Диплом 2 рівня з подорожей та туризму

Загальні відомості

Опис програми

Шанс піднятися над іншими. Ви готові до зльоту? Закріпіть ремені безпеки і летіть разом із Redcar & Cleveland College. Ми пропонуємо цілий ряд курсів з авіації та подорожей та туризму, призначених для розвитку навичок, знань та розуміння галузі.

Ми маємо тісні зв’язки з роботодавцями місцевої галузі, які забезпечують працевлаштування, навчання та гостьові переговори.

Цей курс дійсно допоможе вашій кар’єрі злетіти. Ви охопите навички обслуговування клієнтів, бізнес, який стоїть за подорожами та туризмом, досліджуючи напрямки відпочинку та формуючи діючі знання про навколишній світ. Сесії відбуватимуться в рамках групового та індивідуального дослідження, запрошених доповідачів та досліджень.

Цей курс пропонує широкий спектр практичних та теоретичних занять, що проводяться в аудиторіях та нашому імітованому салоні авіакомпанії. Ви також візьмете участь у групових робочих заняттях, розміщенні роботи, збагаченні та навчальних посібниках.

Закінчивши цей курс, ви можете продовжити низку кар'єр, таких як: обробник багажу, туристичний агент, помічник круїзного судна, екскурсовод або пасажирський склад.

16-18-річні особи, які не мають математики та / або англійської мови 4 / C та вище, будуть відвідувати щотижневі заняття з викладачами-спеціалістами для досягнення відповідної кваліфікації. Це дійсно корисно підтримати вас у вашому основному курсі, і це справді цінується роботодавцями.

Останнє оновлення Січ 2021

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

With a wide range of school leaver courses from entry-level through to level 3, at Redcar & Cleveland College, we can help you on your way to achieving your dreams.

With a wide range of school leaver courses from entry-level through to level 3, at Redcar & Cleveland College, we can help you on your way to achieving your dreams. Згорнути