Курс: Програма особистого розвитку

Загальні відомості

Опис програми

ПРОГРАМА ПЕРСОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Особисте розвиток нагромаджує діяльність, яка допомагає поліпшити життя особистості, включаючи їх кар'єру, відносини, продуктивність та інші особисті цілі. Він також стосується всіх програм, технік, інструментів та систем оцінки, які здатні підтримувати людський розвиток на індивідуальному рівні в організації. Ця програма була розроблена, щоб допомогти учасникам розвивати їх особистості, щоб вони могли ефективно працювати зі своїми ролями в організації та подолати виклики та проблеми, що створюють перешкоди для їх успіху. Учасники вивчатимуть практичні інструменти, які вони можуть використовувати в реальних життєвих ситуаціях та розвивати особистість, що також надихне інших на створення позитивної атмосфери в організації. Вони також навчаться, як моделювати успіх і проводити постійне вдосконалення.

Особистий вплив

 • Покращіть свою продуктивність та дізнайтеся, як отримати найкраще від інших
 • Зробіть більше ясності, точності та виразності у вашому спілкуванні
 • Дізнайтеся, як бути більш амбіційними щодо себе та досягнення своїх цілей у рекордно короткий термін
 • Зрозумійте, що зацікавить мотивацію, а також мотивацію вашої команди
 • Розробіть подяку за вдячний запит та емоційний інтелект
 • Керуйте складними розмовами з упевненістю
 • Інспіруйте інших з вашим стилем керівництва та особистим кредитом

Методологія навчання

Серія майстер-класів з особистого розвитку GBNTC пропонує учаснику драбину, піднімаючись, що підвищує свої знання з одного курсу до іншого. Кожен майстер-клас складається з коротких лекцій, тематичних досліджень, практичних вправ, групових дискусій, обміну знаннями з однолітками галузі та реальним досвідом, безпосередньо пов'язаним з роллю та функціонуванням учасника, який буде служити у своїй відповідній організації. Освітні інструменти, використані при розробці цих сесій, кореняться з найкращими практиками; GBNTC буде використовувати фактичні опитування генерального директора, аналізи впливу промисловості та спостереження за ринком. Ці сесії будуть кидати виклик учаснику, будуть практичними та легко зрозумілі та можуть бути доставлені на арабською та англійською мовами.

Схема програми

Задовільний запит (2 дні)

Засновники Заслужливого запиту, Діана Уітні та Девід Коуперрайдер визначають цей термін як "пошук найкращих людей, їх організацій та навколишнього світу". Це спосіб бачити і бути в світі, а не особливо технікою. Високоповажний запит допомагає розкривати позитивні характеристики в групах та командах шляхом введення питань, які провокують стратегічне та інноваційне мислення. Концепція базується на тому, що кожен може успішно змінюватися протягом часу. Цей майстер-клас спирається на області теоретичних знань, присвячених оцінювальному запиту, і в той же час він приймає дуже практичний і прагматичний підхід до її виконання. Учасники цього майстер-класу зможуть використовувати концепції достойного розслідування, щоб спиратися на позитивні сторони своїх основних членів команди. Це також допоможе їм виявити та максимізувати свій потенціал.

Розвинена асервізм та особиста довіра (1 день)

Сьогодні середовище, в якому ми працюємо, є надзвичайно конкурентним і вимагає високого рівня взаємодії між особами. Ці взаємодії часто можуть бути дуже напруженими з урахуванням зростаючого тиску на продуктивність та навколишнє середовище, керовані результатами. Для того, щоб процвітати і залишатися успішним в цих умовах, потрібно здійснювати контроль над емоціями, поведінкою та практикою роботи, щоб особистий вплив не вплинув на прийняття рішень на підприємства. Проте важливість наполегливості не можна не враховувати при веденні ділових результатів. Цей майстер-клас розглядає різні інструменти, як розвивати агресивну поведінку, не притягуючи особисту частку до прийняття рішень. Це також допоможе делегатам розвивати особисту впевненість у роботі та зробити їх ділові стосунки більш здоровими з точки зору підвищення продуктивності та продуктивності. Нарешті, це дозволить учасникам визнати різні форми поведінки та їх позитивні та негативні аспекти.

