Амстердам Прямий прийом - Консерваторія ван Амстердама

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Заробіть кредити США практично цього літа

Просуватися вперед! Заробіть додатковий кредит завдяки всесвітньо визнаній освітянській програмі США цього літа на нашій програмі Virtual World DiscoverIES .

Просто уявіть: одного дня ви вивчаєте ділову етику з професором у Лондоні, а наступного - японську поп-культуру з Токіо, навчаєтесь разом з однокласниками з найвищого рейтингу коледжів та університетів США. Це те, що хочеться пройти курс або два (на ваш вибір!) З найпопулярніших центрів світу IES Abroad цього літа.

Дізнайтеся більше про те, як ви можете пізнати світ за допомогою IES Abroad .

amsterdam

Чому Амстердам?

Як студент музики, ви будете процвітати в процвітаючому мистецькому середовищі Амстердама. Давно відомий як центр мистецтва та культури, Амстердам охоплює вирази людського духу.

Що ти вивчиш

Ви маєте можливість безпосередньо записатись як студент, який повністю закінчився магістратуром, в Консерваторії ван Амстердама (CvA). Співробітники CvA працюватимуть з вами, щоб створити персоналізований академічний графік, який включає прикладні та теоретичні аспекти вивчення класичної та джазової музики разом із факультативними курсами та факультативами. Необхідний практичний компонент курсу навчання поєднує в собі як індивідуальний, так і малий груповий інструктаж.

CvA - найбільша і найрізноманітніша музична консерваторія в Нідерландах, яка спеціалізується на виконанні, композиції та теорії. Студенти, які є високомотивованими, незалежними та готовими зануритися у цей видатний заклад, знайдуть чудові можливості.

Розроблений Фрітом Ван Донгеном і відкритий у 2008 році, будівля CvA включає концертні зали, аудиторії, кабінети для занять і офіси. Заклад розташований у центрі Амстердаму, через дорогу від Muziekgebouw, спеціально побудованого будинку сучасної музики та джазу в Амстердамі.

Повсякденне життя

Амстердам стане вашою аудиторією. Займіться імпровізованою музикою у високоповажному Бімбуї чи Північноморському джаз-клубі. І обов’язково насолоджуйтесь одним із численних концертів, які проходять на престижному Амстердамському концерті. Ви також захочете взяти відомі витвори мистецтва в музеї Ван Гога та в Rijksmuseum.

Ми хочемо, щоб ви почували себе вдома в Амстердамі, тому ми робимо все можливе, щоб допомогти вам інтегруватися в життя в місті. Наша організація - від влаштування житла до проведення культурних заходів - переконатися, що у вас є найбільш автентичний досвід за кордоном.

Академіки

Наша місія проста: надати вам найкращу можливу програму навчання за кордоном - яка включає найвищу якість академічного та культурного досвіду. Тому ми співпрацювали з Консерваторієм в Амстердамі.

Створіть власний академічний досвід, вибравши один із наступних компонентів програми:

 • Музичні курси в Консерваторії м. Амстердам (потрібно 15 кредитів)
 • IES Abroad курс нідерландської мови (необов'язково, 2 бали)

Курси

 • Голландська мова в повсякденному житті

У тісній консультації з нашим персоналом ви встановлюєте персоналізований, повний (15-кредитний) курс навчання, який включає прикладні та теоретичні аспекти вивчення музики з факультативами та факультативними курсами. Обов’язковою практичною складовою навчальної програми є поєднання інструктажу «один на один» та «малих груп».

Дослідження включає високоіндивідуалізовані уроки з репетитором та участь у розгалуженій програмі камерної музики та ансамблю та завершується фінальними виступами. Теоретичні компоненти спрямовані на розвиток музичної уяви та сприйняття.

CvA пропонує курси на кафедрах класичної та джазової:

 • Латунні інструменти
 • Історичні інструменти (тільки класичні)
 • Імпровізація (тільки для джазу)
 • Перкусія
 • Фортепіано та інші клавіатури
 • Струнні інструменти
 • Голос
 • Вудверд Інструмент

Вибрані курси

Вибраний компонент включає додаткові параметри роботи та теорії. У межах як кафедр класичного, так і джазового факультативного курсу доступні:

 • Аналіз
 • Аранжування
 • Камерна музика
 • Композиція
 • Проведення
 • Continuo Playing and Direction Ensembles
 • Контрпункт
 • Драма
 • Урок навчання
 • Гармонійний аналіз фортепіано
 • Гармонія
 • Музика та соціальна історія
 • Проекти оркестру або ансамблю
 • Додатковий курс IES Abroad

Цей курс викладає факультет IES Abroad і пропонується як осінній, так і весняний семестри.

