Асистент з біблійних мистецтв

Загальні відомості

Опис програми

Гнучкий

Для тих, хто бажає пройти навчання в служінні, наша дворічна програма для співпраці надає зручний та доступний маршрут до біблейського ступеня.

Умовні

Із загальної кількості 60 годин у програмі 47 присвячено предметам, пов’язаним із служінням та теологією.

Доступно

Члени південної баптистської церкви можуть закінчити весь дворічний ступінь менше ніж 23 000 доларів.

Результати навчання

 1. Студенти зможуть продемонструвати знання Біблії, інтерпретувати початкове значення Писання та застосувати Писання у сучасних ситуаціях.
 2. Студенти зможуть інтегрувати систематичну та історичну теологію у більш широкі біблійні рамки.

Програма навчання

Курс

Загальні дослідження

18 EN 101 Англійська композиція I 3 EN 102 Англійська композиція II 3 М.А. - математичний факультатив 3 PH 103 Вступ до філософії 3 PH321 Релігія на публічній площі 3 PS 101 Вступ до психології або 3 PS 221 Шлюб та сім'я Міністерство досліджень 15 MS101 Вступ до християнських місій 3 MS105 Особиста євангелізація 3 Біблійні та богословські студії 27 BL 101 Старозавітне опитування I 3 BL 102 Старозавітне опитування II 3 BL 111 Герменевтика 3 BL 151 Новозавітне опитування I 3 BL 152 Новозавітне опитування II 3 BL - старозавітний або новозавітний факультатив Біблії 3 HS 201 Церковна історія I або 3 HS 202 Церковна історія II TH 211 Християнське богослов'я I 3 TH 212 Християнська теологія II або 3 TH 311 Християнське богослов'я III Загальна кількість годин 60

Необхідна умова: CP 100. Студенти, які потребують цього курсу, повинні зареєструватися на нього протягом першого семестру навчання. Всі курсові роботи закінчуються в Інтернеті. За цей курс плата не стягується.

Вимоги до прийому

 1. Форма рекомендації для пастора / церкви
  Заповнюючи нашу онлайн-заявку, рекомендаційні форми надсилаються електронною поштою тим, кого ви вказали, повинні отримувати їх.
  Члени сім'ї можуть не заповнити рекомендаційну форму. Рекомендатори повинні знати заявника не менше одного року. Якщо з якихось причин рекомендації не відображають належної кількості різноманітності, Приймальна служба може вимагати додаткових рекомендацій.
 2. Духовна автобіографія
  Заповнюючи онлайн-додаток, ви знайдете простір для введення своєї Духовної Автобіографії. Духовна автобіографія - це друкований нарис - не більше 500 слів - документує ваше навернення, стисло формулює Євангеліє та розповідає про ваші причини вибору Boyce College .
 3. Офіційні стенограми
  Переписка з усіх навчальних закладів обов'язкова. Офіційні стенограми середньої школи або тестові дипломи загальної еквівалентності (GED) необхідні, якщо заявник не має більше 24 годин навчання в коледжі після закінчення вищої школи (курси подвійної реєстрації не враховуються протягом цих 24 годин). Найкраще, щоб заявники просили, щоб стенограми надсилалися безпосередньо зі своєї школи до Південної приймальної семінарії. Ні в якому разі семінарія не вважатиметься офіційною стенограмою з позначкою "Видано студенту". Для студентів, які перекладають, нам також потрібні інші стенограми коледжу та / або університету.
 4. Плата за заявку
  Плата за заявку, що не підлягає поверненню, складає 40 доларів США, яка приймається до приймального відділення, перш ніж пакет заявок студента може бути оброблений.
 5. ACT / SAT / CLT
  Усі абітурієнти (включаючи учнів, які навчаються вдома) зобов’язані здавати бали або з Тесту на вміння схоластичних (SAT), Тестування американського коледжу (ACT), або з Класичного тесту на навчання (CLT). Код SAT для Boyce College - 3858, а ACT - код 5522. Кандидати, яким виповнилося 24 роки або пройшли 15 годин (після закінчення середньої школи) з (а) регіонального акредитованого коледжу або (b) коледжу з акредитацією AABC , і витримали принаймні середній показник C, не потрібно подавати ці стандартизовані тестові бали. (Оцінки SAT, ACT та CLT не використовуються як основа для вступу до Boyce College але використовуються, щоб допомогти оцінити здатність студента виконувати роботу на рівні коледжу.) Тестові бали можуть бути відхилені для абітурієнтів 24 років і старше.
 6. Житлова програма
  Усі заявники (включаючи заявників в Інтернеті та розширенні центру) зобов'язані підтвердити або заперечити їх потребу в житлі на території кампусу. Обмеження житла на кампусі вимагають, щоб ми дізналися про потреби в житлі якомога раніше. Наступне посилання переадресує Вас на наше житло.
 7. Документи про громадянство
  Документування класифікації імміграції для студентів, які не є громадянами США.

Навчання та збори

* Завдяки щедрій Конвенції Південної баптистки студенти, які є членами Південних баптистських церков, отримують круту знижку на навчання. Навчання в Бойсі на рік більше ніж на 20 000 доларів, ніж середній християнський коледж. Для студентів, які є членами Церков SBC, кожен клас коштує 1 257 доларів.

 • $ 419,00 за кредитну годину для студентів південних баптистів
 • 838,00 доларів США за кредитну годину для студентів, які не є південними баптистами
 • $ 447,00 за навчання та оплату за навчання

Середня вартість за семестр: 10 357 доларів

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Love God. Love Neighbor. Boyce College stands on the gospel and has since its founding. Our faculty's commitment to the Bible and to cultural engagement, along with our vibrant student life culture an ... Детальніше

Love God. Love Neighbor. Boyce College stands on the gospel and has since its founding. Our faculty's commitment to the Bible and to cultural engagement, along with our vibrant student life culture and academic programs, will equip students for faithfulness in all of life. Згорнути