Курс

Дипломний ступінь консервації - це інтенсивний однорічний курс конверсії, який має на меті дати випускникам, які не охороняють, просунути свої знання та навички.

Студенти мають можливість отримати доступ до різноманітного аналітичного обладнання та вчитися у практиків, що мають великий досвід. Вони також можуть отримати користь від міцних зв'язків команди з музеями, професійними органами та установами спадщини.

Під час цього курсу студенти повинні буде виготовити власні портфоліо спеціалізованих малюнків та фотографій, а також мати можливість розвивати технічні навички поводження з історичними об’єктами. Студентам буде запропоновано скористатися можливостями залучення себе до проектів, що живуть.

Наукові напрямки, проекти

Центр охорони та культурної спадщини University of Lincoln був створений у 2011 році для координації науково-дослідницької діяльності в галузі охорони, історії та науки стосовно сектора спадщини.

Учасники поділяють інтерес до історичної матеріальної культури та її збереження та аналізу. Вони мають доступ до науково обґрунтованих методологій аналізу матеріалів та до історичної експертизи, необхідної для сформулювання важливості цього аналізу. Учасники працюють із музейним сектором як консерватори, куратори та консультанти.

Тематика групи включає архітектурні дослідження фарб, культурну історію, історичні та античні матеріали.124245_photo-1544213456-bc37cb97df74.jpg Lizzie George / Unsplash

Як ти вивчаєш

Студенти мають доступ до найрізноманітніших історичних матеріалів та можуть зосередитись на їх корекційному лікуванні та профілактиці.

Склад і підготовка курсу різні для кожного модуля і можуть включати лекції, семінари, практикуми, незалежне вивчення, практичну роботу в лабораторіях з охорони природи, наукові дослідження та індивідуальне навчання.

Контактні години та незалежне навчання

Щотижневі години контакту з цією програмою можуть змінюватися в залежності від окремих модулів та етапу дослідження. Дослідження післядипломного рівня передбачає значну частку незалежного дослідження, вивчення матеріалу, висвітленого в лекціях і семінарах. Як загальне керівництво, на кожну годину в класі студенти повинні провести не менше двох-трьох годин у незалежному дослідженні. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до керівника програми.

Модулі

Рівень 3

  • Прикладні практичні навички (основні).
  • Процеси збереження (ядро).
  • Наука про збереження (основні).
  • Теорія збереження (ядро).
  • Методи документації (основні).
  • Профілактична консервація (ядро).

† Деякі курси можуть пропонувати додаткові модулі. Наявність додаткових модулів може змінюватися з року в рік і підлягатиме досягненню мінімальної кількості студентів. Це означає, що доступність окремих додаткових модулів не може бути гарантована. На вибір модуля може також впливати наявність персоналу.

Як ви оцінюєте

Методи оцінки

Студенти на цьому курсі можуть бути оцінені за допомогою курсових робіт, що складаються з презентації, есе, тесту прогресу, звітів, практичної роботи та портфоліо малюнків та фотографій.

Оцінка зворотного зв'язку

Політика University of Lincoln щодо зворотного зв'язку з оцінкою спрямована на те, щоб науковці негайно повернули вам курси оцінок - зазвичай протягом 15 робочих днів після дати подання.

Вимоги до вступу до 2020-21

Диплом з відзнакою в будь-якій дисципліні або еквівалентному професійному досвіді.

Студенти за кордоном повинні будуть продемонструвати знання англійської мови, еквівалентні загальній IELTS 6.0, принаймні 5,5 в кожному елементі.

Якщо ви не відповідають вищезгаданим вимогам IELTS, можливо, ви зможете взяти участь в одному з наших курсів з англійської та навчальної майстерності до сесії. Ці спеціалізовані курси розроблені, щоб допомогти студентам відповідати вимогам англійської мови за передбачуваною програмою навчання.

Доступні навчальні програми:
  • English (UK)
University of Lincoln
Останнє оновлення Листопад 5, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2020
Duration
1 - 2 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
15,900 GBP
міжнародний - додому / ЄС; 9 250 фунтів стерлінгів
Deadline
Січ 15, 2020
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
End Date
Сер 2021
Кінець терміну надання заяв
Січ 15, 2020

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Січ 15, 2020
End Date
Сер 2021

Change your World at the University of Lincoln | University of Lincoln