 • Курс голландської мови та культури в IES Abroad Center

Партнерська організація (и)

Консерваторія ван Амстердама

Консерваторій ван Амстердаму повністю використовує утверджену музику в Амстердамі, пропонуючи видатні інструктажі з класичного та джазового музичного виконання, теорії та композиції. Консерваторій присвячений дотриманню вищих стандартів навчання, виконавства та створення музики завдяки високоіндивідуалізованому курсу навчання. Він покликаний навчити вас стати універсальним музикантом на найвищому рівні професійного музикування. Якщо ви хочете вчитися на CvA, ви повинні бути сильним виконавцем, композицією чи теорією, з мотивацією та наміром стати професійним музикантом, музикознавцем чи композитором.

CvA, яка була членом Амстердамської школи мистецтв, спочатку була створена як Амстердамський консерваторій у 1884 р. Переважна більшість курсів в CvA викладається англійською мовою.

Місцезнаходження

Розроблений Фріцем ван Донгеном і відкритий у 2008 році, будівля CvA включає в себе концертні зали, аудиторії, практичні зали та офіси. Заклад розташований у центрі Амстердама, через дорогу від Muziekgebouw, цільового будинку сучасної музики та джазу в Амстердамі.

Консультування та підтримка

Незважаючи на те, що ви безпосередньо зараховуєтесь до однієї з наших партнерських установ, ми тут для вас, коли вам потрібно.

Консультування

Перш ніж виїхати з дому, ми пропонуємо вам порадити, що стосується ваших потреб. Наша мета - надати підтримку та керівництво протягом усього процесу подання заявки та реєстрації.

Але наші консультаційні служби не зупиняються на цьому. Поки ви перебуваєте в Амстердамі, наш персонал доступний, щоб допомогти вам перейти у ваш новий будинок. Створення плану навчання в школі за кордоном може бути заплутаним і непосильним. Коли ви приїдете на місце, ми можемо відповісти на ваші запитання під час роботи з домашньою школою та приймаючими школами, щоб визначити, які курси потрібно пройти, перебуваючи в Нідерландах.

Підтримка

Служби підтримки, які ми пропонуємо IES Abroad безпосередні студенти, що навчаються, спеціально розроблені, щоб допомогти вам максимально ефективно і плавно досягти цілей навчання за кордоном. Ми знаємо, що навчання за кордоном є пригодою, і іноді вам може знадобитися допомога або просто хтось поговорити, тому наші співробітники є для вас.

Польові екскурсії та події

Незважаючи на те, що ваша пригода починається в Амстердамі, наші польові поїздки доставлять вас за межі міста, щоб відкрити культуру та традиції країни перебування. Частку витрат ви поділяєте з IES Abroad . Ось кілька можливих напрямків:

Антверпен, Бельгія

2 дні | Осінь і весна

Насолоджуйтесь вихідними у сусідній країні Бельгії, Бельгії! Завітайте до місцевої кухні та дізнайтеся більше про те, що робить Бельгію особливою.

Музей національного парку Hoge Veluwe & Kröller-Müller

2 дні | Падіння

Завітайте до найбільшої приватної природоохоронної зони в Нідерландах - домівки кількох зникаючих видів, а також відвідайте музей парку. Також відвідайте музей під відкритим небом, який дозволяє побачити історичне минуле життя Голландії.

Маастрихт

2 дні | Весна

Дослідіть це університетське місто з його прекрасною середньовічною архітектурою та жвавим мистецтвом та культурою. Завітайте до знаменитих лабіринтних печер Лімбурга та прогуляйтесь по захопливій горбистій сільській місцевості.

Zaanse Schans

1 день | Осінь і весна

Насолоджуйтесь велосипедною поїздкою з Амстердаму до Заассе-Шансу, квінтсенціального голландського містечка, відомого своїми вітряками.

