосовувати своє навчання до їх поточної організації. Ця програма підходить для досвідчених менеджерів проектів, які потребують виходу за рамки фундаментальних завдань і можуть заробити PDU кредитів на сертифікацію PM або готуватися до іспиту PMP

Особистий вплив

 • Підвищіть свої навички керування проектом, програмами та портфоліо
 • Дізнайтеся, як визначити вимоги до проекту та скласти чартер проекту
 • Розробити структурований процес управління вимогами зацікавлених сторін проекту
 • Організуйте свої проекти, розумійте структуру розбиття проекту та схему мережі
 • Стратегічно збалансувати тривалість, вартість та масштаб проекту
 • Розробка плану та бюджету проекту
 • Контролювати та контролювати виконання проекту під час виконання
 • Розробити та впровадити проектний план управління ризиками
 • Отримайте практичний контроль за різними інструментами та програмним забезпеченням для управління проектами, які використовуються при плануванні проекту
 • Освоїти унікальні лідерські навички, необхідні для керівництва проектною командою

Методологія навчання

Серія Майстер-класів з управління проектами GBNTC пропонує учаснику сходи, які піднімаються, що підвищує знання від одного курсу до іншого. Кожен майстер-клас складається з коротких лекцій, тематичних досліджень, практичних вправ, групових дискусій, обміну знаннями з однолітками галузі та реальним досвідом, безпосередньо пов'язаним з роллю і функцією, учасник буде служити у своїй відповідній організації. Освітні інструменти, використані при розробці цих сесій, кореняться з найкращими практиками; GBNTC буде використовувати фактичні опитування генерального директора, аналізи впливу промисловості та спостереження за ринком. Ці сесії будуть кидати виклик учаснику, будуть практичними та легко зрозумілі та можуть бути доставлені на арабською та англійською мовами.

Прикладне управління проектами для фінансових послуг (2 дні)

Цей майстер-клас об'єднує концепції та функції управління проектами в узгоджену структуру управління проектами для фінансових послуг. Вона наводить приклади та методологію управління проектами, що застосовуються до фінансового спектра. Це дозволить учасникам зрозуміти життєвий цикл проекту, групи управління процесами управління проектами та сфери знань з їх застосуванням до фінансових послуг, розробляти критерії для зрілості проекту в фінансових організаціях та підготувати проектну хартію, конкретно пов'язану з фінансовою галуззю.

Поведінка в управлінні проектами (1 день)

Agile методологія є альтернативою традиційному управлінню проектами. Він зазвичай використовується для визначення вимог та створення планів проекту для розробки програмного забезпечення та ІТ-проектів. Ці методи є надзвичайно гнучкими, мають міцні зв'язки з Six Sigma і можуть справлятися з постійними внутрішніми змінами в проектах. Найкраще застосовуватись у дрібномасштабних проектах або компонентах більших. Цей майстер-клас дозволить вам зрозуміти життєвий цикл життєздатного проекту, побудувати гнучкі команди, відрізняти традиційні та гнучкі рамки, вивчати процеси управління якістю та ризиками та адаптувати гнучкі проекти.

Основи управління проектами (2 дні)

У сучасних конкурентних бізнес-середовищах, де організації все більше залежать від навичок багатозадачності співробітників, роль управління проектами стала надзвичайно важливою для підтримки необхідного стандарту та якості результатів. Реалізація проектів у відповідності зі стандартним проектом управління знаннями довела, що додасть цінності для клієнтів, і тому це призвело до збільшення попиту фахівців з управління проектами. Цей майстер-клас надає огляд усіх груп процесів і областей знань з управління проектами. Це допоможе вам розробити проектну грамоту, створити проектний план, розробити графік та оцінити витрати.

Провідні проекти в організаціях (2 дні)

Щоб досягти успіху в проекті та організації, дуже важливо мати високо цінуване керівництво проектом. Цей майстер-клас навчить вас основним навичкам, необхідним для керування та досягнення передового досвіду проекту. Він розвиватиме свої навички для вирішення конфлікту за допомогою ефективного спілкування та управління людьми. Це дозволить вам вести ефективні проектні команди, керувати та мотивувати членів команди проекту, керувати людською взаємодією, пов'язаною з управління проектами, ефективно спілкуватися між різними зацікавленими сторонами та вибирати правильні проекти для вашого успіху в організації. Теми, що розглядаються в даному майстеркласі, включають: створення та розвиток команди, створення моделей зрілості керівництва PMO, управління зв'язком та вирішення конфліктів, а також вибір проектів на основі організаційної стратегії.

Управління географічно розпорошеними проектами (1 день)

Оскільки межі зменшуються з урахуванням впливу глобалізації, підприємства стають все більш розповсюдженими географічно, щоб покращити їхню присутність на нових ринках. Це посилює тиск на керівників проектів, що робить для них більш складним завданням ефективно керувати проектами, що мають глобальний поширення. Цей майстер-клас допоможе вам зрозуміти основи глобально поширених проектів, їх планування, виконання та контроль. Ви навчитеся керувати проектами в різних культурних умовах та керувати віртуальними командами проекту. Він буде охоплювати відповідні ризики проекту та проблеми управління транснаціональними проектами.

Програма та управління портфелем (2 дні)

Цей майстер-клас дозволить вам зрозуміти, як менеджери програм та портфоліо можуть сприяти успіху компанії, забезпечуючи досягнення цінностей та переваг проекту шляхом ефективного управління. Ви дізнаєтеся про останні концепції управління програмами та портфелями, і вони розвиватимуть свої навички, щоб вибрати правильний проект у потрібний час і в правильному порядку. Це допоможе вам набрати необхідні фінансові та аналітичні навички, щоб вибрати правильний портфель, який би максимально збільшував загальну вартість організації.

