Курс: Відкритий семестр лідерів в Коста-Ріці

Загальні відомості

Опис програми

Щоб дійсно вижити на вулиці, потрібно більше, ніж потрібні навички. Ви також повинні бути справжнім лідером, оснащеним необхідним тренуванням з медичної допомоги порятунку та дикої природи. Ви дізнаєтеся про це і більше через веселий семестр з Outward Bound Costa Rica !

Пройти навчання, щоб стати професіоналом на відкритому повітрі, допомагаючи вам набути необхідних лідерських навичок у дикій природі. Завдяки нашому лідерському семестру ви навчитеся керувати плотами вниз по бурхливих річках, організовуєте рятування, створюєте системи охорони, ведуть групи через тропічний ліс, надаєте медичну допомогу в пустелі, а місця для світового класу підводного плавання підводні. Участь з місцевими жителями, які навчать вас вижити в костаріканських джунглях.

Програма інтегрована з сертифікацією, навчанням керівництва та досвідом роботи, щоб розробити вас у кваліфікованого керівника або інструктора. Після успішного завершення ви отримаєте до 10 академічних кредитів.


Це 65-денний курс, розділений на сім різних етапів:

 • Багатоелементне навчання лідерства
 • Перший медичний курс дикої природи
 • Навчання інструктора по серфінгу
 • Навчальний посібник Whitewater River Guide
 • Waterfront Lifeguarding
 • Технічна рятувальна стрічка
 • Підводне плавання

Основні моменти програми

 • Досвід світових класів для пірнання в Бокас-дель-Торо, Панама.
 • Дізнайтеся з перших рук про пустелі та виживання місцевих жителів на відкритому повітрі.
 • Навчіться бути видатним керівником або інструктором з дикої природи в двох прекрасних місцях - Коста-Ріка та Панама!
 • Отримайте сертифікати та до 10 академічних кредитів після успішного завершення курсу.
 • Участь у захоплюючих заходах на свіжому повітрі, від походів через тропічний ліс до підводного плавання.

Маршрут

ПРИМІТКА. Це приклад маршруту. Деталі можуть бути змінені.

Орієнтація

Полетіть до аеропорту Коста-Ріки Хуан Сантамарія (SJO), де вас зустрінуть наші співробітники і відвезти до бази тропічного лісу в Трес-Ріос, Картаго. Познайомтеся зі своїми курсантами та знайомими друзями, викладачами та візьміть участь у «дофаллі», щоб підготувати всі необхідні для курсу курси. Ознайомтеся з нашими базами тропічних лісів, персоналом і тим, що ви виконаєте під час нашого курсу. Почніть навчання, щоб заробити ваш перший відповідач на Wilderness і CPR для сертифікації професійних рятувальників (BLS). Ночі в мебльованих гуртожитках.

Фаза річки: 14-19 днів

Подорожуйте до річок Пакуаре і Сарапікі, щоб почати свій путівник з пруту Уайтуотер і тренер з техніки порятунку Whitewater. На цьому курсі ви дізнаєтеся правила швидкої водної допомоги, як самостійного порятунку та особистої безпеки, гідрології та динаміки річок, обладнання, навичок рятувального мотузку, медичних процедур і способів реагування на сценарії високого ризику. Ви також дізнаєтеся, як керувати одним надувним байдарком і керувати безпекою повний мульти-пасажирський надувний пліт вниз по порогах класу II-III. Ночівля в будинках з солом'яним дахом вздовж річки. Наприкінці цього етапу, ви повернетеся до нашої бази тропічного лісу Сан-Рамон-де-Трес-Ріос, щоб очистити спорядження, розслабитися, перепакувати і підготуватися до наступного етапу, звичайно.

Фаза підводного плавання: 7-9 днів

Від'їзд перетнути межу Панами і прибути на Карибський архіпелаг Бокас-дель-Торо через човен на ваш острів додому і почати заробляти свій Scuba Diver або Advanced Scuba Diver сертифікації. Дізнайтеся, як зануритися і відкрити для себе захоплюючі тропічні коралові рифи. Якщо ви вже сертифіковані, отримайте удосконалену сертифікацію, беручи участь у спеціальних зануреннях, включаючи занурення в компас і глибоке занурення. Зробіть свій практичний і письмовий іспит, щоб отримати сертифікацію підводного плавання. Насолоджуйтеся святковим нічним зануренням - махайте руками і ковзайте по водах, коли тисячі магічних біолюмінесцентних вогнів освітлюють ваш шлях. Між навчальними уроками, дізнатися, як вейкборд через тропічні острови Бокас-дель-Торо і провести вдень в місті Бокас переглядаючи ремісничий ринок і місцеві магазини. Ночівля в будинку нашої приймаючої сім'ї на Isla Solarte.

