А.А. Ступінь вільної творчості

Загальні відомості

Опис програми

HTIC є акредитованим ліберальним мистецтвом молодшого коледжу, нагородження студентом аспірантури. На підставі концепції навчального співтовариства програма "Ліберальна мистецтво" підкреслює активні методи навчання, критичне мислення, взаєморозуміння між культурами та інтегроване навчання в дуже сприятливому середовищі. Низьке співвідношення студентів та викладачів у класі забезпечує студентів оптимальним навчальним середовищем.


Ліберальна програма мистецтв

Програма "Ліберальна мистецтво" пропонує ступінь програми Associate in Arts (AA), яка вводить студентів до різних галузей знань, включаючи мистецтво та гуманітарні науки, мову, соціальні науки, природничі науки та математику. Програма підкреслює розвиток навчання, критичного мислення та комунікативних навичок для сприяння широкому інтелектуальному розумінню особистості та суспільства, природного середовища, питань мистецтва та гуманітарних наук та самосвідомості.

Хоча HTIC забезпечує загальну освіту в галузі гуманітарних наук без основних сфер акценту на ступінь АА, студенти можуть вибирати з трьох (3) варіантів вимог до ступеня на основі своїх цілей:

  • Американський університетський план: цей план вимог ступеня рекомендується для студентів, які зацікавлені в отриманні ступеня бакалавра з американського коледжу чи університету, але які хочуть почати свою програму навчання в HTIC та передачу після закінчення навчання.
  • План японського університету: Цей план вимог щодо ступеня рекомендується студентам, які зацікавлені в отриманні ступеня бакалавра з Освітньої системи Університету Токаю або іншого японського коледжу чи університету, але які хочуть почати свою програму навчання в НТІК та перенести після закінчення навчання. Цей план відкритий для всіх студентів з японською мовою.
  • План загальноосвітнього навчання: цей план вимог до ступеня є для студентів, які зацікавлені в ступені АА в якості їх остаточної освітньої мети. Ці студенти зацікавлені в проведенні технічних досліджень або працевлаштування після закінчення навчання.


Аспірант з вимог до ступеня мистецтва

Всі студенти, які бажають отримати ступінь аспірантури, повинні:

  • Заповніть мінімум 60 кредитів у курсах, що нараховують 100 та вище, включаючи 7 курсів (всього 21 кредит), що призначаються як зустрічі. Інтенсивний, Усний та Інтенсивний Навчальний Кооперативний Випуск, щонайменше 3 кредити, що відповідають вимогам навчання творчості, як мінімум 1 кредит зустріч з міжкультурним розумінням результатів навчання та всіх інших необхідних курсів, зазначених у кожному з планів ступеня;
  • Здобути C-клас або краще в ENG 100;
  • Підтримувати мінімальну кумулятивну оцінку в середньому 2,0;
  • Заповніть хоча б останні 18 кредитів курсових робіт на HTIC (інші кредити можуть бути передані з інших акредитованих коледжів);
  • Візьміть як мінімум три терміни однієї другої мови (для студентів, які є носіями англійської мови); вимога може бути виконана шляхом тестування місць проживання.


Американський університетський план. Спеціальні вимоги до цього плану є:

Мовне мистецтво та література
(Мінімум 12 кредитів)Мистецтво та гуманітарні науки
(Мінімум 12 кредитів)

Математика та наука

(Мінімум 9 кредитів)

Соціальні науки

(Мінімум 12 кредитів)
Інші необхідні курси
(4 кредити)Вибрані курси
(11 кредитів)


Японський план університету. Спеціальні вимоги до цього плану є:

Мовне мистецтво та література
(Мінімум 12 кредитів)
Мистецтво та гуманітарні науки
(Мінімум 9 кредитів)

Математика та наука

(Мінімум 9 кредитів)

Соціальні науки

(Мінімум 12 кредитів)
Інші необхідні курси
(4 кредити)


Вибрані курси
(14 кредитів) ENG 100 ("C-" клас або краще потрібно)
SP 151
Будь-який передовий курс письма
Будь-який курс літератури
Будь-який курс другої мови
HUM 100
Будь-який курс мистецтва чи музики
Будь-який курс історії
MATH 100, 103, 115 або 140
Будь-який курс науки
Факультативний курс математики або науки
Будь-які 4 курсу соціальних наук

IS 100 - семінар для початківців
IS 196 - Мирські дослідження
ICS 100 - Вступ до комп'ютерів (вимога може бути виконана шляхом тестування місць розташування).
IS 200 - Семінар другого курсу / Камзонівський курс
Будь-які кредитні курси в програмі Liberal Arts


