Аспірант з дизайну для інноваційної стратегії

Загальні відомості

Опис програми

Програма післядипломної освіти у галузі дизайну для інноваційної стратегії пропонує конкретні методології та інструменти дизайну та інновацій для виявлення нових можливостей для бізнесу та створення цінних рішень.

Світові тенденції, такі як технологічні зміни, приріст населення, дефіцит ресурсів або зміна клімату, становлять основні виклики для компаній. Стратегія, заснована на інноваціях, є важливою для довгострокового сталого зростання. І в цьому сенсі дизайн відіграє ключову роль у просуванні та сприянні інноваціям.

Аспірантура готує лідерів, здатних керувати складними процесами проектування та приймати нові виклики, що сприяють розвитку інновацій. З цією метою програма пропонує динамічну методологію та практичний підхід до аналізу, обміну інформацією та обговорення справ, а також включає конференції, бесіди та семінари.

144778_hands-people-woman-working.jpg

мети

Курс має на меті навчити фахівців керувати складними процесами проектування та приймати нові виклики, щоб використовувати можливості, застосовуючи знання та методології для сприяння інноваціям:

 • Надати учасникам низку навичок просування, розвитку та управління інноваціями за допомогою дизайну як в рамках проекту, так і в рамках організації.
 • Запропонуйте знання та методологічні інструменти, необхідні для розробки та управління інноваційними проектами, від створення нових продуктів та послуг до створення нових бізнес-моделей або переосмислення процесів, завжди з точки зору дизайнерського мислення.
 • Зрозумійте методології та процеси проектування, що дозволяють застосовувати ідеї на практиці.

методологія

Курс буде дотримуватися практичного підходу і буде поєднуватися з лекціями та лекціями. Студенти зможуть вчитися та експериментувати з викладачами у тісному співпраці. Очікується, що заняття стануть активними практикумами з практичною методологією з використанням теоретичного змісту, який викладають викладачі.

Програма буде застосовуватися в динамічному середовищі, поєднуючи різні типи занять для більшого професійного збагачення:

 • Презентації, в яких престижні професіонали представляють теми, які згодом аналізуються на основі тематичних досліджень.
 • Сесії обговорення та аналізу для обговорення різних моделей роботи, методологій, інструментів та додатків.
 • Технічні заняття з інструментів та ресурсів, які проводять престижні професіонали у цьому секторі.

Для застосування нових знань, отриманих під час курсу, студенти виконають два дослідницькі проекти, які включатимуть етапи аналізу, розробки, плану застосування та представлення результатів.

Студентський профіль

 • Випускники та випускники будь-якої дисципліни дизайну, інженери, архітектори та професіонали в галузі маркетингу, комунікацій та бізнесу.
 • Фахівці з маркетингу та комунікацій.
 • Професіонали в галузі бізнесу та стратегічного планування.
 • Підприємці та промисловці з різних секторів шукають новий підхід до своїх виробничих процесів, методів та методологій, щоб переосмислити фокус свого бізнесу.
 • Інші професіонали з яскравим досвідом у галузі дизайну, інновацій або маркетингу.

Трудові вибуття

Учасники отримують знання для роботи в компаніях та організаціях у різних галузях, розвиваючи деякі з наступних функцій:

 • Координувати та розробляти дизайнерські інноваційні процеси та впроваджувати їх як стратегічний інструмент.
 • Визначте можливості для бізнесу за допомогою придбаних методологій.
 • Стратегічне бачення концептуалізації та розробки нових продуктів та послуг.
 • Управління та просування творчої культури в компанії.
 • Майте навички та бачення роботи в мультидисциплінарних командах.

координація

Гвідо Чароскі

Консультант з дизайну та інновацій, співзасновник Drop-Design for Innovation, інноваційний консалтинг, орієнтований на створення виняткових продуктів та послуг, орієнтований на досвід користувачів та бізнес-модель. Промисловий дизайнер з Університету Буенос-Айреса, магістр (DEA) з інноваційних проектів в Політехнічному університеті Каталонії та аспірант з управління бізнесом у Школі промислової організації.

Раніше він працював керівником проекту з досвіду в HP та менеджером з дизайну та інновацій у консалтинговій компанії Loop Business Innovation.

Він має великий досвід роботи в різних областях дизайну та інновацій у різних секторах. Він співпрацював з транснаціональними компаніями, МСП та стартапами, а також реалізовував проекти в Аргентині, США, Іспанії, Англії, Італії та Дубаї. Він писав статті для міжнародних журналів та конференцій.

Його роботи публікувалися в різних журналах та газетах, він виграв дизайнерські нагороди в Німеччині, США, Аргентині, Іспанії та Японії.

Компанії

Компанії, які співпрацювали з майстром: Urb & Drive.

Кредити

Дидактичне планування всіх магістерських курсів IED базується на критеріях, встановлених Європейським простором вищої освіти (EHEA). IED Master приймає кредитну систему, яка відповідає структурі Європейської системи переказу кредитів (ECTS). IED Master випускає виключно власні приватні сертифікати.

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

The IED Barcelona is a workshop for conducting analysis and research applied to material culture, a focus it is destined to develop increasingly in the future.

The IED Barcelona is a workshop for conducting analysis and research applied to material culture, a focus it is destined to develop increasingly in the future. Згорнути