Методи відновлення проекту (1 день)

Дослідження свідчать, що більше половини проектів не відповідають бажаним цілям. Хоча важливо знати, чому ці проекти зазнають невдачі, набагато важливіше навчитися швидко відновлювати проекти у неприємності та як запобігти виникненню цієї проблеми в першу чергу. У цьому майстер-класі ви дізнаєтеся, як зменшити ймовірність невдалої роботи проекту та які заходи можна буде використати для відновлення проблемного проекту. Теми, що розглядаються в цьому майстер-класі, включають в себе: визначення проблеми в проекті, розробка рішень для відновлення проблемних проектів, уникнення проблем, що призводять до проблемних проектів, зрілість управління проектами, залучення зацікавлених сторін та стратегічне узгодження.

Впровадження та контроль проекту (2 дні)

Цей майстер-клас розкриває основні причини успішної реалізації проектів, одночасно висвітлюючи загальні підводні камені, через які проекти не можуть зробити марку. При цьому він відповідає на важливе запитання: чому деякі проекти досягають успіху, тоді як інші програють? Вона запроваджує інструменти та методи моніторингу та контролю вартості, якості та тривалості проекту. Це дозволить вам провести аналіз компромісу проектів, вникаючи в аспекти контракту на проект та управління кризовими ситуаціями та ефективно повідомляти проектні питання. Теми, що розглядаються в цьому майстеркласі, включають: планування попиту та потенціалу, управління контрактами, закупівлі, аналіз компромісів, кризовий менеджмент та оцінка проектів.

Моделювання управління проектами (2 дні)

Кваліфікована робоча сила управління проектами забезпечує визнану перевагу у здатності організації виконувати свою місію. Симулятори навчання забезпечують міст між вивченням твердої кращої практики та застосування. Теорія управління проектами стає реальною, оскільки учасникам пропонується синтезувати навички, отримані в окремих класах, у загальну картину імітаційного проекту. Цей майстер-клас допоможе окремим особам та організаціям досягти успіху проекту завдяки комплексній підготовці та сертифікації в Microsoft Project та Primavera Software. Ці детальні майстер-класи допоможуть їм зрозуміти взаємозв'язок між обсягом проекту, ресурсами та графіком, а також визначити реалістичні цілі проекту в умовах невизначеності. Зрозумійте, як взаємопов'язані та вплинуті рівні кваліфікації, моральний дух команди, терміни та якість роботи, а також аналіз впливу низької якості роботи на результат проекту.

Управління якістю в проектах (1 день)

Цей майстер-клас надає огляд важливих структур управління якістю, включаючи стандарти ISO, Six Sigma та інші галузеві стандарти. Мета полягає в тому, щоб розробити розуміння принципів управління якістю та способів застосовувати їх до різних процесів проекту. Це дозволить вам зрозуміти: як розробляти стратегію управління якістю проекту, контролювати якість проекту протягом його життєвого циклу, оцінити вартість проекту, підтримуючи певний рівень якості та керування рівнями якості для різних проектів. Цей майстер-клас допоможе вам вивчити різні способи впровадження практик та політики щодо якості, щоб забезпечити успіх проекту на всіх етапах життєвого циклу проекту.

Управління ризиками в проектах (1 день)

Ризик пов'язаний як із можливостями, так і із загрозами; Хороші менеджери проектів повинні знати, як контролювати загрози при максимізації можливостей. Цей майстер-клас дозволить вам визначити, оцінити та управляти загрозами, використовуючи можливості для їх подолання. Він забезпечить вас інструментами та технікою для того, щоб проекти могли досягти успіху в умовах ризику. Цей майстер-клас допоможе вам: визначити та класифікувати ризики проекту, використовувати аналітичні інструменти для вимірювання ризику та розробляти комплексні плани контролю ризиків, що забезпечують успішність проекту.

Налагодження Управління проектами (1 день)

Це має важливе значення для успіху будь-якого проекту, а також для задоволення очікувань зацікавлених сторін, що ви завершите проект бюджету та своєчасно - кожного разу. Цей майстер-клас дозволить вам дізнатись, як це можна досягти шляхом створення офісу Управління проектами (PMO), який може підтримувати керівників проектів для досягнення досконалості. Це допоможе вам зрозуміти пріоритети проекту, встановити керівні принципи та стратегії комунікації PMO, розробляти політику щодо найму та управління талантом та формувати вимірювані показники проектів, які допоможуть відстежувати вашу продуктивність. Цей майстер-клас буде використовувати галузеві тематичні дослідження, практичні вправи і в класі обговорення, щоб надати необхідне розуміння.

Хто повинен бути присутнім

 • Особи, зацікавлені у розробці кращого розуміння методології управління проектами
 • Менеджери менеджерів проектів, які відповідають за широкий спектр проектів
 • Особи, відповідальні за управління кількома проектами, що здійснюються одночасно та регулярно змінюються
 • Менеджери проектів, які хочуть стати лідерами трансформаційних проектів на рівні підприємства
 • Менеджери та директори, які хочуть ефективно реалізовувати інноваційні ініціативи
 • Вищі керівники з наглядовою відповідальністю для кількох проектів
Останнє оновлення Чер 2018

Про навчальний заклад

Established in 1993, the Gulf Business Network Group (GBN) has developed into one of the largest business networks in the Gulf region, offering value-added professional consultancy and specialized tec ... Детальніше

Established in 1993, the Gulf Business Network Group (GBN) has developed into one of the largest business networks in the Gulf region, offering value-added professional consultancy and specialized technical services in the ever-expanding fields of Water Treatment, Plant Automation and Environment. Згорнути