Загальний план освіти. Спеціальні вимоги до цього плану є:

Мовне мистецтво та література
(Мінімум 12 кредитів)Мистецтво та гуманітарні науки
(Мінімум 9 кредитів)


Математика та наука
(Мінімальна 6 кредитів)
Соціальні науки
(Мінімальна 6 кредитів)
Інші необхідні курси
(4 кредити)


Вибрані курси
(23 кредити) ENG 100 ("C-" клас або краще потрібно)
SP 151
Будь-який передовий курс письма
Будь-який курс літератури
HUM 100
Будь-який курс мистецтва чи музики
Будь-який курс історії
MATH 100, 103, 115 або 140
Будь-який курс науки
AMST 201, 202, 211 або 212
Будь-який курс соціальної науки
IS 100 - семінар для початківців
IS 196 - Мирські дослідження
ICS 100 - Вступ до комп'ютерів (вимога може бути виконана шляхом тестування місць розташування).
IS 200 - Семінар другого курсу / Камзонівський курс
Будь-який кредитний курс у програмі Liberal Arts


Опис курсів

Ці курси допомагають студентам шукати нових поглядів, відкривати свіжі перспективи та вивчати нові знання, розвиваючи навички мислення та спілкування, які підготують їх до майбутнього.

Курси ліберального мистецтва

Мовне мистецтво та література

Всі перераховані нижче курси відповідають вимогам Мова мистецтв та літератури AA, якщо не зазначено інше.

CHN 101 / початковий мандарин I / 3 кредиту

Вступний курс китайського мандарину. Акцентується увага на слуханні, розмові, читанні, написанні та граматичній структурі китайської мови. Цей клас буде навчатися в контексті кращого розуміння китайської культури. Не пропонується щороку.

CHN 102 / початковий мандарин II / 3 кредиту

Продовження CHN 101. Цей курс далі розвиває вміння учня у спілкуванні, використовуючи різні навички, включаючи прослуховування, розмову, читання та письмо. Студенти, як очікується, придбають словник від 500 до 700 слів. Необхідна умова: CHN 101 або згода інструктора. Не пропонується щороку.

CHN 103 / Elementary Mandarin III / 3 кредитів

Продовження CHN 102. Цей курс далі розвиває вміння учня у спілкуванні, використовуючи різні навички, зокрема, слухання, розмову, читання та письмо. Очікується, що студенти придбають словник з 800 до 1000 слів. Необхідна умова: CHN 102 або згода інструктора. Не пропонується щороку.

ENG 22 / Вступ до написання викладання / 3 кредити

Широка практика написання прозорих прозових програм у коледжі, включаючи виявлення ідей для есе, виведення дисертації, розробка ефективних абзаців, перегляд та редагування. Курс не слід приймати, якщо ENG 100 або еквівалент курсу вивчення курсу були прийняті раніше з оцінкою "C" або краще. Необхідно мати навички обробки текстів. Цей курс є курсом "базових навичок" та не відповідає вимогам до рівня ступеня.

ENG 100 / Викладання дисципліни / 3 кредити

Практика написання чіткої та ефективної прози на рівні коледжу. Наголос на навичках критичного мислення, ефективності організації, перегляду та редагування. Включає написання дослідницької роботи. Необхідні навички обробки тексту. Необхідна умова: ENG 22 або розміщення по тесту. Потрібно заповнити ступенем C або краще.

ENG 109 / Написання рефератів II / 3 кредиту

Продовження ENG 100 для студентів, які хочуть додаткових можливостей для розвитку експресивних навичок письма. Необхідно мати навички обробки текстів. Необхідна умова: ENG 100. Письменування Інтенсив: потрібно мінімум 3000 слів написання. Виконає розширену вимогу щодо написання курсу.

ENG 200 / Дослідження / 3 кредити

Розвиток навичок, необхідних для дослідження та курсових робіт. Надає інструкції щодо ресурсів бібліотеки, методів оцінки доказів та чіткої, логічної прози. Необхідно мати навички обробки текстів. Необхідна умова: ENG 100. Письменування Інтенсив: потрібно мінімум 3000 слів написання. Виконає розширену вимогу щодо написання курсу.

ENG 204 / Творча література / 3 кредити

Практика написання віршів та коротких оповідань з особливою увагою до ефективного викладу особистих спостережень та оригінальних ідей. Необхідно мати навички обробки текстів. Необхідна умова: ENG 100. Письменный інтенсивний: мінімум 3000 слів написання обов'язково; and Cooperative Intensive: вимагає групової роботи, що включає принаймні один груповий проект або діяльність команди. Виконає розширену вимогу щодо написання курсу.

