Інтенсивна англійська програма

Загальні відомості

Опис програми

Програма Інтенсивної англійської мови надає якісну англійську інструкцію з орієнтацією на Христа для студентів-іноземців під час підготовки до вступу в аспірантуру Dallas Baptist University та аспірантурних програм та для інших особистих цілей для студентів традиційного віку та дорослих з метою створення лідерів слуг, які мають можливість інтегрувати віру та навчання через відповідні дзвінки.

Інтенсивна програма англійської мови (IEP) - це ідеальний спосіб вивчити англійську мову та підготуватися до навчання на університетському рівні в США. Програма інтенсивної англійської мови пропонує повну тижневу підготовку від професійних, висококваліфікованих викладачів, які є носіями англійської мови. Ваші навички спілкування значно покращаться, і ви розвинете кращі навички навчання та дослідження. Також пропонується безкоштовна програма навчання, яка надасть вам індивідуальну допомогу, необхідну для досягнення успіху ще швидше! Інтенсивна англійська програма також включає часті культурні виїзні поїздки та відвідування американських будинків, що допоможе вам дізнатися більше про американську культуру. Після успішного завершення програми Інтенсивної англійської мови ви будете мати право на запис до академічних класів у DBU без складання іспитів TOEFL або IELTS.

Переваги навчання в Інтенсивній англійській програмі:

  • Невеликі, цілорічні заняття, пропоновані у вісім тижнів.
  • Три години академічного кредиту за семестр, включені у вартість IEP.
  • Базовий, проміжний та прогресивний рівні.
  • Не потрібно TOEFL або IELTS.

Акредитований CEA

Інтенсивна програма англійської мови Dallas Baptist University акредитована Комісією з питань акредитації програми англійської мови на період з серпня 2017 року по серпень 2021 року та погоджується підтримувати стандарти CEA для програм та установ англійської мови. Міністр освіти США визнано CEA національно визнаним акредитуючим агентством для програм та установ англійської мови в США

Комісія з питань акредитації англійської мови (CEA) вимагає, щоб усі акредитовані програми, включаючи Інтенсивну програму англійської мови Dallas Baptist University , підтримували відповідність стандартам CEA.

PDPics / Pixabay

Навчання

Це поточні тарифи на Інтенсивну англійську програму в Dallas Baptist University . Ціни передбачені для 8-тижневої сесії, а також 16-тижневої.

-

8 тижнів (один сеанс)

16 тижнів (два сеанси)

Навчання та збори

4500 доларів США

8000 доларів

Житло та харчування ДБУ

2500 доларів

4500 доларів США

Медична страховка

600 доларів

600 доларів

Всього

7 600 доларів США

13 100 доларів

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1898, DBU has one mission—to transform the lives of students who will transform the world, all for the glory of God.

Founded in 1898, DBU has one mission—to transform the lives of students who will transform the world, all for the glory of God. Згорнути