Іспанська програма занурення для дорослих

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

 • Наші іспанські класи є динамічними, веселими і включають широкий спектр автентичних навчальних заходів, відповідних для всіх стилів навчання, культури та віку.
 • Наша програма охоплює шість різних рівнів, встановлених Європейською системою інформації для вивчення мов. Студенти зазвичай залишаються на кожному рівні (або підрозділі) близько двох-трьох тижнів, загалом 12-16 тижнів, необхідних для переходу від повної нової до висококваліфікованої.
 • Студенти навчаються говорити в значущих, реальних ситуаціях, які навчають їх правильно спілкуватися в соціальному та лінгвістичному контексті.
 • Наша навчальна програма та навчальна програма для уроків занять розробляються відповідно до потреб учнів у програмі занурення та призначені для інтеграції культурних заходів у навчальний процес. Екологічні поїздки, співтовариство інтерв'ю та інші заходи допомагають студентам практикувати іспанську мову "in vivo" з місцевими коста-риканцями.
Параметри іспанського класу
 • 4 години на день, Пн - Пт, з двома 15-хвилинними перервами
 • Маленькі групові заняття (мінус 2, не більше 6 студентів). Заняття, які містять лише 1 учня, будуть скорочені до 3 годин на день замість 4.
 • Класи пропонуються для всіх рівнів за такими графіками:
 • Історичний кампус Ередія: вранці (8:30 ранку - 12:30 вечора), або в другій половині дня (13:30 - 17:30) залежно від вашого іспанського рівня. КЛАСИ АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ТИЖДЕНЬ.
 • Кампус на пляжі Самари: вранці (з 8:00 до 12:00) і після обіду (з 13:00 до 17:00). КЛАСИ АЛЬТЕРНАТИ ЩОДО. Інтенсивна група приватна 25/30
  • Пн - Пт: 20 годин стандартної групи іспанських уроків (як вище) AND
  • Пн - Пт: 5 або 10 приватних уроків на тиждень

Приватний / напівприватний *

Можливі уроки одного дня!

1-12
 • Отримайте додаткову практику відповідно до ваших конкретних потреб та тем за вашим вибором!
 • Зосередьтеся на спеціалізованому іспанському та термінології для Вашої професійної сфери та інших цікавих тем.
 • Візьміть лише приватні уроки лише вранці або вдень (залежно від тижневого графіку наших іспанських групових класів) або додайте їх до групових класів.
 • Ти короткий вчасно? Ви також можете взяти один приватний урок до 4 уроків протягом одного дня!

Цілорічний розклад занять

* ПРИМІТКА: Зазвичай приватні уроки можуть бути створені за гнучкою графікою. Проте під час високого сезону Intercultura (з січня по березень і з травня / червня по серпень) приватні уроки, як правило, не гарантуються і не підтверджуються до одного тижня до прибуття. З цієї причини, ми можемо порекомендувати Вам зареєструватися для занять у групах як опцію, поки ваші особи не будуть підтверджені. Будь ласка, зверніться за точною доступністю.

Методика викладання

Наші курси в обох кампусах йдуть за тією ж програмою, з акцентом на розмовні навички та динамічні навчальні заходи. Кожну п'ятницю у нашому самарському кампусі, крім регулярного заняття та короткої тижневої вікторини, пропонуються семінари з політичних, соціальних та культурних питань. Студенти відвідують за бажанням та на іспанському рівні.