ENG 209 / Письмовий бізнес / 3 кредити

Практика написання чіткої, інформативної та переконливої прози для ділових цілей. Необхідно мати навички обробки текстів. Необхідна умова: ENG 100. Письменування Інтенсив: потрібно мінімум 3000 слів написання. Виконає розширену вимогу щодо написання курсу.

ENG 250 / Американська література / 3 кредити

Вивчення основних американських авторів з колоніального періоду до сьогодення. Необхідна умова: ENG 100. Письменування Інтенсив: потрібно мінімум 3000 слів написання.

ENG 251 / Британська література / 3 кредити

Вивчення основних робіт у британській літературі. Необхідна умова: ENG 100. Письменування Інтенсив: потрібно мінімум 3000 слів написання.

ENG 253 / Світова література I (до 1600 р.) / 3 кредити

Вибрані літературні класики з різних культур світу до 1600. Необхідна умова: ENG 100. Письмовий інтенсивний: потрібно мінімум 3000 слів написання.

ENG 254 / Всесвітня література II (після 1600 р.) / 3 кредити

Вибрані літературні класики з різних культур світу з 1600 року. Необхідна умова: ENG 100. Письмові інтенсивні: потрібно мінімум 3000 слів написання.

ENG 257 / Спеціальні дослідження в галузі літератури / 3 кредити

Різні конкретні теми в літературі. Необхідна умова: ENG 100. Письменування Інтенсив: потрібно мінімум 3000 слів написання.

ENG 258 / Класика фантастики / 3 кредити

Вивчення романів та коротких оповідань, які є класикою наукової фантастики. Необхідна умова: ENG 100. Письменування Інтенсив: потрібно мінімум 3000 слів написання.

ENG 259 / Література світу / 3 кредити

Вивчення оповідань, віршів, романів та інших форм літератури, які зосереджені на важливості миру як альтернативи війні. Необхідна умова: ENG 100. Письменування Інтенсив: потрібно мінімум 3000 слів написання.

ENG 299 / Директор з читання та дослідження / 1-4 кредити

Індивідуалізована або невелика група працює над вибраними темами. Згода інструктора та схвалення Декана Інструкції потрібні. Необхідна умова: ENG 100.

JPN 101 / Початковий японський I / 3 кредит

Вступний курс на японський. Акцентується увага на слуханні, розмові, читанні, написанні та граматичній структурі японської мови. Клас буде навчатися в контексті кращого розуміння японської культури. Не пропонується кожен термін.

JPN 102 / Elementary Japanese II / 3 credits

Продовження JPN 101. Курс далі розвиває вміння учня у спілкуванні, використовуючи різні навички, зокрема, слухання, розмову, читання та письмо. Клас буде навчатися в контексті кращого розуміння японської культури. Необхідна умова: JPN 101 або згода інструктора. Не пропонується кожен термін.

JPN 103 / Елементарні японські III / 3 кредити

Продовження JPN 102. Курс далі розвиває вміння учня у спілкуванні, використовуючи різні навички, включаючи слухання, розмову, читання та письмо. Необхідна умова: JPN 102 або згода інструктора. Не пропонується кожен термін.

JPN 201 / Проміжний японський I / 3 кредит

Додаткова підготовка в усній і звуковій навичках, призначена для створення розуміння прослуховування та вільного володіння. Розвиток майстерності у читанні та написанні японських. Необхідна умова: JPN 103 або згода інструктора. Не пропонується кожен термін.

JPN 202 / Проміжний японський II / 3 кредит

Продовження JPN 201. Необхідна умова: JPN 201 або згода інструктора. Не пропонується кожен термін.

JPN 203 / Проміжний японський III / 3 кредит

Продовження JPN 202. Необхідна умова: JPN 202 або згода інструктора. Не пропонується кожен термін.

JOURN 105 / Преса та суспільство / 3 кредити

Оцінка та критика світоглядів (газет, журналів, радіо, телебачення та реклами) та їхньої ролі у світі, Північній Америці та Гаваях. Розглядаються та обговорюються теорія, практика, розвиток, вплив, права, обов'язки, проблеми, проблеми та тенденції.

JOURN 205 / Візитна картка / 3 кредити

Основи збору та написання новин, а також навчання в обгрунтуваннях, що лежать в основі професійної журналістики. Необхідна умова: ENG 100. Інтенсивність письма: потрібно мінімум 3000 слів написання. Виконає розширену вимогу щодо написання курсу.