Вища комунікація (3 дні)

(Цей майстер-клас пропонується 7 серпня) Комунікація ніколи не була настільки різноманітною або складною, ніж у сучасному світі. Там ніколи не було так багато інструментів комунікації в будь-який інший час: телефон, текст, електронна пошта, соціальні медіа, Skype, Instagram, відеоконференції та конференц-дзвінки і т. Д. І все це в прагненні зробити комунікацію гладкою і нашим життям. легше Хоча це, безумовно, полегшує спілкування, але це особливо не полегшило наше життя, і це покращення спілкування не завжди було ефективним та ефективним. Основна причина полягає в тому, що ще дуже мало відомо про найкращі підходи до використання різних способів спілкування. Цей майстер-клас намагається подолати цей розрив у розвитку особистості шляхом розбиття ділового спілкування на складові частини та аналізу найкращих засобів і інструментів для залучення потенційної аудиторії в будь-якій ситуації.

Критичне мислення та вирішення проблем (3 дні)

(Цей майстер-клас пропонується 13 вересня) Цей майстер-клас розроблений, щоб допомогти делегатам освоїти мистецтво критичного мислення, яке необхідне для успіху бізнесу. Існують різні типи критичного мислення, необхідні в діловому середовищі, тобто стратегічному, тактичному, аналітичному та імплікативному. Цей майстер-клас дозволить учасникам зрозуміти різні думки, які можуть бути застосовані в будь-яких обставинах для досягнення кращих результатів. Учасники також вивчать систематичний процес відповіді на проблеми та способи генерування інноваційних відповідей на проблеми та можливості бізнесу. Це дозволить відвідувачам оцінити їхні бажані стилі мислення та як правильно розробляти відповідні та найкращі відповіді відповідно.

Боротьба та регулювання стресу (1 день)

Стрес є нормальною психологічною та фізичною реакцією на постійно зростаючі потреби у роботі. Коли мозок виявляє загрозу, він реагує, сигналізуючи, що тіло випустить вибух гормонів, щоб протистояти цій загрозі. Це часто називають "реакцією на боротьбу або польоту". Оскільки загроза закінчиться, тіло, як очікується, повернеться до свого нормального стану, але це рідко трапляється з урахуванням підвищеного тиску в сьогоднішній безтурботній роботі. Тому управління стресом на роботі є важливим кроком для збереження фізичного здоров'я та збереження продуктивності. Цей майстер-клас, розроблений за різними технологіями, спрямований на контроль особистого стресу, який зазвичай розвивається внаслідок збільшення тиску на роботу. Мета цього майстеркласу полягає в тому, щоб допомогти делегатам боротися зі стресом через безперервний тиск на роботу та спрямований на покращення повсякденного функціонування учасників.

Проведення зустрічей ефективно (1 день)

Хоча ділові зустрічі є невід'ємною частиною повсякденного трудового життя, всі ми зіткнулися з погано структурованими нарадами, які є повною марною тратою часу і часто створюють додаткові ускладнення, а не вирішують її. Цей майстер-клас призначений для того, щоб допомогти делегатам освоїти навички ведення успішних зустрічей, які залишають учасників впливу, почуття натхнення, енергійності та виконання щось корисне. Цей майстер-клас представить різноманітні інструменти для забезпечення того, щоб будь-яка зустріч була добре спланованою, структурованою та організованою для досягнення заздалегідь визначених цілей та завдань. Це дозволить учасникам організовувати значущі, добре сплановані, добре структуровані та добре узгоджені збори.

Надзвичайне навчання: картування майстра розуму

Картка пам'яті є живописним уявленням ідей та понять, і його цінність полягає в її простоті. Це інструмент візуального мислення, який допомагає делегатам структурувати та систематизувати інформацію. Це допомагає кращому розумінню, аналізу, синтезу та генерації нових ідей. Здатність до картування та швидкість читання може мати додатковий вплив на професійну компетенцію, продуктивність та здатність бути творчим у пошуку рішень складних проблем. Цей майстер-клас викладає найкращі практики у потужних методах відображення та швидкого читання. Це допоможе делегатам у підвищенні їх якості мислення та планування, розбудові пам'яті та ефективних нотаток з використанням карт пам'яті. Це дозволить їм значно покращити свою продуктивність на роботі та підвищить їхню здатність розуміти складні завдання.

