Огляд

Факультет фундаментальних досліджень спрямований на те, щоб забезпечити студентів необхідними узагальненими, англійськими мовами, навичками та інтеграційними навичками ефективного навчання та успіхів у програмах вищої освіти, які викладаються англійською мовою. Програма відповідає вимогам тих, хто потребує вдосконалення своєї англійської мови та ключових знань та навичок, щоб зайнятися вивченням програм ступенів. Факультет полегшує та забезпечує ефективний шлях для прогресування на бакалаврських програмах. Програма загального фонду (GFP) є якісною програмою університету Кардіфф Метрополітен, Великобританія.

Вимоги до прийому

Gulf College приймає студентів з усіх верств суспільства і вітає звернення людей, незалежно від їхньої статі, раси, національності або інвалідності. Студенти, які прагнуть вступити до GFP, підлягають виконанню наступних мінімальних вимог: мінімальний вік 17 дипломів загальної освіти Султанату Омана або еквівалент.

Процес прийому

GFP - це двосеместрова програма, заснована на академічних стандартах Омана для GFP. Всі студенти, які приїжджають до Коледжу Перської затоки для вступу, отримують тест на тестування, який перевіряє три навички, а саме англійську мову, математику та інформаційні технології. Студент, який досягає менше IELTS 4.0, поміщається в семестр одного з GFP. Однак студент, який досягає IELTS 4.0-4.5, розміщується в другому семестрі. Студент, який досягає IELTS 5.0 або еквівалент, звільняється від прийому модулів англійської мови GFP, враховуючи, що інші модулі, такі як IT та математика, завершені.

Цілі програми

Програма загального фонду факультету фундаментальних досліджень спрямована на: розвиток комунікативних, колективних та презентаційних навичок учнів шляхом використання англійської мови; підвищити творчі здібності та винахідливість студентів у реагуванні на інтелектуальні, професійні та соціальні проблеми; підвищувати кількісні навички учнів, засновані на цікавості, логічності та точності, необхідних для здорового та доброчесного судження; розширює базові навички роботи з комп'ютером студентів, які підтримуються сучасними інформаційними технологіями, системами та пристроями.

Результати програми

Студенти, які закінчують GFP, зможуть: писати, слухати, читати і говорити англійською мовою, висловлюючи себе та працюючи з іншими в команді, яка є важливою для навчання на вищому рівні; застосовувати академічні навички як у повсякденному житті, так і в корпоративних обставинах, що пов'язані з робочою компетентністю, продуктивністю та етикою, що є корисними для організаційних досліджень; виконувати основні, чисті та прикладні математичні операції, які корисні для майбутнього управління інформацією, а також лідерства та бізнес-досліджень; обмінюватися, зберігати, використовувати та створювати інформацію за допомогою сучасних технологій та підходів до розробки базових навичок, необхідних для подальших досліджень.

Що містить загальна програма Фонду?

Програма загального фонду складається з загальної англійської мови, математики, інформаційних технологій та навичок академічного навчання. Програма надає студенту необхідні навички, компетенції та комунікативні здібності для переходу до програм вищої освіти. Загальні модулі зосереджуються на розвитку основних особистих та навчальних навичок, практичних навичок чисельності та навичок інформаційних технологій. Модуль англійської мови зосереджується на забезпеченні міцного закріплення мовних навичок у всіх елементах (читання, прослуховування, написання та розмова)

До чого призводить кваліфікація?

Після успішного завершення GFP з IELTS 5.0 або еквівалентом, студенти переходять до 3-го рівня (передумова до рівня-4). Модуль англійської мови продовжуватиме доставлятися на рівні 3 та 2 рівня. Ці два модулі - володіння англійською мовою та англійська для академічних цілей і навичок навчання. Мета полягає в тому, щоб задовольнити вимоги до вступу до університету-партнера IELTS 6.0 для рівня 4.

Яка тривалість GFP?

GFP є двосеместровою програмою, що проходить протягом 17 тижнів у кожному семестрі.

Структура програми

118641_1.jpg


Тест розміщення для GFP

Є тести з розміщення англійської мови, математики та ІТ

Мета

Головною метою тестування є розміщення студентів на належному рівні та надання пільг у GFP відповідно до академічних стандартів Омана для GFP

Режим тестування

Всі тести розміщення на папері

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Останнє оновлення Липень 20, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
інформація
Бер 1, 2020
Duration
2 Семестри
Денне навчання
Price
27,300 USD
Deadline
інформація
Лют 15, 2020
За розташуванням
За датою
End Date
Червень 2020
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Бер 1, 2020
End Date
Червень 2020
Кінець терміну надання заяв
Лют 15, 2020
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Червень 2020

Бер 1, 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Лют 15, 2020
End Date
Червень 2020