IES Abroad виїзних поїздок, види діяльності та тривалість перебування можуть залежати від терміну та наявності.

Повсякденне життя

Частина, щоб ви відчували себе як вдома в Амстердамі, робимо все можливе, щоб допомогти вам почуватися в безпеці та турботі. Незалежно від того, чи орієнтується ви на програму орієнтації, на добре розміщене та комфортне житло чи на екскурсії, які привозять вас до місця, поки не будете пробитий шлях - ми все про наші послуги для студентів.

Орієнтація

Програма починається з орієнтації, яка знайомить вас зі співробітниками IES Abroad Амстердама, вашими однокурсниками та містом Амстердам.

Наш всеосяжний досвід орієнтування та повторного вступу (CORE ™) починається відразу, коли ви приїжджаєте, і продовжується через семестр. Діяльність зосереджена на академічній та культурній корекції. Детальна інформація про житло, науковців, громадський транспорт, культуру, охорону здоров'я та інші важливі теми також висвітлюється.

Дотримуючись орієнтації IES Abroad , ви берете участь у орієнтації на CvA, щоб ознайомитись з персоналом та засобами.

Також організовуються місцеві виїзні поїздки та заходи, а також поїздка по орієнтації на ніч, де ви матимете можливість додатково ознайомитись з елементами голландської культури та ознайомитись з іншими студентами.

Житло

Ми хочемо переконатися, що ваша найбільша проблема полягає в тому, щоб вирішити, які визначні пам'ятки можна побачити спочатку або відкрити найкраще кафе, - не знайшовши місця для проживання, де ви почуваєте себе комфортно. Ми робимо все можливе, щоб знайти житло, яке відображає, як проживають місцеві студенти. Наша мета полягає в тому, що коли ви вийдете з Амстердаму, то почуватись як вдома.

Deluxe Residence Hall - Ви будете жити в одній кімнаті з окремою ванною кімнатою. Ви ділите кухню з іншими учнями на своєму поверсі. У будівлі є цілодобовий прийом та тренажерний зал.

Позакласні заходи та культурні заходи

Повторно визначте, як ви живете та навчаєтесь в Амстердамі через культурні заходи, такі як:

 • Бачачи вітряки в Заансе Сханс
 • Відвідування ринку сирів в Алькмарі, а потім каное на каналах Алькмара
 • Туризм в саду з тюльпанами Keukenhof (тільки весна)
 • Відвідування Національного парку Хог Велуве
 • Велосипед у Воландам і Маркен
 • Вивчення середньовічного замку Муйзерслот і острів Пампус

Вартість

Розглянемо ці ціни як вихідний пункт. Ми рекомендуємо вам зв'язатися з офісом навчання за кордоном, щоб визначити фактичні витрати для вас при факторізації фінансової допомоги, стипендій, політики домашньої школи та інших факторів.

Весна 2020

Термін Навчання Житло Страхування Всього
Весна 2020 року 20 865 доларів 5375 доларів США 230 доларів $ 26,470

Навчальний рік

Термін Навчання Житло Страхування Всього
Навчальний рік 28 605 доларів 9 120 доларів США $ 455 38 180 доларів США

Наш Центр

Центр IES Abroad Амстердамі розміщується в Казерне Ораньє-Нассау, колишній військовий казарм, який згодом перетворився на офіси та квартири, і розташований навпроти знаменитого зоопарку Artis. Особливості включають невелику бібліотеку, простір у класі, кабінети персоналу, доступ до Wi-Fi та простір для зустрічі та навчання студентів. Офісні години центру - понеділок - п’ятниця, 9:00 - 17:00 (якщо не вказано інше).

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Детальніше

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Згорнути
Чикаго , Амстердам , Арль , Окленд , Барселона , Пекін , Берлін , Буенос-Айрес , Кейптаун , Крайстчерч , Дублін , Фрайбург , Гранада , Лондон , Мадрид , Мілан , Нагоя , Нант , Нью-Йорк , Приємно , Париж , Оксфорд , Кіто , Рабат , Рим , Саламанка , Сантьяго , Шанхай , Сієна , Сідней , Токіо , Пуерто-Айора , Відень , Гонконг , Пуерто Бакерізо Морено , Кембридж + 35 Більше Менше