Фаза серфінгу та охорони: 7-9 днів

Вирушайте до Тихоокеанського узбережжя і встановлюйте табір на прекрасному пляжному місці. Беріть участь у пляжній школі, де ви дізнаєтеся основи вибору дошки, безпека набережної, методики дитячого спорту і стоячи прямо на вашій дошці. Прокидайтеся кожне ранок під звуки розбиваючих хвиль! Інструктори навчать початківців до просунутих уроків серфінгу, і ви будете практикувати нові навички у воді. Ваші дні також будуть складатися з теоретичних занять або практичних занять з навчанням Waterfront Module. Технічні елементи рятувального курсу також будуть викладатися на водах Бокас-дель-Торо, Панама під час фази акваланга. Ночівля на пляжі табору. Наприкінці цього етапу, ви повернетеся до нашої бази тропічного лісу Сан-Рамон-де-Трес-Ріос, щоб очистити спорядження, розслабитися, перепакувати і підготуватися до наступного етапу, звичайно.

Фаза оператора рекреаційної операції: 3-5 днів

Залишайтеся в нашому дощовому лісі Сан-Рамона-де-Трес-Ріос і подорожуйте по сусідніх місцях, щоб полегшити навчання оператора Rappel оператора в тому, як вести групу стрільби. Цей курс включає вузли, технічне обладнання, анкерне кріплення, резервні якірні системи, закріплення, підйом, тренування нових стрілець, аварійні тренування та управління ризиками.

Пішохідна фаза: 9-11 днів

Від'їжджайте рано до своєї «далекої від туристичної траси» траспільної траси. Подорож по густому вологим тропічному лісі, як ви піднімаєте свій шлях через вражаючі долини, каскадні водоспади, і звивисті річки, які ведуть вас від кемпінгів до сімей. Відкрийте для себе свіжі сліди тварин, вражаючу рослинність і міцні стежки. У кожному сім'ї, відчуйте справжню гостинність Коста-Ріки і насолоджуйтеся прекрасним домом для відпочинку на відкритому повітрі, де Ви навчитеся готувати традиційні страви та ділитися розповідями з членами сім'ї. Навчіться виготовляти кукурудзяні коржі з нуля і переробляти цукор за допомогою трапіки - метод, який традиційно вичавлює сік з свіжозібраного цукрового очерету. З'єднайтеся з вашими курсами на водоспаді rappel, де ви зробите адреналіновий насос на 80 футів вниз по обличчю водоспаду. Цей виклик також включає в себе одноденний соло-рефлексивний досвід, де ви будете проводити інвентаризацію того, де ваше життя, де ви хочете, і випробувати чисте самотність без відволікань і без вашої групи в контрольованому середовищі. Цей досвід є авантюрним, корисним і віддаленим від норми! Наприкінці цього етапу, ви повернетеся до нашої бази тропічного лісу Сан-Рамон-де-Трес-Ріос, щоб очистити спорядження, розслабитися, перепакувати і підготуватися до наступного етапу, звичайно.

Підсумковий курс: 2 дні

Дослідіть центр міста Сан-Хосе на екскурсії по місту і на ринок ремісників. Проведіть свій останній вечір на базі з відображенням курсу та фінальним традиційним вечерею. Ночівля в мебльованих гуртожитках. Трансфер до аеропорту Хуан Сантамарія (SJO) для відправлення. Скажіть hasta luego вашим друзям і coursemates. Nos vemos pronto en Costa Rica!

Громадські роботи

Заробляйте 15 - 20 годин громадських робіт. Проекти громадських служб можуть включати фарбування, утилізацію, реконструкцію рекреаційного обладнання та інші проекти розвитку громад.

Останнє оновлення Лют 2019

Про навчальний заклад

Be. Out. There. Inspiring a lifetime of leadership, growth, and a commitment to serve through adventure-based learning. Outward Bound Costa Rica is an outdoor adventure school that promises challengi ... Детальніше

Be. Out. There. Inspiring a lifetime of leadership, growth, and a commitment to serve through adventure-based learning. Outward Bound Costa Rica is an outdoor adventure school that promises challenging physical activities across Costa Rica and Panama, with a focus on personal development, leadership, and cultural immersion. Згорнути