Диплом бакалавра UAL L4 в галузі мистецтва

Загальні відомості

Опис програми

Цей курс є основним для тих, хто хоче вивчати мистецтво та дизайн. Якщо ви хочете вчитися в творчому середовищі, яке заохочує мистецьку розвідку, то цей курс ідеально підходить для вас.

Деталі курсу

 • Тривалість 1 рік (3 терміни)
 • Курс Початок вересня
 • Ступінь прогресії
 • Підтримка репетиторів Спеціальна підтримка викладачів доступна 5 днів на тиждень.
 • Студентський доступ Студенти мають доступ до наших студій 7 днів на тиждень, з 8 ранку до 20:30, понеділок по п’ятницю та з 9 ранку до 17 вечора у вихідні дні.
 • Як оцінюють вашу роботу Візуальні та письмові завдання та проекти.
 • Екскурсії Місцеві та національні освітні поїздки в музеї та галереї.

124088_ScreenShot2019-11-03at1.59.05PM.png

Чого очікувати

Перший термін

На початку першого терміну ви будете орієнтуватися у виборі найбільш підходящих вам дисциплін (3D-дизайн, мода, візуальне спілкування). За підтримки та порад ваших викладачів ви також врахуєте, до яких університетів ви хочете подати заявку.

2-й термін

У другому терміні ви застосуєте навички, здобуті в першому терміні, до ряду проектів та підручників у прямому ефірі з спеціальностей дисциплін моди, 3D дизайну чи графіки

3-й термін

На третьому терміні ви закріпите свою практику за допомогою самостійного проекту. Після закінчення терміну ви покажете свою роботу через виставку чи шоу та відзначите свої досягнення на нашій випускній церемонії.

Вимоги щодо вступу

Вік

17 років

Освітній рівень

Потрібно успішне закінчення середньої школи (11 рік або 12 рік залежно від рідної країни) або 1 х А рівень або 2 АС рівня в класі Е або вище та 5 х ГКШЕ в 4 або С класі або еквіваленті, бажано у відповідному творчому предметі . Студенти, які не відповідають цим вимогам вступу, все ще будуть розглядатись на власному індивідуальному потенціалі для досягнення успіху.

Англійський рівень для іноземних студентів

IELTS 4.5 (немає елемента під 4.0)

Портфоліо

Потрібно портфоліо.

Ми надаємо

Для того, щоб допомогти нашим молодим художникам, ми пропонуємо портфоліо та коробку мистецтва з найважливішими реквізитами. Матеріали спеціалізації також доступні у наших майстернях та студіях. Ми також надаємо доступ до всього програмного забезпечення Adobe (Photoshop, InDesign, Premier Pro, After Effects та багато іншого) та безкоштовного кольорового друку, доступу до бібліотеки instudio, фотостудії та матеріалів, необхідних для виготовлення друку, а також доступ до нашої 3D-студії за допомогою лазерного різака та 3D-принтера та вакуумного пристрою

Як ми навчаємо

Протягом цього курсу студентів навчатимуть через спеціалізовані майстер-класи, запрошені лектори, регулярні індивідуальні та групові підручники.

Вивчені предмети

3D дизайн: архітектура

Мода: мода, театральне мистецтво, модне спілкування

Візуальна комунікація: графіка

Напрямки

 • Центральний Сен-Мартінс (UAL)
 • Фолмутський університет
 • Борнмутський університет
 • Кінгстонський університет
 • Лондонський коледж моди

Ваше майбутнє

Кожен з наших студентів отримує персоналізовану допомогу з портфоліо від наших спеціалістів-репетиторів.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Cambridge school of visual & performing arts (csvpa) is a dedicated arts and performance school in the centre of cambridge. We offer diploma, foundation, undergraduate and postgraduate courses acr ... Детальніше

Cambridge school of visual & performing arts (csvpa) is a dedicated arts and performance school in the centre of cambridge. We offer diploma, foundation, undergraduate and postgraduate courses across art & design, fashion, music and performing arts. Згорнути