KOR 101 / Elementary Korean I / 3 credits

Вступний курс корейської мови. Особливу увагу буде приділено слуханню, розмові, читанню, написанню та граматичній структурі корейської мови. Клас буде навчатися в контексті кращого розуміння корейської культури. Пропонуються раз на рік.

KOR 102 / Elementary Korean II / 3 credits

Продовження KOR 101. Курс далі розвиває вміння учня в комунікації, використовуючи різні навички, включаючи слухання, розмову, читання та письмо. Необхідна умова: KOR 101 або згода інструктора. Не пропонується щороку.

KOR 103 / Elementary Korean III / 3 credits

Продовження KOR 102. Цей курс далі розвиває вміння учня у спілкуванні, використовуючи різні навички, включаючи слухання, розмову, читання та письмо. Необхідна умова: KOR 102 або згода інструктора. Не пропонується щороку.

SP 151 / Особиста та публічна мова / 3 кредити

Вивчення основних елементів мови; призначений для того, щоб допомогти студентам розвинути навички усного спілкування для ефективного функціонування в сучасному суспільстві Участь у ситуаціях "один на один", групових заходах та публічних виступів з метою розвитку компетентності в особистому та груповому спілкуванні.

СП 231 / Виступ літератури / 3 кредити

Вступ до вивчення літератури за результатами. Практика в риторичному та літературному аналізі, кульмінацією якої є сольно та групове виконання літературних видів або оригінальне написання для аудиторії. Може включати написання оригінальних творів для презентації. Усний Інтенсив: вимагає мінімум 20 хвилин усного виступу на одного студента; and Cooperative Intensive: вимагає групової роботи, що включає принаймні один груповий проект або діяльність команди.


Мистецтво та гуманітарні науки

Всі перераховані нижче курси відповідають вимогам мистецьких та гуманітарних дисциплін АА, якщо не зазначено інше

ART 101 / Вступ до візуальних мистецтв / 3 кредити

Вивчення природи різних візуальних мистецтв та їх вираження в різних формах. Розвиваємо вдячність за вплив мистецтва на якість життя. Потрібні польові поїздки.

ART 108 / ART 80 / Введення в цифрову фотографію / 1 кредит

Вступ до фотографії за допомогою цифрових фотоапаратів та програмного забезпечення для фотографування. Необхідна цифрова камера.

ART 113 / ART 13 / Вступ до малювання / 1 кредит

Вивчення фундаментів в основних і передових технологіях малювання, включаючи описові, виразні та формальні аспекти візуальної мови.

ART 123 / ART 23 / Вступ до живопису / 1 кредит

Теорія та практика живописних, матеріально-технічних процедур.

ART 171 / Вступ до західного мистецтва I / 3 кредиту

Історичне дослідження західного мистецтва від доісторії до середньовіччя. Будуть вивчені твори архітектури, живопису, скульптури та інших форм мистецтва.

ART 172 / Вступ до західного мистецтва II / 3 кредиту

Історичне дослідження західного мистецтва від епохи Відродження до сучасності. Будуть вивчені твори архітектури, живопису, скульптури та інших форм мистецтва.

ART 180 / Введення в Східне мистецтво / 3 кредити

Історичне опитування візуальних мистецтв, вироблених в Азії, таких як живопис, скульптура та архітектура.

ART 239 / ART 39 / Гавайські ковдри / 1 кредит

Основи Гавайського ковдрування.

HIST 151 / Світові цивілізації I (до 1500) / 3 кредити

Вивчення цивілізацій та їх розвитку від доісторичного походження до 1500. Основна увага приділяється культурним, політичним, соціально-економічним та релігійним змінам. Письмовий інтенсивний: потрібно мінімум 3000 слів написання.

HIST 152 / Світові цивілізації II (з 1500) / 3 кредити

Вивчення цивілізацій та їх взаємозв'язок з 1500. Акцент на культурних, політичних, соціально-економічних та релігійних змінах. Письмовий інтенсивний: потрібно мінімум 3000 слів написання.

HIST 209 / Цивілізації Східної Азії I / 3 кредитів

Загальне вивчення та дослідження трьох східноазіатських цивілізацій (Китай, Японія, Корея) від доісторичного походження до 1800 року. Підкреслюється політичні, економічні, соціальні, релігійні та культурні установи. Письмовий інтенсивний: потрібно мінімум 3000 слів написання, і Усний Інтенсив: вимагає мінімум 20 хвилин усного виступу на одного студента.