Емоційний інтелект (2 дні)

Дослідження Даніеля Големана та організації Hay / McBer показали, що високий рівень емоційного інтелекту (EI) є більшим показником успіху виконавчих ролей, ніж IQ, і що внесок ЕІ до успіху зростає на більш високих рівнях. Емоційно розумне керівництво робить велику, помітну різницю в трьох важливих областях: утримання працівників, продуктивність та обслуговування клієнтів. Доброю новиною є те, що Емоційний інтелект може бути покращений. Цей майстер-клас навчить вас розвивати власний емоційний інтелект, покращити емоційний клімат, максимально збільшити продуктивність своєї команди, а також надасть вам прості, доступні для використання формати, які дозволять вам додати стиль тренування для вашого керівництва репертуар Ви також отримаєте попередню оцінку самооцінки емоційного інтелекту, яка допоможе вам визначити свої цілі для курсу та залишити власним планом дій для розвитку вашої компетенції як емоційно інтелектуального лідера.

Введення в Нейролінгвістичне програмування (НЛП) (2 дні)

Нейролінгвістичне програмування (НЛП) - це вивчення досконалості людини, і, застосовуючи принципи НЛП, можна імітувати талановитих людей і повторити їх успіх. Цей майстер-клас може поєднувати ваші ділові відносини та навички міжособистісного спілкування на новому рівні. Це допоможе делегатам зрозуміти характерні риси успішних людей і як вони можуть бути одними з них. Учасники отримають уявлення про величезну кількість інструментів та методів НЛП, які можуть бути використані для розвитку ділових відносин та успішних команд, зміни непродуктивної поведінки та стають ще більш впевненими, переконливими та впливовими на робочому місці. Це дозволить їм встановити миттєвий зв'язок з тими, з ким вони взаємодіють. Він також має на меті допомогти учасникам створити та підтримувати впевненість у складних ситуаціях.

КАШ 4 готівка (1 день)

Ви коли-небудь відчували потребу у підвищенні продуктивності та ефективності робочої сили? Чи вважаєте ви, що є якісь жахливі звички, які можуть бути причиною "недостатнього виробництва" і готові викорінити їх з кореня? Цей майстер-клас допоможе вам та вашим працівникам прояснити взаємозв'язок між продуктивністю, ефективністю, ефективністю та застосуванням робочої сили КАШ у зв'язку із задоволенням роботи. Учасники зможуть визначити чотири основні можливості, які сприяють придбанню знань. Вони будуть готові до усунення шкідливих звичок, які сприяють браку виробництва, що не тільки додасть вартості, а повністю перетворить робочу силу

Стиль лідерства (2 дні)

Лідером може бути будь-хто з команди, яка має особливий талант, який творчо обмірковує з поля, має чудові ідеї та має досвід у певних аспектах бізнесу чи проекту, який може виявитися корисним для менеджера та команди. Лідер лідирує на основі сильних, а не назв. Щоб вирости у лідерстві, потрібно зростати на впливі. Цей майстер-клас призначений для вимірювання вашого поточного рівня впливу за допомогою власної самооцінки. Ця інформація може бути використана для націлювання вашого зростання керівництва. Клас буде структурованим підходом до оцінювання особистості, де учасники будуть оцінюватися за допомогою різних тестів лідерства та особистості, вони отримуватимуть відгуки від своїх колег, і вони зможуть побачити панораму сприйняття, яка дає повну картину, щоб внести серйозні зміни в себе рости як лідери.

Мотиваційна оцінка (2 дні)

Цей майстер-клас розвивається на фундаментальних і унікальних драйверах, які поділяють спільні люди. Різниця в специфічній природі людини залежить не тільки від конкретних мотиваторів, які є найбільш важливими для нього, але й конкретного порядку їх пріоритету. До моменту передачі цього майстер-класу учасники отримають психометричну оцінку, яка дасть змогу створювати персоналізовані звіти для кожної людини. На підставі цих звітів цей майстер-клас представить мотиваційні типи, які є загальними для окремих осіб та серед груп. Це може бути особливо корисним майстер-класом, щоб зрозуміти динаміку ефективного формування команди та вибору команди з використанням мотиваційних критеріїв оцінки.

ЗМІ та навички презентації для керівників (3 дні)

(Цей майстер-клас пропонується з 1 листопада) На Близькому Сході та у всьому світі старші корпоративні керівники, а також державні службовці беруть участь у інтенсивних тренінгах для медіа на камері, щоб навчитися ефективніше спілкуватися з новинами ЗМІ Це важлива професійна майстерність для всіх лідерів. Але підготовка засобів масової інформації полягає не лише в тому, щоб навчати керівників та представників громадськості, як добре виглядати та звучати на камері - це дисциплінувати їх, щоб вони говорили правильними словами, щоб просунути свої плани та зберегти себе та своїх компаній, що рухаються вперед і виходять з неприємностей. Цей майстер-клас використовує відео-приклади, практичні заняття на камері та вправи з розробки повідомлень, щоб навчити учасників, як:

