Асистент інженерної справи (комп'ютерна інженерія)

Загальні відомості

Доступних місць: 4

Опис програми

Програма, дизайн та розробка

Будьте частиною майбутнього з Associate Degree in Engineering (Computer Systems Engineering) USQ, щоб розширити свої кар'єрні перспективи та надати вам можливість стати технічним працівником. Асоційований ступінь інженерії дасть вам свободу вибору, щоб відразу почати роботу в галузі, або встановити крок для подальшого вивчення.

Попередній досвід роботи через TAFE чи роботу?

Ви вже отримали диплом через TAFE або досвід роботи через роботу? Потім швидко відстежуйте ступінь кредиту, який ви вже заробили.

Чому комп'ютерні системи?

Ступінь інженерії комп'ютерних систем USQ дозволить вам зануритися в програмування, розробку та розробку великих програмних і апаратних програм, створюючи зв'язки з однокурсниками та професіоналами, що працюють в галузі.

Професійна акредитація

Коли ви закінчите з аспірантом, ви будете мати право подавати заявку на тимчасову акредитацію з Engineers Australia. Подайте заявку на членство після того, як ви закінчите, щоб стати інженером-асистентом (офіцером), і з досвідом, який ви отримаєте від роботи в цій галузі, ви можете подати заявку на статус як інженер-офіцер.

Результати кар'єри

З досвідом, який ви отримаєте від вашого аспірантуру, вам буде запропоновано широкий спектр можливостей для кар'єри. Працювати як технічний фахівець з комп'ютерної інженерії або співробітник комп'ютерних систем у державних, комерційних, приватних або спеціалізованих сферах.

Структура програми

Професійний досвід

Окрім курсів, перерахованих нижче, вам також доведеться пройти професійний досвід. Ці враження надають вам можливість застосувати теорію на практиці.

Житлові школи

Окрім перерахованих нижче навчальних курсів, зовнішні студенти також матимуть можливість навчатися в інтернатних закладах, де ви будете відвідувати особисті лекції та навчальні посібники, використовувати можливості та зустрітися з персоналом та іншими студентами.

Курси для вивчення

  • 1 х мажор (16 одиниць)
  • плюс 4-5 х тренувальних курсів (вартість 0 одиниць)

Скільки це буде коштувати?

Орієнтовні річні витрати на ваш перший рік навчання (8 одиниць) у цій програмі:

Режим навчання / вартість

  • Співдружність підтримана: 9352 австралійських доларів
  • Внутрішня оплата повної плати: 24080 AUD

Кредит, який допоможе вам сплачувати свої гонорари

Можливо, вам не доведеться платити курси (предметні) заздалегідь. HECS-HELP та FEE-HELP дозволяють відкласти ваші платежі, доки ваш дохід не досягне певного рівня.

Ви також можете отримати фінансову підтримку Centrelink.

Стипендії та фінансова допомога

Можливо, ви зможете подати заявку на стипендії, щоб допомогти вам з витратами на навчання.

Професійний досвід

Ця програма включає компонент обов'язкового професійного досвіду, який може включати витрати на проїзд, проживання та харчування.

Житлові школи

Ця програма включає в себе навчальний компонент навчального закладу, який включає витрати на проїзд, проживання та харчування.

Вимоги щодо вступу

  • Тематичні передумови: англійська (4, SA), математика A (4, SA) або еквівалент
  • Рекомендоване попереднє вивчення: математика B (4, SA)

Англійська мова вимоги

Ви повинні відповідати вимогам англійської мови. Ця програма вимагає мінімум IELTS 6.0 або еквівалента.

Якщо ви не відповідаєте вимогам англійської мови, ви можете подати заявку на вивчення затвердженої університетом програми англійської мови.

Pathways вступу

Також доступний ряд інших Pathways , якщо ви не змогли навчатися раніше або не відповідали вимогам для вступу до вашої програми, яка представляє інтерес.

* Додаткова інформація про вступ

Відкоригований рейтинг вибору є результатом об'єднання додаткових чинів через спеціальні схеми входу для вступу.

Спеціальні схеми вступу для вступу можуть допомогти вам увійти в програму за вашим вибором, збільшивши свій рівень вибору, шляхом виділення додаткових звань за певних обставин.

Як застосовувати

Дати закінчення

Застосовується безпосередньо до USQ:

  • Семестр 3, 2018 - Заявки закриті понеділка 5 листопада, з семестру 3, починаючи з понеділка 19 листопада 2018 року.
  • Семестр 1, 2019 - Заявки закриті понеділок 18 лютого, з семестру 1, починаючи з понеділка 25 лютого 2019 року.
  • Семестр 2, 2019 - заявки закриті понеділок 1 липня, з семестру 2, починаючи з понеділка 15 липня 2019 року.

Якщо ви подаєте заявку через QTAC, вам потрібно буде перевірити дати закриття QTAC.

Кредит на попереднє навчання або досвід роботи

Ви можете мати право на отримання кредиту, якщо ви раніше навчалися або мали відповідний досвід роботи. Це допоможе зменшити кількість курсів, які вам потрібно вивчити, щоб закінчити програму.

Останнє оновлення Серпень 2018

Про навчальний заклад

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Детальніше

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Згорнути
Тувумба , Спрінгфілд , Брісбен , Австралія Інтернет + 3 Більше Менше