HIST 210 / Цивілізація Східної Азії II / 3 кредитів

Загальне вивчення та дослідження трьох східноазіатських цивілізацій (Китай, Японія, Корея) з 1600 р. По теперішній час. Підкреслюється політичні, економічні, соціальні, релігійні та культурні установи. Письмовий інтенсивний: потрібно мінімум 3000 слів написання, і Усний Інтенсив: вимагає мінімум 20 хвилин усного виступу на одного студента.

HIST 251 / Історія Японії / 3 кредити

Огляд історії Японії з найдавніших часів до наших днів. Підкреслюється політичні, економічні, соціальні, релігійні та культурні установи, а також відносини з Східною Азією. Письмовий інтенсивний: потрібно мінімум 3000 слів написання, і Усний Інтенсив: вимагає мінімум 20 хвилин усного виступу на одного студента.

HIST 281 / Вступ до американської історії I (до громадянської війни) / 3 кредити

Огляд політичної, соціальної та культурної історії Сполучених Штатів від доколоніальної епохи та революційної війни шляхом розвитку національного уряду, прикордонного врегулювання, а також питань рабства та сексуальності, що завершилися Громадянською війною. Письмовий інтенсивний: потрібно мінімум 3000 слів написання, і Усний Інтенсив: вимагає мінімум 20 хвилин усного виступу на одного студента.

HIST 282 / Вступ до американської історії II (з громадянської війни) / 3

Вступ до появи сучасного американського суспільства з періоду Реконструкції після громадянської війни через промислові перевороти, імміграцію, соціальні зміни початку 20 століття, Велика депресія, Друга світова війна та повоєнні події, що вплинули на США в сучасну епоху. Письмовий інтенсивний: потрібно мінімум 3000 слів написання, і Усний Інтенсив: вимагає мінімум 20 хвилин усного виступу на одного студента.

HIST 284 / Історія Гавайських островів / 3 кредити

Вивчення культурної та соціальної спадщини Гавайських островів з раннього полінезійського селища через сучасний період. Письмовий інтенсивний: потрібно мінімум 3000 слів написання, і Усний Інтенсив: вимагає мінімум 20 хвилин усного виступу на одного студента.

HIST 299 / Директор з читання та дослідження / 1-4 кредити

Індивідуалізована або невелика група працює над вибраними темами. Згода інструктора та схвалення Декана Інструкції потрібні.

HUM 100 / Теми гуманітарних наук / 3 кредити

Вступ до гуманітарних наук, що спирається на різні мультикультурні теми, виражені в мистецтві, музиці, виконавському мистецтві та літературі. Курс пропонується в якості основного предмету "Навчальний досвід першокурсника" у зв'язку з англійською мовою 22/100, мовами 151 та IS 100. Письмові інтенсивні: вимагає щонайменше 3000 слів написання та "Усний інтенсивний": потрібно мінімум 20 хвилин усного виступу на одного студента.

MUS 106 / Вступ до музичної літератури / 3 кредити

Елементи, стилі та форми музики з точки зору слухача. Курс удосконалення музики. Може вимагати відвідування концертів чи інших музичних виступів.

MUS 107 / Музика у світових культурах / 3 кредити

Народна, популярна та мистецька музика з основних регіонів світу з акцентом на Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, що представляє стилі та регіональні особливості. Курс удосконалення музики. Може вимагати відвідування концертів чи інших музичних виступів.

MUS 114 / MUS 14 / Хор / 1 кредит

Вистава хорової літератури з Відродження до сучасності. Попередній хоровий досвід не потрібно.

PHIL 100 / Вступ до філософії: огляд проблем / 3 кредити

Великі філософські проблеми, теорії та суперечки. Усний Інтенсив: вимагає мінімум 20 хвилин усного виступу на одного студента.

PHIL 102 / Азійські традиції / 3 кредити

Універсальні теми та проблеми з азіатської перспективи. Усний Інтенсив: вимагає мінімум 20 хвилин усного виступу на одного студента.

REL 150 / Вступ до основних релігій світу / 3 кредити

Вивчення походження буддизму, християнства, конфуціанства, даосизму, індуїзму, ісламу, іудаїзму, синтоїзму та традицій Гаваї та Океанії. Письмовий інтенсивний: потрібно мінімум 3000 слів написання.


Математика та наука

Всі курси, перелічені нижче, відповідають вимогам математики та науки за спеціальністю AA, якщо не зазначено інше.

