Курс: Інструменти графічного дизайнера. Створіть, ретушуйте та презентуйте за допомогою Adobe Suite

Загальні відомості

Опис програми

Адреса Квіке Лопес та Валерія Дубін
Тривалість // Години З 7 по 18 вересня 2020 року (36 годин)
З 16:30 до 21:15 (крім 11 та 16)
Рівень Вступ / Середній
Мова Іспанська
Ціна € 680. Студенти, які навчаються в ELISAVA мають спеціальну знижку 25% на суму курсу. ELISAVA Alumni Bold отримають знижку 15% на суму програми.

презентація

У цьому 8 сесійному курсі, загалом 36 годин, ми спробуємо підійти до використання професійних інструментів Adobe, присвячених світу графічного дизайну. З 3 вправ, які легко застосувати на робочому місці - кому не довелося робити презентацію у вашій компанії? Хто не передав деякі файли в програмі складної вимови (InDesign, Photoshop, Illustrator?) І не знає, що з ними робити? - Ми спробуємо пояснити основне використання інструментів, якими користуються графічні дизайнери. щодня розробляти наші проекти.

Презентація, ретушування вже створеного та розробленого файлу або макет робочого досьє чи журналу - це практика, яка допоможе нам подорожувати світом Adobe CC, пояснити та проаналізувати характеристики цих програм та застосувати на практиці, що це як найкраще вивчено, кожен із варіантів, який пропонує це потужне програмне забезпечення. Ми повторимо використання різних інструментів та робочих процесів, просуваючи їхні знання, щоб максимально використати програми.

Від менш складних, виконання цих вправ дасть нам достатньо впевненості, щоб ми могли зіткнутися з ретушуванням, створенням або дизайном цих основних графічних творів у будь-якій професії, не будучи графічними дизайнерами.

132549_Curso-LasHerramientasdelDisenadorGrafico.CreaRetocayPresentaconSuiteAdobe.jpg

© ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering

мети

Основна мета полягає в тому, щоб студент набув необхідних знань для перетворення свого проекту чи ідеї, презентації тощо у цілісно викладений цифровий документ, намагаючись оптимізувати та максимізувати основні комп’ютерні засоби, які використовує / графічні дизайнери.

Структура та зміст

  • Блок 01. Добре представлені презентації
  • Блок 02. Ретушування брошури та каталогів
  • Блок 03. Дизайн та верстка звітів, досьє та журналів

Педагогічний колектив

Валерія Дубін
Закінчив візуальну комунікацію на факультеті комунікацій та мистецтв університету Маккензі в Сан-Паулу, Бразилія. Художній директор EstudiCanó, студія креативного графічного дизайну та візуального спілкування в Барселоні, яка з 1998 року розробляє проекти корпоративного іміджу, комунікаційні кампанії, графіку продуктів, графіку виїзної реклами, упаковку, редакційний дизайн, запис та мультимедіа, графіку стенду та виставки.

Квіке Лопес
Випускник з реклами та зв'язків з громадськістю, диплом фотографії та магістр графічного мистецтва в Політехнічному університеті Валенсії; Диплом з соціології університету Аліканте; Аспірант з друкарні Ейна. Він працював художнім керівником у Cosmic Gráfica з такими клієнтами, як Esade, Albert та Ferran Adrià International Cooking Concepts, Grup3, Ingoprint або Natursystem. Він працює для таких клієнтів, як Cauchos Karey, Amnesty International Valencia, рекламні агентства Syameses та KeepU Media, поєднані з мистецьким керівництвом міжнародної мережі готелів і курортів Dolce Hotels або ресторану Meatpacking. Він поєднує свою професійну діяльність з викладанням у різних школах Барселони, будучи професором ELISAVA (університетський ступінь та цикл навчання) та спів-директором аспірантури цифрового та інтерактивного дизайну IDEP. Журі Лауса 2014 року в категорії Студенти. Лауреат премії Граффіка з колективом Muuu.

одержувачі

Студенти-дизайнери, архітектори, фотографи, ілюстратори та інші творці та інші професіонали, яким потрібно працювати та викладати графічні документи та презентації. Потрібно мінімум знань Mac.

Це ELISAVA (ES) від ELISAVA Disseny i Enginyeria BCN на Vimeo.

вхід

Запит на реєстрацію

Щоб подати заявку на реєстрацію, ви повинні:

  1. Заповніть усі особисті дані (як це відображено в паспорті або національному посвідченні особи) та контактну інформацію в онлайн-формі заявки.
  2. Додайте наступну документацію: Сканер дійсного паспорта, якщо ви є іноземцем, або сканер DNI, якщо ви маєте іспанське громадянство або країну ЄС, у форматі PDF.

Після закінчення запиту на реєстрацію система генерує ім’я користувача та пароль, за допомогою яких ви повинні контролювати та оплачувати наш веб-сайт; Ви також отримаєте їх на свій електронний лист, якщо ви не отримаєте їх, ви повинні написати на адресу: admissions @ ELISAVA .net.

Увага: Будь ласка, використовуйте дійсну адресу електронної пошти, відмінну від "гарячої пошти", інакше ми не зможемо підтвердити запит. Щоб гарантувати безпеку та конфіденційність ваших даних, використовуйте лише адресу електронної пошти, зареєстровану у вашій реєстрації, щоб зв’язатися з Admissions @ ELISAVA .net

Терміни реєстрації

  • Студенти з громадянством ЄС, Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії чи Швейцарії: Якщо місця доступні, до 4 робочих днів до початку курсу.
  • Іноземні студенти без громадянства ЄС *: Якщо є місця, до 10 робочих днів до початку курсу.

* Для курсів, тривалістю яких менше 3 місяців, навчальна віза не потрібна, однак слід уточнити в консульстві Іспанії у вашій країні, чи потрібна туристична віза чи чи потрібно дотримуватися будь-якої спеціальної процедури.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architectu ... Детальніше

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architecture in Europe according to the Domus magazine. Згорнути