 • Адаптація до середовища: спеціалізована історія або загальний інтерес? Інтернет, друку чи трансляцію? Дружній чи вороже?
 • Визначте, що заслуговує уваги? Що таке радіоактивне?
 • Зрозумійте демографічні показники аудиторії.
 • Розробити сильні повідомлення.
 • Використовуйте техніку "міст", щоб залишатися на повідомленні.
 • Уникайте репортера "пасток".
 • Візьміть відповідальність за співбесіду.
 • Носіть правильний одяг та макіяж.
 • Поліпшення навичок мовлення та адаптація до конкретних медіа ситуацій.
 • Виберіть потрібне місце для інтерв'ю: всередині або зовні, офісний або конференц-зал тощо.
 • Підтримка ключових повідомлень з хорошим контактним виглядом та мовою тіла.
 • Передбачайте питання.
 • Використовуйте належні інструменти, щоб позитивно вплинути на порядок денний. Мова йде не про спінінг - це навчатися дисципліни, щоб донести ключові повідомлення таким чином, щоб вона була відповідальною та самодопомогою.

Успішна мова тіла (1 день)

Відповідно до доступного визначення мова тіла - це мистецтво невербального спілкування, де почуття, думки чи наміри виражаються фізичною поведінкою, такими як вираження обличчя, положеній тіла, жести, рухом очей, дотиком та використанням простору. Цей майстер-клас розроблений, щоб допомогти делегатам розвинути усвідомлення того, як і що їх мова тіла "спілкується", щоб використовувати їх у своїх інтересах під час взаємодії з іншими. Вона має на меті забезпечити учасників розумінням того, як вони можуть забезпечити, щоб їх мова мовлення синхронізувався з їхнім повідомленням під час проведення зустрічі, подання пропозиції або просто спроби переконати інших в гарній ідеї. Учасники цього модуля зможуть розвивати розуміння, використовуючи інструменти цього майстер-класу, а також зможуть зміцнити свої індивідуальні взаємодії з однолітками.

Шість мислення (3 дні)

(Цей майстер клас пропонується 4 жовтня) Шість мислення Hat метод є простим, ефективним методом, який допомагає людям стати більш продуктивним. Це абсолютно новий систематичний спосіб мислення і надасть працівникам навички та інструменти, які вони можуть застосувати негайно. Майстер-клас зосереджується на зміцненні структури мислення, щоб група прийняття рішень та оцінка ідеї могла суттєво покращитись. Учасники вивчатимуть, як відокремити емоції від фактів, позитивних від негативного та критичного мислення від творчого мислення у швидко розвивається, практичному та інтерактивному середовищі.

Часовий менеджмент (2 дні)

Покращення навичок управління часом дозволяє підвищити ефективність, підвищити продуктивність та стати менш напруженою. Курс управління часом допомагає делегатам досягти більш ефективних результатів за менший час. Значна частина цього полягає в тому, що делегати беруть більший контроль над їх повсякденною діяльністю, стають все більше орієнтованими на цілі, є більш ефективними зі своїм часом, подоланням стресу та застосуванням перевірених методів оволодіння часом. Управління часом є одним з основних елементів особистого розвитку. Управління часом відноситься до різноманітних інструментів, навичок та методів, які використовуються для управління часом при виконанні конкретних завдань, проектів та цілей. Цей майстер-клас розглядає всі основні елементи управління часом, щоб отримати їх у верхній частині речей у спалах. Учасники навчаться використовувати ефективне управління часом у відношенні управління іншим, керувати собою, планування, планування, подолання проблем та вирішення складних ситуацій. Використовуючи знання з цього майстер-класу, їх робочий і особистісний баланс може бути суттєво покращено та їх стосунки з колегами, родичами та друзями.

Хто повинен бути присутнім?

Той, хто потребує кращого від себе та інших людей, а також корисний для:

 • Не менеджери
 • Перші менеджери часу
 • Наглядачі
 • Середні менеджери
 • Старші менеджери
 • Менеджери Front Line
Останнє оновлення Чер 2018

Про навчальний заклад

Established in 1993, the Gulf Business Network Group (GBN) has developed into one of the largest business networks in the Gulf region, offering value-added professional consultancy and specialized tec ... Детальніше

Established in 1993, the Gulf Business Network Group (GBN) has developed into one of the largest business networks in the Gulf region, offering value-added professional consultancy and specialized technical services in the ever-expanding fields of Water Treatment, Plant Automation and Environment. Згорнути