GEOG 101 / Природне середовище / 3 кредити

Огляд природного середовища; розподіл та взаємозв'язок клімату, рослинності, ґрунтів, форм рельєфу. Кооперативна інтенсивна навчання: вимагає групової роботи, що включає принаймні один груповий проект або командну діяльність.

MATH 22 / Основна алгебра / 3 кредити

Вступ до базової алгебри та математики, необхідні для деяких курсів математики на коледжі. Теми, що включають тривале розподіл десяткових знаків, знаходження найбільшого спільного чинника та найменш спільного множення двох чи більше чисел, обчислення квадратних корінь, виконання операцій на многочленів, рішення лінійних рівнянь та нерівностей, розв'язування систем двох лінійних рівнянь у двох невідомих, факторинг поліноми, спрощення раціональних виразів, рішення раціональних рівнянь, спрощення виразів, що містять показники та коріння, і рішення квадратних рівнянь. Цей курс не відповідає вимогам ступеня АА, оскільки це курс рівня "базових навичок".

MATH 100 / Огляд математики / 3 кредити

Огляд математики, що висвітлює силу математики як дедуктивну дисципліну. Буде підкреслено використання дедуктивних аргументів як на формальних, так і на природних мовах. Теми викладання включають елементарну символічну логіку, алгебру множин, системи нумерації, теорію чисел, застосування функцій, модульну арифметику, елементарну комбінаторику і ймовірність.

MATH 103 / Колледжна алгебра / 3 кредити

Цей курс слідує послідовності елементарної алгебри та підготує студентів до попереднього обчислення, статистики або інших курсів, що потребують алгебраїчного, геометричного або символічного мислення та виведення. Студенти застосують алгебраїчні та геометричні методи вирішення завдань, включаючи спрощення, факторингу та / або вирішення радикальних виразів; лінійне, квадратичне, абсолютне значення та літеральні рівняння; і роботи з нерівностями, складними числами, квадратичними системами, логарифмами, вступними функціями та графіками.

MATH 115 / Введення в статистику / 3 кредити

Вивчення описової та статистичної статистики. Теми включатимуть аналіз досліджуваних даних, методи візуалізації даних за допомогою Excel, описову статистику, центральну граничну теорему, нормальні та біноміальні розподіли, оцінки, ймовірність, перевірку гіпотез, кореляцію та регресію, а також статистику хі-квадрата.

MATH 140 / Pre-Calculus / 3 кредити

Функції з особливою увагою до поліноміальних, раціональних, експоненційних, логарифмічних та тригонометричних функцій, комплексних чисел, площинної тригонометрії, полярних координат і конічних секцій.

SCI 121 / Біологія та суспільство / 3 кредити

Введення в основні поняття біології (наприклад, генетика, еволюція, екологія) та природного середовища. Розвивається розуміння наукової основи та впливу науки на суспільство.

SCI 122 / Введення в науку: фізичний / 3 кредити

Введення характеристик науки, історичного розвитку наукових концепцій та фізичного середовища. Основна увага зосереджена на темах з фізики, хімії, астрономії, геології та океанографії.

SCI 123 / Введення в науку: Гавайське середовище / 3 кредити

Характеристика науки та її взаємодія з суспільством, про що свідчать теми в геології, астрономії, океанографії та біології Гавайських островів. Потрібні польові поїздки.

SCI 210 / Проблеми навколишнього середовища / 3 кредити

Вивчення глобальних екологічних проблем з фізичних, біологічних та соціокультурних перспектив. Теми включатимуть біологічні процеси; екологічні принципи; хімічний велосипед; вразливість екосистем; людське населення; екологічна політика; і відносини між соціальними, економічними та екологічними проблемами. Кооперативна інтенсивна навчання: вимагає групової роботи, що включає принаймні один груповий проект або командну діяльність.


Соціальні науки

Всі перераховані нижче курси відповідають вимогам Асоціації "Соціальні науки", якщо не зазначено інше.

AMST 201 / Американський досвід / 3 кредити

Вивчення домінуючих американських цінностей та інститутів (політичних, соціальних, правових та економічних) та їх впливу на людей, що живуть у Сполучених Штатах. Письмовий інтенсивний: потрібно мінімум 3000 слів написання, і Усний Інтенсив: вимагає мінімум 20 хвилин усного виступу на одного студента.

AMST 202 / Різноманітність у американському житті / 3 кредити

Вивчення різноманітності та різноманітності сучасного американського життя. Розвиває розуміння багатокультурного, багатогранного суспільства. Письмовий інтенсивний: потрібно мінімум 3000 слів написання, і Усний Інтенсив: вимагає мінімум 20 хвилин усного виступу на одного студента.

