Диплом в техніці поновлюваних джерел енергії (Co-op)

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Без сумніву, відновлювані джерела енергії більше не є модним модним словом. Фактично, це зараз серце нашої енергосистеми, освітлюючи наші будинки та переконуючи, що економіка продовжує рухатися вперед. Якщо ви збуджуєтеся про кар'єрний потенціал, наявний у цьому зростаючому секторі, і шукаєте навички, необхідні для початку, програма «Технік з відновлюваних джерел енергії» відкриє двері для безмежного потенціалу.

Ви почнете будувати основні знання в електричних, електронних і механічних дисциплінах і як вони функціонують у секторі поновлюваних джерел енергії. Крім того, ви будете вивчати методи дизайну та установки, необхідні для роботи з різними рішеннями з відновлюваної енергії, такими як сонячна енергія, вітрові турбіни, енергія біомаси та системи геотермальної енергії. Ви також вивчите найкращі промислові практики охорони здоров'я, безпеки та охорони навколишнього середовища разом з повним навчанням з безпеки для роботи на висотах і обмежених просторах. Крім того, ви познайомитеся з загальними концепціями, пов'язаними із глобальними змінами клімату та практичними аспектами, пов'язаними зі сталою енергією, включаючи методи збереження.

Коли ви закінчите, ви будете мати глибокі знання про поточну практику в установці, введення в експлуатацію і поточне технічне обслуговування і ремонт фотоелектричних і вітрогенераторних систем, що дозволяють їм ефективно функціонувати в комунальних вітрових турбінах і сонячних фотоелектричних промисловості .

Вимоги до прийому

OSSD з курсами з коледжу (C), University (U), University / College (M) або Open (O) потоку з :

 • Математика * один із :
  • Математика 12 класу (C) або (U)
  • Математика будь-якого класу 11 (C), (U) або (M)
   АБО
   Свідоцтво про вступ у академічну та кар'єрну сферу (ACE)
   АБО
   Сертифікат коледжу до технологій Онтаріо
   АБО
   Сертифікат еквівалентності середньої школи Онтаріо (GED) та :
 • Математика * один із :
 • Математика 12 класу (C) або (U)
 • Математика будь-якого класу 11 (C), (U) або (M)
  АБО
  Зрілий абітурієнт, який стоїть на необхідному курсі, зазначеному вище

Примітка:

* Кандидати, які не мають необхідного курсу з математики, можуть бути допущені до програми за умови відповідного попереднього оновлення.

Англійська мова вимоги

Кандидати, чия рідна мова не є англійською, повинні продемонструвати знання англійської мови одним з наступних методів:

 • Кредитний курс для англійської мови в університеті Онтаріо або еквівалент 12 класу, який відповідає 12 класам, або еквівалент, залежно від вимог програми прийому.
 • Тест з англійської мови як іноземної (TOEFL) з мінімальною оцінкою 550 для паперового тесту (PBT) або 79 для Інтернет-тесту (iBT), з результатами тестування протягом останніх двох років.
 • Міжнародна система тестування англійської мови (IELTS) Академічний тест з загальним балом 6.0 без оцінки менше ніж 5.5 у будь-якому з чотирьох груп, з результатами тестування протягом останніх двох років. Вимоги до програми SDS.
 • Тест канадської академічної англійської мови (CAEL) із загальною оцінкою 60 і не менше 50 балів у будь-якій із чотирьох груп, з результатами тестування протягом останніх двох років.
 • Pearson Test of English Academic (PTE) з мінімальною оцінкою 53, з результатами тестування протягом останніх двох років.
 • Тест з англійської мови в Кембриджі (FCE / CAE / CPE) із загальною оцінкою за шкалою англійської мови 169 без вміння мови менше 162, з результатами тестування протягом останніх двох років.
 • Оцінювання англійської мови (ELE) в Fanshawe College з мінімальним балом 70% у всіх розділах тесту, з результатами тестування протягом останніх двох років.
 • Студенти Fanshawe College ESL4 / GAP5: Мінімальний бал 80% у ESL4 / GAP5 рівня 8, 75% у ESL4 / GAP5 рівня 9, або 70% у ESL4 / GAP5 рівня 10.

Рекомендована академічна підготовка

 • Хімія 11 або 12 клас (C) або (U)
 • Фізика 11-го або 12-го класу (C) або (U)
 • Рекомендується, щоб студенти, які навчаються за програмою Академічний сертифікат (ACE), проходять курс технічної або професійної математики в рамках програми ACE.

Рекомендована особиста підготовкаПідвищений рівень фізичної підготовленості

Критерії вибору заявникаЯкщо кількість претендентів, які відповідають критеріям, перевищують доступні місця в програмі, критерії відбору заявників будуть:

 1. Перевага для постійних жителів Онтаріо.
 2. Отримання заявки до 1 лютого (Після цієї дати Fanshawe College розглядатиме заявників за принципом "перше пришестя та обслуговування" до завершення програми).
 3. Досягнення вимог до вступу.Примітка:

Прийом до програми попередньої технології Fanshawe College не гарантує допущення в наступному році до програми техніків з відновлюваних джерел енергії. Проте, успішне завершення програми Fanshawe College Pre-Technology дає змогу студентові додатково приділяти увагу при подачі заявки на програму техніків відновлюваних джерел енергії. Програма Pre-Technology є бажаною призначеною підготовчою програмою для вступу до програми техніків з відновлюваних джерел енергії.

Карєрні можливості

Наразі існує нестача кваліфікованих працівників для підтримки сектору відновлюваної енергетики. Завдяки стрімкому зростанню цього відносно нового сектора, спостерігається не менш вражаюче зростання попиту на кваліфікованих та сертифікованих техніків для встановлення та обслуговування відповідного обладнання. Виробництво електроенергії, що виробляється сектором відновлюваних джерел енергії, прогнозується збільшити до 20% виробництва електроенергії в Північній Америці та створення 6,3 млн. Робочих місць у Північній Америці до 2030 року.

Випускники будуть зайняті власниками проектів з відновлюваної енергетики, таких як вітрові та сонячні ферми, а також сторонніх підрядників / виробників / постачальників, а також монтажники та супроводжуючі зазначені проекти. Інші можливості можуть існувати в продажах і маркетингу, оцінці об'єктів проекту, енергетичному консалтингу та регуляторних функціях.

Останнє оновлення Вер 2019

Про навчальний заклад

Fanshawe College is a large, publicly-funded College located in London, Ontario, Canada – approximately a two-hour drive from Toronto and Niagara Falls. There are 21,000 full-time students, including ... Детальніше

Fanshawe College is a large, publicly-funded College located in London, Ontario, Canada – approximately a two-hour drive from Toronto and Niagara Falls. There are 21,000 full-time students, including more than 6,000 international students from 97 different countries. Згорнути
Лондон , Сімко , Святий Тома , Вудсток , Clinton + 4 Більше Менше