Аспірантура з цифрової стратегії

Загальні відомості

Опис програми

Рушій цифрової трансформації

Проведіть стратегію вашої організації в майбутнє у руйнівному та висококонкурентному бізнес-середовищі. Аспірантура з цифрової стратегії - це програма для професіоналів, які прагнуть керувати та виконувати проекти цифрової трансформації для вирішення потреб своєї компанії.

Формат За сумісництвом
Тривалість 1 рік
Місцезнаходження Монтеррей
Програма прийому Січня
Мова Іспанська

Вражаюча можливість

Цифрова трансформація вже не ідея на майбутнє, а ключовий елемент успіху в нашому діловому світі. Візьміть участь в інтенсивному досвіді, який призведе до додавання вартості та вирішення проблем цієї нової ери.

Оточіть себе експертами

Розвивайте свої нові технічні навички у фахівців з інженерної школи в Tecnológico de Monterrey, однієї з найкращих інженерних шкіл Мексики, а ви вдосконалюєте свою ділову хватку в EGADE Business School , EGADE Business School в Латинській Америці.

Захоплююча навчальна програма

Дізнайтеся, як покращити взаємодію з користувачами, підвищити операційну ефективність, знизити витрати та підвищити продуктивність вашої організації за допомогою багатьох інструментів та каналів галузі 4.0, призначених для оптимізації результатів.

Додайте до свого досвіду в таких сферах, як фінанси, маркетинг, роздрібна торгівля або операції, з можливістю керувати проектами в галузі науки про дані та аналітики, що підтримують цілі вашої організації.

Отримайте реальний досвід та престиж

Перевірте свої нові навички та знання. Ця програма базується на експериментальній моделі навчання, яка дозволить вам застосовувати різні рішення через шість спеціалізованих лабораторій та комплексний проект.

Зарекомендуйте себе як експерта в галузі цифрової стратегії. Як частина свого досвіду, ви можете скористатися можливістю отримати сертифікат компаній вищого рівня в цифровому світі.

Масштабуйте свій досвід

В рамках аспірантури з цифрової стратегії у вас є можливість здобути другу ступінь з ділової аналітики. Приєднавшись до магістра з бізнес-аналітики, ви поглибите свої знання з аналітики даних, що застосовуються до бізнес-середовища.

Дізнайтеся більше про вимоги до вступу

Вступ до цієї програми є надзвичайно конкурентоспроможним. Приймальна комісія ретельно розглядає кожну заявку, розглядаючи всі кількісні та якісні аспекти професійного та академічного досвіду заявника, та оцінює потенціал для успіху в навчанні та професійного зростання. Ми шукаємо досвідчених кандидатів, які мають потенціал для розвитку навичок та мислення для ведення бізнесу, включаючи інновації у свою цифрову стратегію.

Вимоги до прийому

Професійний досвід Не обов'язково
Віковий діапазон 22 - 53
Освіта Випускники коледжів
Мінімальний / Середній бали тесту 550/600 PAEP (або еквівалент GMAT / GRE / Executive Assessment)
Мова Іспит з володіння англійською мовою (TOEFL, IBT або еквівалент)
Додаткові вимоги
  • Заява
  • Вступний тестовий бал (PAEP або еквівалент)
  • Два професійних рекомендаційних листа
  • Оновлений CV
  • Офіційна документація
  • Сертифікат володіння англійською мовою (TOEFL або еквівалент)
  • Заява про мету
  • Інтерв'ю з директором програми або членом факультету
Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... Детальніше

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. Згорнути
Мехіко , Монтеррей , Гвадалахара , Сантьяго де Керетаро , Ліма + 4 Більше Менше