Бакалаврат гуманітарних міжнародних програм Фонду

Загальні відомості

Опис програми

Міжнародна програма фундації (гуманітарні науки) - кредит

Програма Міжнародного Фонду Кенту (IFP) в основному призначена для іноземних студентів, що дозволяє їм розвивати свої академічні знання та навички, а також, якщо вони вимагають їхньої англійської мови, для вступу до бакалаврату в університеті.

Цей Pathway встановлює вас на шляху до ряду цікавих ступенів гуманітарних наук (гуманітарних наук). Після закінчення цієї програми для заснування ви можете досягти ступені опрацювання Школи архітектури Кентської (архітектурні дослідження та дослідження дизайну), Школи мистецтва (виконавських мистецтв), Школа технічного та цифрового мистецтва, Школа англійської мови, Школа європейських культур і мов, і школа історії.

Огляд

Програма, що пропонується в Кентському університеті більше 25 років, проходить у кампусі Кентербері, а студенти - повноправними членами університету, що мають доступ до університетського розміщення та всіх академічних, благодійних, соціальних та спортивних закладів у кампусі.

З модулями академічних предметних модулів та академічних навичок, що викладаються висококваліфікованими викладачами університету Кента, IFP веде до виконання ряду гуманітарних дипломних програм, включаючи Pathways до архітектури, історії мистецтва, порівняльної літератури, театру драми та театру, англійської та американської літератури, англійської мови Мова та лінгвістика, кінознавство та історія.

Гуманітарні факультети IFP починаються тільки у вересні, хоча існує лише гуманітарний факультет (тільки архітектура та мистецтво), що починається в січні.

Навчальна програма підвищення кваліфікації

Грунтуючись на наявних доказах, група TEF визнала, що Університет Кента надає послідовно видатне вчення, навчання та результати для своїх студентів. Він має найвищу якість у Великобританії.

Структура курсу

Міжнародна програма фундації - це модульний курс, який навчається протягом трьох термінів, починаючи з вересня. Всі студенти одержують один основний модуль у галузі розвитку академічних навичок або завершують модуль проекту Foundation або приймають модуль на англійській мові для академічного вивчення.

Заняття з розвитку академічних навичок допомагають вам розвивати всі необхідні навички, щоб повністю насолоджуватися своїм академічним досвідом у Великій Британії, наприклад, навички спілкування на семінарі та групах, розвиток як самостійного студента, вдосконалення навичок аналізу, критики, управління часом, та управління проектами. Потім ви будете приймати модулі, які мають відношення до обраної вами програми ступінь магістра.

Ця структура курсів свідчить про модулі, доступні для цієї програми. Модулі засновані на поточному навчальному плані і можуть змінюватися з року в рік у відповідь на нові розробки навчальних програм та інновації.

Рік створення

Модулі можуть включати кредити

  • LZ035 - Фондовий проект, 15
  • LZ036 - Розвиток академічних навичок, 15
  • LZ037 - англійська для академічних досліджень, 15 років
  • LZ038 - ст
  • LZ001 - історія для університетського навчання, 30
  • LZ002 - фільм, драма та літературний текст, 30
  • LZ012 - Філософія для університетського навчання, 30

Кар'єра

Студенти переходять до навчання в гуманітарному напрямку. Для отримання додаткової інформації про кар'єру, будь ласка, перегляньте відповідну ступінь бакалаврату.

Вимоги до вступу

Головна / Студенти ЄС

Щоб отримати доступ до програми IFP, вам потрібно:

  • хороший академічний сертифікат про закінчення школи зі спеціальними сильними сторонами у предметів, які мають відношення до вашої передбачуваної сфери навчання.

Кваліфікація та типова пропозиція / мінімальна вимога

GCSE

GCSE класу A / B / C математики або еквівалент для деяких програм ступеня. Якщо у вас немає такого рівня кваліфікації, вам потрібно буде взяти модуль IFP Maths.

Доступ до диплом магістра

Університет не обов'язково робить умовні пропозиції для всіх кандидатів на доступ, але продовжуватиме їх оцінювати на індивідуальній основі.

Якщо ми зробимо вам пропозицію, вам потрібно буде отримати / отримати загальний доступ до диплому про вищу освіту, а також може вимагати отримання частки загальної кількості 3 кредитів та / або кредитів у конкретних предметах за ступенем зарплати або вище.

Розширений диплом BTEC 3 рівня (колишній національний диплом BTEC)

Університет розглядає заявників, які мають національний диплом BTEC та розширені кваліфікації національних дипломів (QCF, NQF, OCR) в кожному конкретному випадку. Будь ласка, зв'яжіться з нами для подальшої консультації щодо ваших особистих обставин.

Міжнародні студенти

Університет приймає запрошення іноземних студентів. Наша міжнародна група з набору персоналу може допомогти вам у прийнятті вимог щодо в'їзду. Дивіться наш веб-сайт Міжнародного студента для отримання додаткової інформації про вимоги до в'їзду до вашої країни.

Якщо вам потрібно підвищити рівень кваліфікації, готовий до бакалаврату, ми пропонуємо ряд міжнародних програм Фонду.

Знайомтесь з нашими співробітниками у вашій країні

Щоб дізнатися більше про звернення до Кента, ви можете познайомитися з нашими співробітниками на різних міжнародних заходах.

Англійська мова вимоги

Абітурієнти повинні пройти IELTS в цілому по 5,0, з 5,0 в усіх чотирьох категоріях. Зверніть увагу, що тест IELTS повинен бути прийнятий у затвердженому тестовому центрі UKVI, а звіт про випробування повинен містити номер UKVI.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Kent is a leading university with an international outlook and excellent reputation for teaching and research. Our International Foundation Programmes offers international students ... Детальніше

The University of Kent is a leading university with an international outlook and excellent reputation for teaching and research. Our International Foundation Programmes offers international students the opportunity to prepare for the academic and personal challenges of an undergraduate education in the UK. The Times Higher Education 2018, ranked Kent in the top 10% of the world’s universities for international outlook. Kent was awarded GOLD, the highest rating, in the UK government’s Teaching Excellence Framework. We are a global institution. Forty per cent of our academic staff come from outside the UK and our students represent 157 different nationalities, creating a vibrant, multicultural place to study. We have one of the best graduate employment rates in the UK. More than 95% of our 2017 graduates were employed or in further study within six months of graduation Згорнути