Внутрішні курси іспанських компаній

114967_foto-junta.jpeg

Think in Spanish дизайни, замовляйте курси у співпраці з командою з людських ресурсів кожного клієнта. Як результат, наші програми виходять за межі загальної та ділової іспанської мови та включають інші аспекти, спрямовані на те, щоб працівники опановували і ефективно володіли іспанською мовою стосовно основних напрямків інтересів, відповідальності та корпоративної культури кожної компанії.

Наші замовлені курси також роблять особливий акцент на важливості міжкультурної компетентності, що є вирішальним навиком для професійного та корпоративного успіху в умовах глобалізованого бізнесу.

Що стосується наших методів навчання, то наші курси пропонують можливість практикувати іспанську мову в реальних комунікативних ситуаціях. Кожна програма, природно, включає час у класі, присвячений удосконаленню чотирьох навичок спілкування (розмова, слухання, читання та письмо), використовуючи презентації, листування, протоколи, доповіді, тендери та соціальні медіа тощо, і приділяючи особливу увагу граматиці, лексиці, вимові та інтонація та загальна та корпоративна культура. Але окрім цього, ми включаємо заняття з професійних ситуацій у реальному житті, супроводжуючи та наставляючи професіоналів у різних їхніх повсякденних ситуаціях та завданнях, що дозволяє нам стежити за прогресом, оптимізувати навчання та максимально використовувати можливості, пропоновані зануренням.

120814_congresos1copia.jpg

Паласио Конгресос і експозиції в Леоні

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • іспанська

Переглянути 2 інших курсів в Think in Spanish »

Останнє оновлення Вересень 11, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
інформація
Денне навчання
Price
- Резервація на реєстрацію: 300 євро. Щодо плати за навчання, будь ласка, зв'яжіться з нами.
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date