Випускник сертифікат з бізнес-практики

Загальні відомості

Опис програми

Курс призначений для фахівців, які бажають зміцнити свою кар'єру, розширивши свої аналітичні навички та здатність до лідерства. Програма включає в себе: прикладне та індивідуальне навчання за ключовими дисциплінованими та міждисциплінарними інструментами та методологіями, що застосовуються, комплексне вирішення проблем, зосереджене на виявленні та аналізі складних проблем та можливостей у цифрових контекстах розвитку лідерських навичок та здібностей, всі предмети викладаються в інтенсивному режим протягом повних п'ятниць та суботників, що означає, що студенти можуть продовжувати працювати під час навчання, застосовуючи те, що вони зараз навчаються на своїх роботах; щотижневі сесії призначені лише для оцінювання в класі та групових коучингових та наставницьких семінарів, що проводяться провідними вченими з бізнес-школи UTS , до яких приєднаються фахівці з інших факультетів UTS ; студенти також співпрацюють із широкою мережею ад'юнктів та партнерів у галузі промисловості з когортною моделлю, що сприяє розвитку міцних відносин з однодумцями.

Курс готує студентів до основних знань та методологій, необхідних для виявлення, розуміння та аналізу складних проблем у швидко змінюваних цифрових середовищах. Основна увага приділяється розробці: аналітичні мислителі, які визначають бізнес-завдання інтегральних мислителів, які інтегрують різні точки зору для вирішення складних завдань ефективних комунікаторів, які співпрацюють з різними аудиторіями відповідальними лідерами, які критично оцінюють ділову практику, і направляють мислителів, які планують змінити цифрове середовище.

Курс підходить для студентів з ділових і непрофесійних фахівців, які прагнуть удосконалити та розвинути здатність аналізу та розуміння складних проблем та можливостей, які можуть перетворити організації. Варіанти кар'єри включають низку управлінських ролей, зосереджуючи увагу на зміні трансформаційних змін у великих, приватних, державних та некомерційних організаціях, а також у малих та середніх підприємствах.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industr ... Детальніше

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industry need, so what you learn will prepare you for your future career. Згорнути