Додаткові деталі і відповіді на іспанську програму

Незначні відмінності рівня в одному класі

Наша іспанська система дотримується міжнародно визнаних академічних стандартів, встановлених Загальноєвропейськими нормативними актами для мов. Рамка CEFR ділить іспанську мову на 6 рівнів, починаючи з повного початківця та ближнього спікера, і вони з'являться у вашому остаточному сертифікаті після закінчення навчання. Проте, Intercultura на практиці збільшила кількість запропонованих рівнів до 12 (до 18 у високий сезон), щоб пояснити широке розмаїття мовленнєвих, слухаючих, письмових та розуміючих здібностей кожного студента. Незважаючи на це, неможливо, як і в будь-якій навчальній установі, забезпечити, щоб кожен студент у кожному класі знаходився на однаковому рівні знань у всіх 4-х областях вивчення мови, і що всі вони навчаються в одному темпі. Отже, студенти повинні розраховувати на певні відмінності в рівнях та здібностях, розуміючи, що різноманітність у класі є значущою частиною навчального процесу, і пов'язана з відмінностями у віці, соціально-економічному становищі, статі, релігії, гендерній орієнтації, етнічній приналежності , інші розмовні мови та загальний життєвий досвід, які разом посилюють, а не відволікають від загального досвіду навчання, доки студенти толерантні, інклюзивні та поважають своїх однокласників.

Наш студентський тіло мікс

Наша школа приймає студентів різного віку та національностей, пропонуючи унікальну можливість зустрітися і вчитися з різноманітною і динамічною групою людей. У літні місяці студенти та сім'ї коледжів частіше зустрічаються (хоча діти до 18 років завжди знаходяться в окремих класах), тоді як професіонали та 50-ти учні мають переваги осінньо-зимового та весняного періодів. Не соромтеся звертатися до нас, якщо ви бажаєте спланувати дати поїздки залежно від відвідуваності певних вікових груп або національностей.

Я вже перебуваю в Коста-Ріці, чи можу я підписатися на останню хвилину для курсів іспанської мови в університетському містечку, Ередія або Самара?

Так, оскільки ви повинні зареєструватися через нашу форму онлайн-бронювання, ви можете забронювати свої класи, де і коли. Проте, ми рекомендуємо вступити не пізніше ніж у середу, якщо ви зацікавлені в наступних тижнях розпочати заняття іспанською групою (групові заняття завжди починаються в понеділок). Під час наших дуже високих місяців сезону (з січня по березень, червень і липень) у нас не може бути доступно в нашому Самарському пляжному кампусі при реєстрації в пізньому повідомленні. Тому, будь ласка, зверніться до нас спочатку або зробіть замовлення на більш ранній момент часу. Ми завжди намагаємося зробити все можливе.

Скільки іспанських підрозділів пропонує Intercultura?

Ми пропонуємо по 14 одиниць на тиждень кожен, починаючи від попереднього занурення для початківців до високих (A1 - C1), дотримуючись Загальноєвропейських посилань на мови.

Як перейти на наступний рівень?

Студенти оцінюються щотижня і просуваються по рівнях, оскільки їхня розмовна мова покращується.

Який прогрес можна очікувати як повний іспанський початківець?

Студент у нашому стандартному класі іспанської групи, який починається без попереднього іспанського досвіду, може розраховувати досягти середнього рівня початківців після чотирьох-п'яти тижнів; високий проміжний після восьми-десяти тижнів; і високий розвиток після 12-15 тижнів. Також часто (і рекомендується) залишатися на будь-якому даному рівні, доки не буде досягнуто перорального знання.

Як виглядає клас для просунутих студентів?

Після завершення основної програми ми пропонуємо додаткові курси на вищому рівні (C1 / C2), що охоплюють теми, які включають: латиноамериканську мову

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Take the most out of your Spanish studies with Intercultura Costa Rica at two special locations: right on the beach on the Pacific Coast in beautiful Sámara - right on the sand and surf (the only Span ... Детальніше

Take the most out of your Spanish studies with Intercultura Costa Rica at two special locations: right on the beach on the Pacific Coast in beautiful Sámara - right on the sand and surf (the only Spanish school in Costa Rica with an oceanfront school campus) and right in the city of Heredia, close to the capital of San José and surrounded by mountains and volcanoes. Founded in 1993, we offer year-round Spanish and Cultural Immersion Programs for all ages and interest groups. Combine both locations in order to experience the best of Costa Rica and the diversity of activities offered at each campus. Згорнути