Інструменти міського управління змінами клімату

Загальні відомості

Опис програми

Інструменти міського управління змінами клімату

IHS з гордістю повідомляє, що цей курс розроблено спільно з UN-HABITAT.

У містах все частіше вживаються конкретні дії для пом’якшення зміни клімату та адаптації міста до підвищення рівня води, посухи та інших стихійних лих, пов’язаних з нагріванням землі. Яких конкретних заходів має взяти місто та які роботи? Цей курс пропонує інструменти управління для міських розробників політики, планувальників та екологів.

Цілі

До кінця курсу учасники зможуть підготувати місцеві плани щодо зміни клімату, які вирішують глобальні виклики, але зосереджуються на конкретних місцевих діях. Курс запропонує конкретні практики управління міським дизайном та екологічною інфраструктурою, зокрема, енергетикою, транспортом, житлом та водою.

Вміст

Модуль 1: Вступ до зміни клімату та вразливості.
Міста вважаються найбільш вразливими районами для підвищення рівня моря, зливових сплесків, повеней та посухи. Картографування найбільш небезпечних районів міста з відповідними агентами впливу на клімат - це фундаментальний крок у розумінні того, як зменшити вразливість міста. Учасники ознайомляться з різноманітними інструментами оцінки вразливості та набудуть знань та навичок щодо того, як проводити оцінку вразливості та картографування вразливості у місті на основі дослідження конкретного випадку. Крім того, учасники ознайомляться з інструментами підтримки прийняття рішень щодо зміни клімату.

Модуль 2: Адаптація до зміни клімату: земля, вода та ліквідація стихійних лих.
Міста повинні адаптуватися як до довгострокових тенденцій, пов’язаних із зміною клімату (наприклад, підвищення рівня моря), так і до екстремальних подій, таких як повені. Після століть рекультивації земель Нідерланди перетворюють землю на озера, будують плаваючі будинки та дороги та експерименти з садами на даху. На основі теорії та передового досвіду учасники отримають знання про різні стратегії адаптації з конкретних випадків. У рамках цього модуля будуть розглянуті різні типи підходів, такі як адаптація до громад та екосистеми.

Модуль 3: Пом'якшення зміни клімату: ринки енергетики, транспорту та вуглецю.
Міста можуть відігравати істотну роль у пом'якшенні кліматичних змін. Вони можуть зменшити споживання енергії, сприяти відновлюваним джерелам енергії або торгувати кредитами на вуглець згідно гнучких механізмів Кіотського протоколу. Останнє стає вигідним бізнесом для «зелених» та «чистих» міст. Оцінка викидів парникових газів та оцінка потенціалу зменшення викидів парникових газів стають життєво важливими інструментами планування міського кліматичного планування. Учасники матимуть можливість провести інвентаризацію парникових газів на рівні міста та визначити пріоритетні заходи щодо зменшення клімату.

Модуль 4: місцеві плани дій щодо зміни клімату
Плани дій місцевого змінення клімату (КК) перекладу - часто невиразні - стратегії адаптації та пом'якшення на конкретні дії. Місцеві плани дій CC ґрунтуються на оцінці вразливості, оцінці пом'якшення наслідків та адаптації та розглядають (фінансові) обмеження для конкретного міста. Учасники будуть аналізувати та оцінювати детальні звіти про оцінку різних конкретних досліджень та розробити місцевий план дій щодо зміни клімату для конкретного міста.

Вхід

Для цього дипломного курсу ви повинні мати:

  • Ступінь бакалавра або еквівалент.
  • Принаймні 2 роки роботи чи академічного досвіду.
  • Докази достатнього усного та письмового володіння англійською мовою. Якщо англійська мова не є рідною мовою, необхідний тест з англійської мови.

Дати: 15 червня - 3 липня 2020 року

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

Founded in 1958, IHS is the international institute for housing and urban development of Erasmus University Rotterdam founded. For more than 60 years, it has been our mission to develop human and inst ... Детальніше

Founded in 1958, IHS is the international institute for housing and urban development of Erasmus University Rotterdam founded. For more than 60 years, it has been our mission to develop human and institutional capacities, to reduce poverty and improve the quality of life in cities. Згорнути