Диплом з технології зварювання

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Програма технологій зварювальних технологій пропонує повну, два роки практичної освіти. Перший рік зосереджується на академічних засадах та конструкції та виготовленні конструкційних сталей. Під час другого курсу ви дізнаєтесь про дизайн, будівництво та тестування посудин під тиском. Ви будете проектувати, будувати та випробовувати посудину під тиском як частину вашого остаточного проекту. Практичні навички зварювання також розроблені для глибшого розуміння зварювальних процесів.

Fix it

Ваша кар'єра

Випускники можуть знайти роботу спеціалістом із зварювання в інженерних колективах, дослідниках, керівниках, службовцях з контролю якості та інспектування та технічного продажу. Як фахівець з інженерної команди, технолог не тільки розуміє зварювальні процеси, що застосовуються у виробництві металів, але й навчається контролю якості, зварювальній металургії, кодам, техніці виготовлення, інспекцій, складання конструкцій, проектуванню зварних швів, управлінню та нагляду, навичкам роботи з комп'ютером та управління проектами.

Випускники програми зварювальних технологій мають рівень зайнятості 92%.

Успіх студента

Студенти з вищими середніми та постір-середніми балами зазвичай мають більший успіх у програмах SAIT.

Повноваження та акредитація

Після успішного завершення цієї програми випускники отримають диплом SAIT з технології зварювальної техніки.

Ця програма національно акредитована технологією Accreditation Canada. Випускники можуть звернутися до Асоціації професіоналів науки та інженерних технологій в Альберті за їх сертифікаційним призначенням інженер-технолог після двох років відповідного виробничого досвіду. Перебуваючи в SAIT, студентам рекомендується стати членами Канадської асоціації зварювання, Американського товариства матеріалів, Національної асоціації інженерів з корозії та Асоціації науки та інженерних технологій.

Варіанти передачі

Можливість просунути свою освіту шляхом переведення в САІТ, до нього або з нього доступна в наступних університетах та коледжах:

 • Університет Атабаски
 • НАІТ
 • Університет Томпсона Ріверса
 • Університет Нью-Брансвік, Сент-Джон

134712_TTCphotos0360285.jpg

Прийом та відбір

 • Старт осені 2020 року: заявки відкриті 2 жовтня 2019 року.
 • Старт зими 2021 року: програми відкриваються 30 березня 2020 року.

Заявки приймаються до дати початку програми.

Основна інформація

 • Дати початку: 8 вересня 2020 року / 11 січня 2021 року
 • Довжина: 2 роки
 • Навчання та плата за рік:
  • Рік 1: $ 6,786 (внутрішній) / $ 21,733 (міжнародний)
  • 2-й рік: $ 6,786 (внутрішній) / $ 21,733 (міжнародний)
   * Вартість навчання, зборів, книг та поставок може змінюватися
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

Established in 1916, SAIT in Calgary, Canada is a global leader in applied education and offers 100+ career programs, 1,300+ continuing education courses and corporate training courses to more than 20 ... Детальніше

Established in 1916, SAIT in Calgary, Canada is a global leader in applied education and offers 100+ career programs, 1,300+ continuing education courses and corporate training courses to more than 200 companies annually. SAIT students study within eight academic schools — Business, Construction, Energy, Health and Public Safety, Hospitality and Tourism, Information and Communications Technologies, Manufacturing and Automation and Transportation. Hands-on learning in unique labs and classrooms, solution-focused research and enterprising collaborations with industry partners ensure SAIT students are career-ready when they graduate. Згорнути