AMST 211 / Сучасні проблеми в Америці: внутрішні проблеми / 3 кредити

Вивчення американських внутрішніх питань, включаючи економіку, політику, громадянські права, сімейне життя, охорону здоров'я та навколишнє середовище. Письмовий інтенсивний: потрібно мінімум 3000 слів написання, і Усний Інтенсив: вимагає мінімум 20 хвилин усного виступу на одного студента.

AMST 212 / Сучасні американські проблеми: глобальні проблеми / 3 кредити

Розвідка американських міжнародних справ, що включає глобальні питання, такі як торгівля, охорона навколишнього середовища, національна безпека, контроль над озброєннями та права людини. Письмовий інтенсивний: потрібно мінімум 3000 слів написання, і Усний Інтенсив: вимагає мінімум 20 хвилин усного виступу на одного студента.

AMST 299 / Директор з читання та дослідження / 1-4 кредити

Індивідуалізована або невелика група працює над вибраними темами. Згода інструктора та схвалення Декана Інструкції потрібні.

ANTH 200 / Культурна антропологія / 3 кредити

Вивчення природи культури та основних інструментів аналізу культурної поведінки. Розвиває розуміння взаємозв'язків між культурою та особистістю, а також процесу культурних змін. Кооперативна інтенсивна навчання: вимагає групової роботи, що включає принаймні один груповий проект або командну діяльність. Задовольняє вимогам крос-культурного розуміння.

ANTH 201 / Японська культура / 3 кредити

Вивчення японської культури за допомогою основних інструментів аналізу культурної поведінки. Порівнює японські та американські культури, вивчаючи обряди та ритуали, релігії, сімейне та соціальне життя.

COM 140 / Вступ до міжкультурної комунікації / 3 кредити

Вступ до вивчення ефективного спілкування в різних міжкультурних контекстах. Наголос на теорії, дослідженнях та управлінні міжкультурними комунікаціями. Представлені і розглянуті такі проблеми, як шок культури та можливості подолання культурних бар'єрів. Кооперативна інтенсивна навчання: вимагає групової роботи, що включає принаймні один груповий проект або командну діяльність.

COM 201 / Вступ до комунікації / 3 кредити

Огляд комунікації, що підкреслює міжособистісний, міжкультурний, організаційний та міжнародний зв'язок, менеджмент, мультимедіа, засоби масової інформації та телекомунікаційні перспективи. Кооперативна інтенсивна навчання: вимагає групової роботи, що включає принаймні один груповий проект або командну діяльність.

ECON 120 / Введення в економіку / 3 кредити

Огляд принципів мікроекономіки та макроекономіки, щоб студенти всіх дисциплін могли зрозуміти поточні економічні події.

GEOG 102 / Світова регіональна географія / 3 кредити

Вивчення географії основних культурних регіонів з акцентом на взаємозв'язках географії та сучасних політичних, соціальних та економічних умов. Кооперативна інтенсивна навчання: вимагає групової роботи, що включає принаймні один груповий проект або командну діяльність.

GEOG 151 / Географія та сучасне суспільство / 3 кредити

Вивчення управління ресурсами та географії населення та їх застосування до сучасних проблем у світовій перспективі. Кооперативна інтенсивна навчання: вимагає групової роботи, що включає принаймні один груповий проект або командну діяльність.

HOSP 100 / Обслуговування клієнтів та кар'єра / 3 кредити

Вступ до основних принципів навичок обслуговування клієнтів, пов'язаних з роботою ситуацій та планування кар'єри в індустрії туризму.

HOSP 101 / Вступ до подорожей та туризму / 3 кредити

Огляд туризму та різних галузей туристичної індустрії, що охоплює історичні, поведінкові, суспільні та бізнесові компоненти. Цей курс - огляд туристичних подорожей та туризму в глобальному контексті, включаючи економічний, політичний, соціально-культурний, демографічний та екологічний вплив туризму на громади та світ. Цей курс також буде вивчати поточні та майбутні тенденції в галузі та необхідність планування у своєму розвитку.

HOSP 105 / Вступ до японської мови: бізнес та гостинності / 3 кредити

Курс вивчення культури початкового рівня, призначений для розвитку культурної інтелекту, що є важливим компонентом для успіху у світовій економіці. Акцент робиться на побудові практичних навичок, необхідних для успішної взаємодії з міжнародними відвідувачами або діловими партнерами.

