Революція у цифровому виробництві стала наріжним каменем промисловості 4.0, з одного боку, вона створює нові бізнес-моделі, а з іншого - стає стандартом у дуже конкурентних секторах, таких як автомобільна промисловість, охорона здоров'я та аерокосмічна промисловість.

Креативна промисловість і промисловий сектор, в якому вона сходиться, вимагають високоспеціалізованих профілів, які розуміють цю нову зміну парадигми. Необхідно створювати нові професійні профілі, здатні впроваджувати технології цифрового виготовлення та відстежувати постійну еволюцію, яка відбувається навколо них, і можливі проекти, які можуть виникнути в їх екосистемі.

Навчальний курс "Виробництво ремесел у цифровому виробництві" надає студентам необхідні знання та інструменти, які дозволяють їм використовувати технології цифрового виготовлення у своїх майбутніх проектах, формуючи свій огляд процесу цифрових та аналогових виробів і викриваючи їх новими методами проектування, що застосовуються в цій галузі. цифрового виготовлення.

Цілі

Метою аспірантури є надати студентам необхідні знання та інструменти, які дозволять їм використовувати технології цифрового виготовлення у своїх майбутніх проектах, формуючи свій огляд процесу цифрових та аналогових виробів і виставляючи їх на нові методології проектування, що застосовуються в цій галузі. цифрового виготовлення.

  • Визначити, які типи технологій цифрового виготовлення застосовуються до проекту або до процесу проектування.
  • Зрозумійте, як працювати в середовищі, де об'єднуються аналогові та цифрові галузі.
  • Створюйте спеціальні продукти або послуги, орієнтовані на дизайн, орієнтований на людину.

Методологія

Магістерська школа IED забезпечує безперервне навчання, кваліфікацію, спеціалізацію та можливість бути в курсі всіх аспектів дизайну, підкріплених багатим історичним та культурним надбанням італійського дизайну.

Наша стратегія на майбутнє завжди співзвучна з соціальними, екологічними та фінансовими макротрендами, і ми пильно стежимо за змінами, до яких наші міста та околиці повинні пристосуватися протягом наступних 30 років. Ми вважаємо, що ми можемо надати відповіді та рішення за допомогою дизайну.

Наше викладання в IED Master базується на чотирьох сценаріях, які ми вважаємо вирішальними для задоволення потреб майбутнього : дизайн для сталого розвитку, дизайн для нових бізнес-моделей, дизайн для нових медіа та дизайн для людей.

Нашою метою є підготовка фахівців, які здатні використовувати культурні цінності та засоби проектування, щоб не тільки подолати виклики майбутнього, але й створити та просувати інновації. Ми хочемо, щоб наші студенти взяли на себе відповідальність за свій навчальний шлях і навчилися керувати нею за підтримки та навчання фахівців та професіоналів.

У IED Master ми бачимо школу як лабораторію, де студенти можуть бути інноваційними, підприємливими та рушійними силами; де вони можуть вільно експериментувати і створювати.

Студентський профіль

Курс спрямований на професіоналів, що працюють у творчих галузях, які хочуть просунути межі цифрового виробництва у своїй галузі знань. Професіонали та випускники в галузі моди, образотворчого мистецтва, дизайну або архітектури. Кандидати вимагають базових знань з 3D-моделювання та дизайнерського мислення і буде запропоновано представити свій творчий портфель для розгляду.

Можливості роботи

Можливі кар'єрні посади включають:

  • Інноваційний менеджер
  • Креативний директор
  • Продукт
  • Керівник проекту
  • Розробник бізнесу

Координатор

Тіто Фаваро

Промисловий дизайнер спеціалізується на людському факторі - ергономіці. Більше 14 років досвіду в розробці продуктів і послуг, співпрацюючи з компаніями та транснаціональними компаніями, такими як Hewlett Packard, Applus, робот Pal, Universal robots, RuckerLipsa, Alstom, Caf, STE Group, Ideaded, Xavier Garcia, Evaluz або Nacar design.

Він гость читав лекції в таких інституціях, як Університет Рамона Льолла, Політехнічний університет Каталонії, Інститут робототехніки та промислових обчислень Каталонії, Вища рада наукових досліджень Іспанської держави, дизайнерська школа Ейна, дизайн школи Барселони, Дизайн школа Острови, Університет Гагробо Болгарія)

Йоріс Дебо

Промисловий дизайнер і співзасновник іспанського модного бренду Revisited. Більше 16 років досвіду в області виробництва аддитивних матеріалів як креативного директора Materialize і як позаштатний фахівець з 3D друку для Creative Industries.

Створіть великий досвід у найрізноманітніших областях, таких як споживчі товари, дизайн меблів та освітлення, арт

Відвідував лекції в таких інституціях, як Гарвардський університет (США), Колумбійський університет (США), Інститут Пратта (США), Нова школа (США), Академія червоних точок (Китай), а також тісно співпрацював з музеями, як V

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 24 інших курсів в IED – Istituto Europeo di Design Barcelona »

Останнє оновлення June 8, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Січ 16, 2020
Duration
6 Місяця
Денне навчання
Price
6,200 EUR
Оплата за навчання 2.000 € плата за навчання 4.200 €
За розташуванням
За датою
Start Date
Січ 16, 2020
Кінець терміну надання заяв

Січ 16, 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date