Інтенсивні курси англійської мови

Загальні відомості

Опис програми

Немає заміни для вивчення англійської мови, зануреної у мову та культуру!

Інтенсивна англійська програма Pittsburg State University надає міжнародним студентам різноманітні мовні та культурні послуги. Основними завданнями IEP є підвищення рівня англійської мови студентів за допомогою якісного навчання в класі та підготовка студентів до виконання своїх програм вченого ступеня в Pittsburg State University . Крім того, IEP прагне надати студентам можливості пережити та дізнатися про американську культуру.

Інтенсивна англійська програма (IEP) - це денна програма, яка включає два 15-тижневі семестри (осінь та весна) протягом навчального року та одну 9-тижневу сесію протягом літа. Заняття пропонуються на двох рівнях, середній та просунутий. Студенти проводять у класі приблизно 18 годин на тиждень, проводячи курси граматики, читання, аудіювання / говоріння, письма та академічної підготовки. Програма гнучка, і докладаються всі зусилля для задоволення індивідуальних потреб студентів.

Успішне завершення Поглибленого рівня Інтенсивної програми англійської мови (Курс академічної підготовки) є еквівалентом балу 79 TOEFL і може бути замінено вимогою TOEFL для багатьох програм бакалаврату та аспірантури Pittsburg State University .

I took this photo in a private school in Italy (Bologna) and I found beautiful these two girls studying together.

Ресурси розвитку навичок

Усі студенти ПСУ мають безкоштовний доступ до цих додаткових англійських ресурсів з підвищення кваліфікації та служб підтримки:

 • Центр письма
 • Партнери для розмови
 • Центр успіху студентів
 • Послуги бібліотеки PSU
 • Тостмайстри
 • Програма Пітта Пал
 • Програма "Дружба для сім'ї"

Культурна та мовна діяльність

Програма інтенсивної англійської мови організовує заходи кожного семестру, щоб допомогти студентам дізнатися про Сполучені Штати та практикувати вашу англійську мову. Ці заходи можуть включати святкові святкування, вечірки, боулінг, поїздки в музеї, поїздки до місцевих визначних місць, шопінг-поїздки, пікніки та поїздки до великих мегаполісів чи атракціонів.

Студенти ІПЕ можуть використовувати розважальні заклади в ПСУ, такі як майданчики для ракетболу, баскетбольні майданчики, басейн, база відпочинку, тренажерний зал та кімната з вагою. Крім того, для студентів IEP відкриті концерти, спортивні змагання та інші заходи на кампусі.

Вартість

Нижче наведено орієнтовні витрати на один семестр (осінь, весна чи літо) на основі навчального року 2018/2019.

Ставка нерезидента на один семестр

Вартість навчання 6514 доларів
Витрати на проживання $ 3889
Медична страховка $ 713
Книги та матеріали 500 доларів
Орієнтація / відповідність 55 доларів
Всього $ 11 671

Односеместрова резидентна ставка (Канзас-Парагвайські студенти)

Вартість навчання $ 3649
Витрати на проживання $ 3889
Медична страховка $ 713
Книги та матеріали 500 доларів
Орієнтація / відповідність 55 доларів
Всього 8 806 доларів

Стипендія

Інтенсивна англійська програма пропонує стипендію до 1000 доларів США на семестр, тоді як фінансування є.

План оплати

Оплата проводиться протягом першого тижня занять. План оплати доступний для вас, щоб зробити чотири щомісячні внески протягом семестру.

Застосування

Прийоми

 • Осінній семестр (серпень-грудень)
 • Весняний семестр (січень-травень)
 • Літня сесія (червень-липень)

Для тих студентів, які хочуть відвідувати IEP лише 8 тижнів, ви можете приєднатись у січні, березні, червні, серпні чи жовтні зі спеціальним дозволом. Це лише для проміжного рівня. Студенти несуть відповідальність за весь попередній зміст курсу.

Крок 1

Подайте заявку на вступ та сплатіть внесок.

 • Заявка на IEP:
  • Інтернет-додаток (кращий)
  • Додаток для друку PDF
 • Сплатити заявку в розмірі 60 доларів США (не повертається)

Крок 2

Надішліть такі документи:

 • Завірена виписка банку або фінансова гарантія
 • Форма фінансової звітності про підтримку
 • Форма електронної пошти та пошти
 • Копія паспорта (за наявності)

Ці документи можна надіслати електронною поштою i-admit@pittstate.edu.

Для умовного вступу до академічної програми вам також потрібно буде подати шкільні стенограми / академічні записи (та англійські переклади).

Крок 3

Пройдіть онлайн-тест з англійської мови Duolingo для попередньої оцінки.

Пройдіть цей онлайн-тест з будь-якого комп’ютера з доступом до Інтернету, веб-камери та мікрофона / динаміків. Тест можна скласти в будь-який час за вашою зручністю і на його проведення піде близько 45 хвилин. Тестові бали будуть надіслані до блоку харчування через 48 годин. Виберіть Pittsburg State University при реєстрації на тест. Вартість - 49 доларів. Після того, як ви приїдете до PSU та зареєструєтесь у IEP, плата за тест у розмірі 49 доларів США буде повернена вам у вигляді відмови від навчання із підтвердженням отримання.

Ви також можете подати бал TOEFL, IELTS або PTE лише для попередньої оцінки.

Вимоги до прийому в МЕП

 • Кандидати повинні закінчити середню школу, щоб бути прийнятим до ІЕП.
 • При умовному вступі абітурієнти повинні відповідати вимогам до вступу до академічної програми. Потрібна лише одна заявка. Будь ласка, завершіть процедуру подання заявок на бакалаврат чи випускник для умовного вступу.
Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State.

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State. Згорнути