Диплом IED в галузі комунікації, укладання та моди

Загальні відомості

Опис програми

Цей курс навчає професійного фахівця зі створення модного іміджу та ідентичності, здатного координувати комунікаційні процеси у сфері моди.

Диплом IED в галузі комунікацій, стилізації та моди - професійний фахівець у створенні іміджу та ідентичності моди, здатної координувати комунікаційні процеси у складній та мінливій обстановці, наприклад, моді.


Навчальний курс спеціалізується на знанні каналів, процесів та комунікаційних стратегій, характерних для сектору моди. Нові формати спілкування, такі як використання соціальних мереж або модного фільму, співіснують з класичними показниками моди, рекламними кампаніями та подіями моди.

Навіщо вивчати диплом IED у галузі комунікації, укладання та моди?

Диплом IED в галузі комунікації, укладання і модного зображення навчає професійного фахівця у створенні іміджу та ідентичності моди, здатної координувати процеси комунікації та іміджу в складних і мінливих умовах, таких як мода.

Точна ідентичність, образ, який спокушає і комунікаційна стратегія, що розрізняє. Три ключові фактори в дифузії та комерціалізації будь-якого споживчого продукту.

В центрі уваги курсу є 360-градусне бачення модного спілкування, щоб кожен студент міг визначити свою професійну кар'єру.

З іншого боку, збільшення попиту на творчих директорів, мистецтво та імідж, а також тенденція до збільшення цифрових знань у таких професійних сферах, як цифрове спілкування, готує студентів до їхнього працевлаштування.

Студент буде працювати з командою викладачів, що складається з фахівців-фахівців з галузі моди та зв'язку, а також з конкретними теоретиками та техніками.

Вимоги до вступу до диплома IED в галузі комунікації, укладання та моди

  • Мають ступінь бакалавра або еквівалент
  • Англійський рівень B1 (для курсів, що викладаються англійською мовою)

перспективи кар'єрного росту

У IED Moda Madrid студенти проходять навчання з суттєвою міждисциплінарною спрямованістю на професійний розвиток та здатністю до успіху у більш складному робочому середовищі.

  • Креатив / дизайн зображення
  • Виставковий зал моди
  • Відділ маркетингу модних компаній
  • Стиліст моди
  • Редактор мод
  • Виробник фільму моди

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campu ... Детальніше

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campuses came quite naturally. Згорнути