Курс: Відкрийте своє походження

Загальні відомості

Опис програми

Відкрийте своє походження

Пропонуємо нашу школу в Мілані

Італійські книги з історії часто повні образів цілих сімей, які масово переїжджають з Італії до закордонних країн, сподіваючись знайти привітне місто, де можна працювати і виховувати своїх дітей. Ми всі пам'ятаємо про великі міграції до Північної Америки (США та Канади), Південної Америки (Бразилія, Аргентина і Венесуела) і далекої Австралії. Багато сімей також переїхали до Європи, до сусідньої Швейцарії або Німеччини та Великобританії.

Для того, щоб все ще «почуватися як вдома», італійські емігранти продовжували розмовляти зі своїми дітьми та нащадками рідною мовою - від діалекту до сучасної мови - розповідаючи їм історії та традиції про своє місце походження.

Курс «Відкрий своє походження» спрямований на те, щоб запропонувати нащадкам італійських емігрантів за кордоном поглибити італійську мову і культуру - так само їх батьки, дідусі, дядьки вже передали - а також можливість відвідати місця походження їхніх предків!

Курс пропонується тільки нашою школою в Мілані та включає:

 • 4 щоденні групові заняття з італійською мовою зі студентами різних національностей;
 • 6 щотижневих уроків (з понеділка по середу-п'ятницю) з наступною програмою:
  • історія італійської еміграції;
  • аналіз регіону та місця, де почалися подорожі предки студента;
  • вивчення діалекту, про який говорилося в регіоні походження;
  • дослідження витоків прізвища студента за допомогою вчителя;
  • планування візиту до місця походження сім'ї студента.

Курс може бути прийнятий як мінімум 2 тижні, починаючи з понеділка і до максимум 12 тижнів, а мінімальний рівень італійської мови є елементарним A2. Вона буде активована навіть у присутності лише 1 учасника: у цьому випадку кількість уроків, пов'язаних з конкретною програмою, буде скорочена до 3 приватних уроків на тиждень.

Ми пропонуємо можливість відвідати місце походження студентських сімей разом з викладачем (окремо), а також можливість розпочати процедури запиту італійського громадянства. Ми готові надати допомогу у цьому відношенні (окремо).

Для участі в курсі необхідно мати італійське походження, що підтверджується документом, що засвідчує італійське громадянство студента або батьків / предків.

Рекомендовано для: нащадків італійських емігрантів за кордон, що прибувають з будь-якої частини світу, які бажають приїхати до Італії, щоб поглибити свою мову походження і, зрештою, відвідати місце, звідки відійшли їхні предки.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Are you looking for a complete and exciting Italian language program? You have found what you were looking for! Our Italian language schools in Italy offer a wide range of high-quality Italian languag ... Детальніше

Are you looking for a complete and exciting Italian language program? You have found what you were looking for! Our Italian language schools in Italy offer a wide range of high-quality Italian language courses, conceived for any level: from beginners to Italian teachers courses, all the year round. Згорнути
Флоренція , Мілан , Рим , Сієна + 3 Більше Менше