Диплом дисертації з питань консервації

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Дипломний ступінь консервації - це інтенсивний однорічний курс конверсії, який має на меті дати випускникам, які не охороняють, просунути свої знання та навички.

Студенти мають можливість отримати доступ до різноманітного аналітичного обладнання та вчитися у практиків, що мають великий досвід. Вони також можуть отримати користь від міцних зв'язків команди з музеями, професійними органами та установами спадщини.

Під час цього курсу студенти повинні буде виготовити власні портфоліо спеціалізованих малюнків та фотографій, а також мати можливість розвивати технічні навички поводження з історичними об’єктами. Студентам буде запропоновано скористатися можливостями залучення себе до проектів, що живуть.

Області досліджень, проекти та теми

Центр охорони та культурної спадщини University of Lincoln був створений у 2011 році для координації науково-дослідницької діяльності в галузі охорони, історії та науки стосовно сектора спадщини.

Учасники поділяють інтерес до історичної матеріальної культури та її збереження та аналізу. Вони мають доступ до науково обґрунтованих методологій аналізу матеріалів та до історичної експертизи, необхідної для сформулювання важливості цього аналізу. Учасники працюють із музейним сектором як консерватори, куратори та консультанти.

Тематика групи включає архітектурні дослідження фарб, культурну історію, історичні та античні матеріали.

124245_photo-1544213456-bc37cb97df74.jpgLizzie George / Unsplash

Як ти вивчаєш

Студенти мають доступ до найрізноманітніших історичних матеріалів та можуть зосередитись на їх корекційному лікуванні та профілактиці.

Склад і підготовка курсу різні для кожного модуля і можуть включати лекції, семінари, практикуми, незалежне вивчення, практичну роботу в лабораторіях з охорони природи, наукові дослідження та індивідуальне навчання.

Контактні години та незалежне навчання

Щотижневі години контактів за цією програмою можуть змінюватись залежно від окремих модулів та етапу дослідження. Дослідження на рівні післядипломної освіти передбачає значну частку незалежного навчання, вивчення матеріалу, охопленого лекціями та семінарами. Як загальний посібник, кожну годину в класі очікується, що студенти витратять щонайменше дві-три години на незалежне дослідження. Для отримання більш детальної інформації зверніться до керівника програми.

Модулі

Рівень 3

  • Прикладні практичні навички (основні).
  • Процеси збереження (ядро).
  • Наука про збереження (основні).
  • Теорія збереження (ядро).
  • Методи документації (основні).
  • Профілактична консервація (ядро).

† Деякі курси можуть пропонувати додаткові модулі. Наявність додаткових модулів може змінюватися з року в рік і підлягатиме досягненню мінімальної кількості студентів. Це означає, що доступність окремих додаткових модулів не може бути гарантована. На вибір модуля може також впливати наявність персоналу.

Як ви оцінюєте

Методи оцінки

Студенти на цьому курсі можуть бути оцінені за допомогою курсових робіт, що складаються з презентації, есе, тесту прогресу, звітів, практичної роботи та портфоліо малюнків та фотографій.

Оцінка зворотного зв'язку

Політика University of Lincoln щодо зворотного зв'язку з оцінкою спрямована на те, щоб науковці негайно повернули вам курси оцінок - зазвичай протягом 15 робочих днів після дати подання.

Вимоги до вступу до 2020-21

Диплом з відзнакою в будь-якій дисципліні або еквівалентному професійному досвіді.

Студенти за кордоном повинні будуть продемонструвати знання англійської мови, еквівалентні загальній IELTS 6.0, принаймні 5,5 в кожному елементі.

Якщо ви не відповідають вищезгаданим вимогам IELTS, можливо, ви зможете взяти участь в одному з наших курсів з англійської та навчальної майстерності до сесії. Ці спеціалізовані курси розроблені, щоб допомогти студентам відповідати вимогам англійської мови за передбачуваною програмою навчання.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Згорнути