Диплом аспіранта з освіти

Загальні відомості

Опис програми

Це професійна програма навчання, пропонована тим, хто має намір викладати чи керувати різноманітними освітніми програмами, але не пройшов необхідну професійну підготовку в освіті. Це річна програма. Він забезпечує поглиблене вивчення тем та компетенцій, необхідних для вчителів у різноманітних освітніх середовищах. Програма призначена допомогти учасникам критично планувати, розробляти та реалізовувати освітні програми, що відповідають різноманітним навчальним уподобанням та контекстам.

Програма рекомендована для тих, хто має намір отримати ліцензію в Комісії з обслуговування вчителів (TSC). Вартість плати за навчання складає 75000 000,00 (750 доларів). Вимога - ступінь бакалавра з принаймні 1-м класом / 2-м класом з відзнакою (верхній відділ) або нижчим відділом з 2-річним досвідом роботи / служіння. Можна взяти заняття на денну, святкову або вечірню музику.

Fifth graders in their classroom at school

Вимоги до прийому

  • Прийом та проведення аспірантури здійснюється відповідно до положень загальних положень про аспірантуру.
  • До участі в програмі аспірантури в університеті можуть брати участь:
  • Власники ступеня бакалавра Africa International University та інших університетів, визнаних Сенатом AIU ,
  • Програми післядипломного дипломного навчання в усіх школах триватимуть як мінімум 12 місяців з дати реєстрації та максимум 24 місяці.

Коли застосовувати

Заявки на регулярні програми зазвичай закриваються 15 грудня для прийому в січні, 15 квітня для прийому в травні та 15 серпня для прийому у вересні.

Для того, щоб іноземні студенти могли прийматись у вересневій школі, вашу анкету слід надіслати до квітня, для січневої - до вересня, а для квітневої - до січня.

Що стосується шкільних програм, ваша заявка повинна надійти до нас не пізніше 10 березня на квітневі канікули, 10 липня на серпневі канікули та 10 листопада на грудневі канікули.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... Детальніше

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. Згорнути