Американська розмовна англійська

Загальні відомості

Опис програми

Американська розмовна англійська

Проведіть 3 тижні влітку чи взимку, живучи та навчаючись у самому центрі Вашингтона, округ Колумбія, та спілкуючись із однокласниками з понад 30 країн. Наша тритижнева американська програма розмовної англійської мови надає вам експертні інструктажі з граматики, спілкування та навичок аудіювання. У центрі уваги програми - використання англійської мови у повсякденному житті під час вивчення американської культури.

Ранкові заняття розвивають навички аудіювання та говоріння з акцентом на словниковий запас та граматику, в той час як післяобідні заняття дають можливість слухати та говорити на цікаві теми у невимушеній неформальній обстановці. Позакласні заняття та виїзні поїздки дадуть вам можливість практикувати свої мовні навички у захоплюючому світі Вашингтона, округ Колумбія.

Коли ви приймете участь у програмі, вам буде запропоновано оцінку, щоб визначити ваші конкретні навчальні потреби. Потім ми проведемо заняття з іншими студентами на тому ж рівні кваліфікації, що забезпечить вам найкращий досвід навчання відповідно до ваших потреб.

Особливості програми

  • Малі класні розміри
  • Акцент на комунікативні навички через введення в американську культуру і орієнтацію на Вашингтон, округ Колумбія
  • Ранкові заняття, які розвивають навички слухання та мовлення
  • Післяобідні заняття, орієнтовані на міжкультурну комунікацію через виїзні поїздки, заняття та індивідуальні проекти.
  • Професори з досвідом лінгвістики та мовної підготовки
  • Культурна діяльність та позакласні можливості

Навчальний план

В програмі «Американська розмовна англійська мова» ви будете відвідувати програмування між 9 ранку та 15:30 у будні дні, яка включатиме заняття, практичні заняття, групові дискусії та семінари. На додаток до навчальних занять, ви будете брати участь у польових поїздках та досвідах по всій громаді Вашингтона, округ Колумбія. Кожного тижня ви будете мати можливість брати участь у програмних та культурних заходах, де ви зможете застосувати навички, які ви вивчаєте на уроці, познайомитися зі студентами в інших програмах та практикувати свою англійську в комфортних соціальних умовах.

Дати програми 2020-2021

  • 10 липня 2020 - 31 липня 2020
  • 7 січня 2021 р. - 29 січня 2021 р
  • 19 липня 2021 р. - 6 серпня 2021 р
Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Georgetown University's School of Continuing Studies (SCS) offers graduate programs in professional and liberal studies, more than 30 professional certificate programs, custom and corporate training a ... Детальніше

Georgetown University's School of Continuing Studies (SCS) offers graduate programs in professional and liberal studies, more than 30 professional certificate programs, custom and corporate training and education, summer school and special programs, and the University’s only part-time bachelor’s program. Згорнути
Вашингтон , США Інтернет , Лондон , Сінгапур , Моро де Сан-Паулу + 4 Більше Менше