POLSCI 130 / Американське уряд та політика / 3 кредити

Вступ до організації та функціонування американських політичних систем на місцевому, державному та національному рівнях. Обговорювані теми включають формування сформованої американської політичної системи та сучасні політичні проблеми. Кооперативна інтенсивна навчання: вимагає групової роботи, що включає принаймні один груповий проект або командну діяльність.

POLSCI 220 / Міжнародні відносини / 3 кредити

Вивчення понять та теорій у міжнародних відносинах та сучасній світовій політиці. Теми включають аналіз причин війни та міжнародних конфліктів, стратегій підтримання миру та різних глобальних проблем. Письмовий інтенсивний: потрібно мінімум 3000 слів написання, і Усний Інтенсив: вимагає мінімум 20 хвилин усного виступу на одного студента. Задовольняє вимогам крос-культурного розуміння.

POLSCI 222 / Питання в міжнародних відносинах / 3 кредити

Вивчення історичних та поточних проблем світової політики, наприклад, американо-японські відносини, причини війни та миру, міжнародні відносини в Азії та Тихому океані, а також аналіз міжнародних конфліктів. Письменний Інтенсив: потрібно мінімум 3000 слів написання; та "Усний Інтенсив": вимагає мінімум 20 хвилин усного виступу на одного студента; and Cooperative Intensive: вимагає групової роботи, що включає принаймні один груповий проект або діяльність команди. Задовольняє вимогам крос-культурного розуміння.

POLSCI 273 / ненасильницькі політичні рішення / 3 кредити

Вивчення та аналіз ненасильницьких та не вбивств політичних теорій і рухів, включаючи теорії Іммануїла Канта, Генріха Девіда Торо, Вудро Вілсона та практики Мохандаса Ганді та Мартіна Лютера Кінга-молодшого.

POLSCI 299 / Директор з читання та дослідження / 1-4 кредити

Індивідуалізована або невелика група працює над вибраними темами. Згода інструктора та схвалення Декана Інструкції потрібні.

PSY 100 / Огляд психології / 3 кредити

Введення в основні принципи поведінки людини. Теми включають в себе біологічні основи поведінки, мотивацію, емоції, навчання, пам'ять і процеси мислення, особистість, розвиток, соціальна поведінка, стрес, аномальна поведінка та методи терапії. Кооперативна інтенсивна навчання: вимагає групової роботи, що включає принаймні один груповий проект або командну діяльність.

PSY 170 / Психологія коригування / 3 кредити

Розуміння, оцінка та вдосконалення коригування. Ідеї та методи, що стосуються зміни поведінки та особистісного зростання. Теми включають теорію розвитку, гендерні аспекти, вирішення конфліктів та протилежні культурні погляди на психічне здоров'я. Кооперативна інтенсивна навчання: вимагає групової роботи, що включає принаймні один груповий проект або командну діяльність.

SOC 100 / Вступ до соціології / 3 кредити

Основні поняття, теорії та методи дослідження соціології з акцентом на основні соціальні відносини, соціальні структури та процеси. Усний Інтенсив: вимагає мінімум 20 хвилин усного виступу на одного студента; and Cooperative Intensive: вимагає групової роботи, що включає принаймні один груповий проект або діяльність команди.

SOC 256 / Гонки та етнічні відносини на Гаваї / 3 кредити

Вступ до історичної, соціальної та культурної динаміки етнічних та расистських відносин на Гаваї з акцентом на формуванні культурної ідентичності в мультикультурному острівному співтоваристві. Письмовий інтенсивний: мінімум 3000 слів письма є REQ, і; та "Усний Інтенсив": вимагає мінімум 20 хвилин усного виступу на одного студента. SatisCross-Culturaltural Understanding вимога.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Established in 1992 as an American two-year liberal arts college, Hawaii Tokai International College (HTIC) is located in the city of Kapolei. HTIC, which is accredited by the Accrediting Commission f ... Детальніше

Established in 1992 as an American two-year liberal arts college, Hawaii Tokai International College (HTIC) is located in the city of Kapolei. HTIC, which is accredited by the Accrediting Commission for Community and Junior Colleges of the Western Association of Schools and Colleges (WASC), is the only American campus of the Tokai University Educational System of Japan. HTIC reflects the combined educational philosophies of TES founder, Dr. Shigeyoshi Matsumae, and Dr. Richard Kosaki, University of Hawaii Chancellor Emeritus, former professor and founder of the UH Community College System. Both men shared a strong belief in active education through which students not only acquire knowledge, but also develop critical thinking, communication skills, and the intellectual curiosity to be lifelong learners. Згорнути